Arama sonuçları: *

1. OsmaanK

CS2 TAKILMA SORUNU (MS Yüksek Olması Sorunu)

Hocam bende ssdyi kurulu olduğu halde dakika başı 100lere çıkıyor hdd ile alakalı olmayabilir
  2. OsmaanK

CS2 TAKILMA SORUNU (MS Yüksek Olması Sorunu)

Merhabalar. Attığım resimdeki arkadaşımın oyunu. Aynı şekilde benim oyunumda da fps 200 140 arası gezmesine rağmen ms bazen oldukça yüksek değerlere çikıyor ve oyun anlık olarak takılmalar yapıyor. Önceden bu sorun olmuyordu ama son günlerde fazlaca olmaya başladı. Acaba bunun sebepleri neler...
  3. OsmaanK

Hangi termal macunu tercih etmeliyim

Merhabalar. Laptopuma kendim bakım yapacağım. Alalı 1 yılı geçti o yüzden termal macununu yenilemek istiyorum. Şahsen araştırırken şu iki macun arasında kaldım: 1-) https://www.hepsiburada.com/thermal-grizzly-hydronaut-1gr-11-8w-yuksek-performansli-termal-macun-p-hbcv0000064boj 2-)...
  4. OsmaanK

Laptop'u temizlersem garantisi gider mi?

Teşekkürler.
  5. OsmaanK

Laptop'u temizlersem garantisi gider mi?

Selamlar. Bir Lenovo laptop kullanıcısı sahibiyim. Bilgisayarı alalı bi 5 6 ay oldu. Fakat içi oldukça tozlandı. Bende en azından termal macuna dokunmadan tozunu almak istiyorum. Fakat içini açarsam garantisinin gitmesinden korkuyorum . Ne yapmam gerekiyor. Açmadan temizlik öneriniz varsa da...
  6. OsmaanK

Windows otomatik sürücü güncelleme

Merhabalar. Bilgisayarımda AMD Ryzen 3 5300U işlemci var. Bu işlemcinin grafik birimi halen sürücü güncellemesi alıyor. Fakat bilgisayarım birkaç gün sonra bu sürücüyü daha eski bir sürüme çeviriyor. Bende tekrar tekrar sürücü kurmak zorunda kalıyorum. Gelişmiş sistem ayarları menüsünden...
  7. OsmaanK

Laptop ram hızı ayarlama

Selamlar. Yaklaşık 1 ay önce bir laptop satın aldım. Laptopda 8 GB 3200mhz bir ram takılı. Ben aldığımdan beri ayarlarıyla hiç oynamadım. Acaba ram hızı 3200mhz olarak mı çalışır yoksa benim 3200mhz'e mi ayarlamam lazım. Ayarlamam gerekiyorsa bunu nasıl yapacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.
  8. OsmaanK

Win 10 Home mu, yoksa Win 10 Pro mu?

Merhabalar. Yeni bir freedos bilgisayar aldım ve kendisine Windows kuracağım. Ancak hanhi Win 10 sürümünü kuracağıma karar veremedim. En iyi performansı hangi sürümde alırım?
  9. OsmaanK

BU LAPTOP ALINIR MI?

https://www.vatanbilgisayar.com/dynabook-satellite-pro-core-i5-1035g1-1-0ghz-8gb-256gb-ssd-15-6-int-w10.html Sizce bu laptop alınabilir mi? Eğer bu fiyata bildiğiniz daha iyi laptoplar varsa da önerirseniz sevinirim
  10. OsmaanK

Windows arama çubuğu çalışmıyor?

Selamlar. Birkaç gündür böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Arama kısmına bir yazı yazmaya çalıştığımda birkaç harften sonra arama kısmı donuyor ve kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.
  11. OsmaanK

Termal Macun Taşma Sorunu

Tamamdır tekrardan teşekkür ederim ve iyi akşamlar dilerim
  12. OsmaanK

Peki laptoplarda macunu yaymalıyım yoksa yaymadan bırakmalımıyım
  13. OsmaanK

Tamamdır teşekkürler
  14. OsmaanK

Selamlar. Laptop türündeki bilgisayarıma termal macununu her yenildiğimde eski sürdüğüm macun resimdeki gibi kenarlarda oluyor daha çok. Bunun sebebi ne olabilir ve nasıl bir yöntem uygulayabilirim?
  15. OsmaanK

Counter Strike Dust 2 Girememe Sorunu

Ryzen 5 2600 rx570 8gb ekran kartı 16 gb 2666mhz ram 500gb ssd 1622759859 çok denendim ancak sorun çözülmedi 1622759892 ne yazık ki bundan da sonuç alamadım
  16. OsmaanK

Counter Strike Dust 2 Girememe Sorunu

Selamlar. CS:GO oynarken dust 2 mapi geldiği zaman oyundan atıyor ve mapta asla oynayamıyorum. Bunun herhangi bir çözümü var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim ; )
  17. OsmaanK

Oyunlarda Fps Drop Sorunu

onu nasıl yapacağım. Bilgi verirseniz sevinirim?
  18. OsmaanK

Evet öyle malesef ancak bi 5-6 ay kadar öncesinde böyle droplar olmuyordu.
  19. OsmaanK

2.20 ile 2.60 ghz arası
  20. OsmaanK

Pardon yazmayı unutmuşum ;) İ5 4200U işlemci Gt 740M ekran kartı 8Gb Ram 500GB harddisk
Top Bottom