Arama sonuçları: *

1. Zeyd_x

Çözüldü✓ Bilgisayar donuyor bir şey yapamıyorum ?

Aydınlatıp bilgilendirdiğin için teşekkür ederim hocam 🙂
  2. Zeyd_x

Ama hocam formatlayıp sıfırlanınca yani ikisininde uyumlu olması lazım değil mi ?çünkü eskiye nazaran ne varsa siliniyor (cahilliğimi mazur gör) bide şey sorucam eğer eski SSD yi çıkarırsam problem çözülür mü? Gerçi freedos olarak çıkacak bu sefer wm 10 kurmam gerecek
  3. Zeyd_x

Hocam düzeltsen bile hiç sağlıklı olmayacak demişsin neden sağlıklı olmayacak ?
  4. Zeyd_x

Eyvallah hocam yarın internet kafeye götürecem sürekli gittiğim yerdi elbet yardımı dokunur
  5. Zeyd_x

Deme be hocam bios sıfırlasam düzelmezmi ? Aşağıda benzer konu gördüm oda ekran kartından dolayı sorun yaşıyormuş tabi tam okuyamadım yorumları illede format mı 😢
  6. Zeyd_x

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar, incehesaptan apu sistem aldım bir tane ssd vardı eski sistemden kalan onu yeni sisteme bağladım sonra steam indirdim indirirken de bağlandığım SSD de eski dosyalar vardı onları sildim.. silmez olaydım ! Sildikten sonra pc donmaya başladı reset tuşuna bile...
  7. Zeyd_x

Çinde Yeni Virüs Çıktı

Valla billa ya
  8. Zeyd_x

Çinde Yeni Virüs Çıktı

Yeter artık ya dünyanın iyice çivisini çıkardılar habire bi ya virüs çıkartıyorlar yada varyant.
  9. Zeyd_x

Steam niye böyle gösteriyor ?

Operadan girince sorun çözülüyor hocam ama sağol yinede Firefox dan hallederim.
  10. Zeyd_x

O Olmuyor başka tarayıcı dan gircem. 1634468658 Başka tarayıcı dan girdim.
  11. Zeyd_x

Nasıl yapıcam ? 1634468096 Haftalardır böyle.
  12. Zeyd_x

Hocam haftalardır böyle düzelmiyor. 1634467995 Olmuyor ki.
  13. Zeyd_x

Full çektiği halde böyle bide bi ara sabaha kadar wp ve Instagram çökmüştü ondan sonra böyle oldu ondan önce iyidi.
  14. Zeyd_x

Merhaba arkadaşlar Steam indirmek istiyorum fakat hem kendi sayfasında hemde indirip girdiğimde böyle bi durum ile karşılaşıyorum nasıl düzeltebilirim bunu ?
  15. Zeyd_x

Çözüldü✓ Warband oynarken böyle bi sorunla karşılaşıyorum ?

Hocam Allah razı olsun sizden yüklediğimden beri oyundan atmadı çok teşekkür ederim.
  16. Zeyd_x

Hocam şimdi sizikini kuruyorum inşallah yine oyundan atmaz.
  17. Zeyd_x

Aynı hatayı verip oyundan attı hocam. 1632759652 Sizikini kuruyorum hocam yine aynı hatayı verdi.
  18. Zeyd_x

Revenge hocamın attığı linktekileri kuruyorum eğer aynı sorunu verirse sizin kini indirecem hocam.
  19. Zeyd_x

Tmmdır hocam. 1632756638 İnşallah çözülür ya.
Top Bottom