Arama sonuçları: *

• Users: beeZy
  • Order by date
  1. B

Donanım arşivi v3.5 overclock yapmak

arkadaşlar sorun ramdaymış pubgdeyken 7.2-7.3 gidip geliyor ram darbogaz yapıyormus baska parçalarda problem yok herkese teşekkürler, tek çözüm ramı 16 yapmak oldu
  2. B

sağol kanka biraz daha araştırıcam ama ram alıcam gibi gözüküyor yemiyor biraz oc yapmak beni, bu ramı full kullandıgını nereden görebilirim
  3. B

sağol reis bakalım yükseltmeye calısıcam cunku çok sıkıntı cıkarmaya basladı artık tek de pubg oynuyorum
  4. B

Usta ramdan dolayımı oluyordur bu donma sorunu sadece pubgde oluyor
  5. B

Öncelikle selamlar herkese yaklaşık 3 senedir v3.5 kullanmaktayım şu ana kadar hiçbir problem çıkmadı fakat artık pubg oynarken drop ve fps düşüşü yaşamaya başladım. Overclock yapmak faydalı olur mu olmaz mı bilmiyorum oc yapmayı da bilmiyorum, bilen arkadaşlar fikirlerini yöneltip faydası...
  6. B

Kafayı yemek uzereyim

Yok kanka oynadıgım oyunla alakası yok su anda masaustunede olmaya basladı ayrıca oynadıgım oyunları sabit oynuyorum ilk defa dun boyle yapmaya basladı ve gittikçe sıklasıyor
  7. B

Kafayı yemek uzereyim

yardım edebilecek yokmu babayigit ya
  8. B

Kafayı yemek uzereyim

Merhabalar v3.5 ilk çıktıgında ekran kartını 8 gb yapıp almıştım o gunden beri allaha şükür sorunsuz bir şekilde kullanamaya devam ederken dun aksamdan beri ilk önce farem kullanım dışı kalıyor sonra klavye gidiyor 1-2 defa gelip gidiyor bazen tek seferde geliyor ama gidiyor hep oyunlarda oluyor...
Top Bottom