Arama sonuçları: *

• Users: TwinsR32
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. TwinsR32

İphone 11 bilgisayara bağlayamıyorum

orjinal kablosu hızlı şarj type c olan. dün netten usb olan bi kablo aldım 50 liraya hem uzun yolda şarj etmek için hemde pc ye foto video aktarmak için. fakat kabloyu prize takınca şarj oluyor telefon, pc ye takınca Böyle bir sorun çıkıyor. telefonda hiçbir uyarı vs çıkmıyor. (androiddeki şarj...
  2. TwinsR32

İlk araç motorsiklet sigortası kaç TL?

soru başlıkta. ilk aracım olucak motor alıcam 100-150lik gibi bişi. sigortası ne kadar çıkar? google da hiçbir net cevap yok. yakın zamanda yaptıran varsa veya direk sigortacı varsa bilgi verin lütfen.
  3. TwinsR32

Asus prime b350m plus anakartta argb var mı?

https://www.teknobiyotik.com/dark-guardian-4x12cm-rgb-led-fanli-full-cam-yan-ve-mesh-on-panel-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchguardian-32928.html?ref=akakce&v=1.26.8 benim kasanın satış sayfasına bakarken alt tarafta 4pin rgb bağlantısı görseli var. orda örnekte te gösterildiği gibi kasanın orta...
  4. TwinsR32

Dark Guardian kasa fan kontrolcüsü bağlantısı

fotoğrafta görülen kontrolcüyde ve altındaki açıklamasında 4pin 12v bağlantı ile ledleri anakarttan değiştirilebildiği yazıyor. *asus prime b350m plus anakartımda 4pin 12v girişi varmıdır? *anakarttan led renkleri nasıl değişiyor? *bu kontrolcüye farklı marka fan taksam ledleri diğerleriyle...
  5. TwinsR32

Max 3k bütçeye 144hz 1ms monitör tavsiyesi

soru başlıkta. ips panel olursa öncelik. şöyle bi monitör buldum alınır mı...
  6. TwinsR32

R5 3600 oc yapmaya çalışıyorum değerler kötüye gidiyor

ORJ: cinebench 93 derece 3484puan aida64 1.300v 93derece benim denemem: 4.2ghz'de 1.2652v(gibi bişeydi) cinebench 90 derece 3435puan Nasıl yol izlemem gerekir?
  7. TwinsR32

SHIFTDELETE SD2 hazır sistem alınır mı?

1-Gencergaming güvenilir mi? 2-Bu fiyata bu sistem alınır mı? ( işlemciyi r5 5600, anakartı tuf a520m plus,ekran kartını xfx6700 3 fanlı olarak değiştirdim)...
  8. TwinsR32

rx5500xt oc yapmaya çalışıyorum hata aldım

ısı değerleri oldukça iyiydi, fps'de öyle. oc'dan önce 83 derecelerde gezen kart 68-69-70'i geçmiyordu ama yarım saat oynadım oynamadım böyle hata aldım bu oyunla mı alakalı benim yaptığım ayarlarla mı alakalı?
  9. TwinsR32

Sapphire RX5500XT bios switch tuşu

Bios switch tuşunu diğer tarafa almak istiyorum fakat bunu pc açıkken mi yapmalıyım kapalıyken mi? bi sessiz mod bir de perforamns modu varmış heralde orjinalde hangi modda geliyordur hiç ellemedim çünkü. eğer performans moda geçirirsem neleri veya neyi değiştiriyor bu mod?
  10. TwinsR32

undervolt zararlı mıdır?

işlemcime ve ekran kartıma sıcaklıklarını düşürmek için undervolt yapmayı düşünüyorum fakat zararlıdır diye de korkuyorum. zararlı mıdır yoksa zarar görülmeyecek derecede mi kurcalıyoruz işlemciyi/ekran kartını
  11. TwinsR32

Çözüldü✓ Opera vpn çalışmıyor

Opera'da normal sekmelerde vpn bir çalışıyor bir çalışmıyor ama gizli sekmede hiç çalışmıyor. başına gelen oldu mu çözümü nasıldır başka vpn önerisi verebilir misiniz.
  12. TwinsR32

Yurt Dışından Araba Parçası Sipariş Etmek

Yurt dışından arabaya motor içi parçalar ve jant siparişi vermek istiyorum fakat fiyatlar çok garip tr'de örnek olarak jant tek satılmaz genelde takım satılır motor içi için piston tek satılmaz genelde direk takım fiyatı verilir. yurt dışında da öylemi çözemiyorum fiyatları eğer takım içinse çok...
  13. TwinsR32

Forumda Sınıflandırma sırası nasıl işliyor?

80+ 80+ bronze 80+ platinum 80+ gold 80+ diamond vs vs vs diye sınıflandırma mı denir ne denir bilmiyorum ama böyle birşeyler var ama bu sınıflandırma neye göre belirleniyor bir türlü çözemedim. ne için böyle bir sistem var, neye göre sınıflandırma da sınıf atlıyoruz?
  14. TwinsR32

750TI'ın 2022'deki hali.

ucuza sistem toplama gibi bir düşüncem var fakat aldığım sistemin de berbat olmasını istemiyorum. iki sene önce 1030 kullanıyordum ve beni tatmin ediyordu performansı. aklıma birden 750ti geldi. acaba halen 750ti kullananlar memnun mu veya 750ti artık tarih mi oldu onu öğrenmek ve fikir almak...
  15. TwinsR32

Win 10 veya 11 kaldırır mı bu pc?

Konuyu bu katagoriye mi açıcam emin değilim. İ5 2450m 2.50ghz işlemci 6gb ram ddr3 GT 520MX VE graphics 3000 gpu var orjinalde leptop win 7 ultimate'di sonradan 8.1 pro yapmışlar ama bluetooth gibi bazı driverlar kurulmamış veya 8.1 desteklemiyor emin değilim. bu sistem 10'a geçebilir mi veya...
  16. TwinsR32

Uzaktan eğitim üniversitede ücretli mi?

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ Keskin Meslek Yüksekokulu (Devlet) Elektrik (Uzaktan Öğretim) TYT 100+3 50+2 103 52 222,57032 241,28067 1.128.716 1.029.000 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu (Vakıf) Bilgisayar Programcılığı (Uzaktan Öğretim) (Ücretli) TYT 44+0 36+0 44 36...
  17. TwinsR32

Öneri bluetooth aparatı tavsiyesi

anakartım asus prime b350plus bluetooth yok, kulaklığımı bağlamak istiyorum yaz sıcağında deri kulaklık çok rahatsız ediyor fakat gecikme olmasından korkuyorum. kulaklık xiaomi earbuds basic 2. uygun fiyata bluetooth aparatı önerir misiniz bütçe max 100
  18. TwinsR32

Yardım Ekrana beyaz çizgiler gelip gidiyor

Çok uzun zamandır kullanmadığım tabletimi bugün kullanmaya karar verdim şarja taktım ve ekranda rastgele yerlerde dikey beyaz çizgiler çıkıyor çözümü nedir yardımcı olur musunuz (Video yükleyemedim fotoda çizgi gözükürkenki halini yükledim)
  19. TwinsR32

Uygun Bütçeli Modem Önerisi

bütçe max 1k ortalama 700-800tl bandında ürünler öncelikli. şuan 75down 8up hızı alıyorum vdsl. önceki adsl 16down 1up'du modem önceki hızlarda uzağa kesintisiz ve donmadan veriyordu ama hızı artınca modem uzağa interneti taşıyamaz oldu. yaklaşık 3-4metre ileriye (2 duvar uzaklığa) 2diş internet...
  20. TwinsR32

500-600Tl arası klavye önerisi

Malum bugün cuma ve incehesap'ta cuma indirimleri var. indirimde güzel bi fiyat düşüklüğü olursa önceliğim o klavye olabilir ama sizinde söylediklerinizi göz önünde bulundurucam. mekanik ve bilek destekli klavye arıyorum. bilek desteği olmayada bilir ama öncelik bilek destekli olması.
Top Bottom