Arama sonuçları: *

• Users: emrah5507
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. emrah5507

En iyi sogutucu hangisi ?

Uzun zaman oldu 3900x islemci sivi sogutucu alcam pompa devri en yuksek sivi sogutucu en iyi sogutma performans olan sivi sogutma markasi modeli hangisi yardimci olurmusunuz ?
  2. emrah5507

Oynamak istedigim oyunu hangi konsol acar ?

Arkadaslar konsollar bilgim yok hic kullanmadim oynamak istedigim oyun var left 4 dead serisi disarida filan el konsolunda oynamak istiyorum hangi konsollarda oynayabilirim ?
  3. emrah5507

1 gunde ne kazanirim

Arkadaslar asus beyaz strick 2080 super var 1 gunluk madencilik yapsam ne kadar dolar verir islemciyide devreye soksam 3900x
  4. emrah5507

3.500 TL apu sistem tavsiyesi

Arkadaslar 3.500 TL bandında analart apu islemci ram tavsiyesi verebilirminiz ? Kasa psu depolama var
  5. emrah5507

GTA 5'de Bu bayan ne soyluyor ne yapacağım?

Gta 5 takilirken bu bayanin gordum geldim konusup duruyor ne oluyor bu gorevmi 😁😁😃😃
  6. emrah5507

bu yapıda çoğaltıcı arıyorum

arkadaşlar bugün 3 tane noctua 14 cm 3000 rpm fanları geldi öne taktım ama kabloları kısa geldi anakartımda 3 tane sistem fan var oradaki 3 sistem fan girişinden yararlanabilceğim coğaltıcı onerirmisiniz biosta görebileyim 3 sistem fandaki fanı devirleri
  7. emrah5507

Hangi modda kullanmam daha mantikli olur

Arkadaslar hangi moda alayim karar veremedim
  8. emrah5507

Gta 5 düşük GPU kullanımı

Fotoda gordugunuz gibi sehir icinde 98 100 iken sehirden cıktigimda 90 kadar geriliyor gpu kullanimi bu sorun neden kaynaklaniyor ilk fotograf uzun yolda sehirden cikarken diger fotoda sehirin icine girerken fark ettim o derece
  9. emrah5507

Yeni monitorde dsr gitti

Arkadaşlar yeni monitör geçtim LG 27GN950 NVIDIA denetim masasinda 3D ayarlarını yönetilmesi bölümünden DSR bulamadim onceki 60Hz 4k monitörde cıkmıştı yeni monitorun güncellemesi yaptim monitörun 160Hz yukselttim bu neden kaynaklanıyor olabilir DSR gitmesi.
  10. emrah5507

Fanlar sizce nasil

Fanlar nasil arkadaslar
  11. emrah5507

4K 144 hz monitor onerirmisiniz

4k 144hz monitor dusunuyorum butcem 8 9k
  12. emrah5507

tasınabilirde hızlı atmıyor

arkadaslar 2 tb tasınabilir hardisk aldım yanında usb 3 kablo ile geldi ben ayriten typ c kablo aldım 4k filimleri atıyorum hardiskten tasınabilire ama yavas atıyor bu typc hızlı değilmi yoksa baska bir sebeb mi var ?
  13. emrah5507

Hazir kapali sivi sogutmalardan hangisi guclu

Kullandigim sivi sogutma color master ml360r piyasada cok markanin 360 lik sivi sogutmasi var sizin bildiginiz en iyi sogutmali en guclusu hangisi ben bilemedimde benimkidende iyi olan ?
  14. emrah5507

gta 5 dusuk gpu sorunu

oyun içinde sehir merkezi gibi ayrıntının fazla olduğu kısımlarda 99 100 ama sehir merkezinden ayrılıp dag ana yol vb gibi az ayrıtıgın olduğu kısımda 89 88 kadar dusuyor kart kullanımı fpsde 80 90 dan 60 70 iniyor neden böyle oluyor
  15. emrah5507

Abime laptop bakiyorum

Arkadaslae abime laptop dusunuyorum 7.5k asmayacak laptop onerirmisiniz oyle cok oyuncu degildir word of tank oynar arada sirada left 4 dead oynar suan kullandigini laptop samsung 4 nesil 5 4200u var eskidi iyice 120 gb ssd taktik ama ister istemez vakti geldigini dusunuyorum
  16. emrah5507

Bunu etkiliyen Sebeb nedir sizce

Arkadaslar pompa ve fanlari dul devirde color master ml360r kullaniyorum islemci 3900x 44 carpan 1.34 voltaj aida64 de sicaklik 88 90 occ 7.0.4 15 dk surenin 9dk kalmis 86 max gordu suan 78 derece bu neden kaynaklaniyor
  17. emrah5507

Yeni istege bagli guncelleme

Yeni farkettim istege bagli guncelleme gelmis
  18. emrah5507

ASUS RTX 2080 SÜPER OC YARDIM

asus beyaz rtx 2080 süper oc kullanıyorum böyle yaptım değerleri gpu frekans 55 yukarısında cokuyor farkettim nasıl tam performans alabilirim karttan https://hizliresim.com/9dO8Qn
  19. emrah5507

G SYNC acık olmasına ragmen kırılma yapıyor

arkadaslar kullandığım monitor AOC G2868PQU 28" 1ms (Analog+HDMI+Display) FreeSync 4K Monitör oynadığım oyunda fps olarak 60 fps uzerinde alıyorum 4k da ama fps sabitleme kapalı olduğundan yuksek fps de kırılma yapıyor fps sabitlesem akılıcık azalıyor kırılmayı nasıl engelleyebilirim neden...
  20. emrah5507

Oyun icin hangi panel tercih edilmelidir

Oyun icin fps ve yuksek cozunurluk icin hangi panel li monitor daha iyidir renkleri ile yuksek cozunurlukteki goruntusu ile
Top Bottom