Arama sonuçları: *

1. TinerciAlper

Öneri 750K Hatchback Araba Önerisi

Golf 6-7 kasalara bakiyoruz bu fiyat bandinda alinabilcek daha iyi arac varmidir a1 dusunduk ama hem b segmenti hemde piyasasi yok
  2. TinerciAlper

leon değilde golf 7 kasalara bakıyoruz 1714236121 babam serseri arabası diye çok sıcak bakmıyor leonlara
  3. TinerciAlper

750K Hatchback Araba Önerisi küçük olup az yakması sorunsuz olması tek kriter arayış olarakta 100k km ve altı 2012 model ve üstü
  4. TinerciAlper

cyber punk başlıyacağım çok çıplaklık varmı

zirvede bırakmış diye yorumladım
  5. TinerciAlper

Oyun ekibim için arkadaş topluyorum

cs2 gta forza falan oynuyorsanız dc:alperburaks
  6. TinerciAlper

Yardım Otomatik vites ehliyeti hakkında?

hocam bişi mişi olur manuel kullanmanız gerekir pişman olursunuz otomatik ehliyet aldın diye çevrenden göreceğin zorbalıkları vs hesaba katmadım bile
  7. TinerciAlper

Yardım Otomatik vites ehliyeti hakkında?

İlerde araba falan kiralamak istesen manuel bu ehliyetim yetmiyor mu diyeceksin cok zorlanmiyorsan manuel al ilerde bisi misi olur manuele ehliyetim yetmiyo mu diyeceksin
  8. TinerciAlper

İlk kez bira içien kişiye ne önerirsiniz ?

caslberg cam şişe al bide sevdiğin cipsi geç sahile bende ilk içişimde öyle yapmıştım
  9. TinerciAlper

İlk kez bira içien kişiye ne önerirsiniz ?

calsburg
  10. TinerciAlper

Öneri 750K Araba Onerisi

Her motor bir degil maalesef 1.3 tce gayet iyi bir motor ayrica motorun hacmindense gucu onemli yoksa suan 1.5 motordan alinan guc eskiden 2.0 2.5 motorlardan alinamiyordu 2 ticari bir binek arasinda kalmissiniz megane tavsiyemdir arkadasimda vardi pert etmeden once memnundu
  11. TinerciAlper

Öneri 750K Araba Onerisi

allah kurtarsın dostum
  12. TinerciAlper

Öneri 750K Araba Onerisi

bişey diyemezsiniz hocam o yüzden size hak verdim yoksa onu beğenme bunu beğenme ne istiyorsunuz diyecektim ama babanız diyince ve parayı o vereceği için tamamen onun keyfine bağlısınız kolay gelsin yüksek ihtimal babanızı memnun edemezsiniz ama yinede başarılar :D
  13. TinerciAlper

Öneri 750K Araba Onerisi

14 yıldır 2007 civic kullanıyoruz bi yamuk yapmadı daha yıl olarak bakarsanız çemberi daraltırsınız sadece segment ayrıca ticariden bineğe geçiyorsunuz böyle düşünmek yanlış yinede babanız istiyorsa yapcak bir şey yok
  14. TinerciAlper

Öneri 750K Araba Onerisi

düzgün km bulursunuz hocam ayrıca değer rampa dediniz torku yüksek araç c segment az yakar iyi bakarsanız uzun süreler götürür sizi
  15. TinerciAlper

Öneri 750K Araba Onerisi

golf 1.6 tdi 2012 model sorun olmazsa
  16. TinerciAlper

Bilgisayar sökme/takma için Matkap önerisi

Matkap bilgisayar sokme takma icin kullanilmaz guclu kalir
  17. TinerciAlper

Honda civic vs mercedes c180

Ayni konforu alamazsin civicte
Top Bottom