Arama sonuçları: *

1. B

Öneri G332 mi almalıyım G432 mi?

Arkadaşlar ben bir Logitech kulaklık almayı düşünüyorum aklımda da iki tane model var, biri G432 biri G332.G432 de sanal 7.1 var G332 ise stereo.FPS oyunları oynuyorum,film,dizi izliyorum.Sizce 7.1 mi almalıyım yoksa stereo mu?
  2. B

Laptop RAM takviyesinden sonra kasıyor

Eski laptopumu canlandırmak için 2*2GB RAM'leri çıkarıp 2*4GB RAM'ler taktım. Ama laptop daha da kasmaya başladı. CPU-Z'e baktığımda CL değerlerinin aynı olduğunu gördüm. Sorunu nasıl çözeceğim?
  3. B

GTX 1650 sistemde ekran anlık pikselleşiyor

hyr 1638190211 mesala böyle çektim fotoyu.hatta alttaki uygulamalara bakarsanız anlarsınız en tam olarak anlatamadım
  4. B

GTX 1650 sistemde ekran anlık pikselleşiyor

Dostlar ben Google'da ya da herhangi bir uygulamada ama genelde Google'da çok oluyor böyle ekran bir pixelleşiyor (2 sn) bir süre sonra yine oluyor bu neden kaynaklanıyor olabilir. Hatta eskiden WtcN'a olmuştu. Sistemim: Ryzen 5 3600, GTX 1650, HyperX RAM 8x2 3200 MHz, XPG M.2 SSD 500 GB.
  5. B

Yardım 2. monitör taktıktan sonra ana monitördeki hz sorunu

Dostlar ben pc me 2. monitör takacaktım takınca vazgeçtim çıkartınca benim ana monitörümde sorun oldu 165 hz iken bir süre sonra 60 hz oluyor ama 165 hz olarak gösteriyor bu sorun nasıl çözülecek
  6. B

Geforce Experience Anında Yeniden Oynatma ne?

Merhaba Geforce Experience'deki anında yeniden oynatma nedir acaba?
Top Bottom