Arama sonuçları: *

1. B

Yardım 50 TL FP Kalem önerisi

faber castell grip 1347
  2. B

Sistemim iyi olmasına rağmen düşük fps alıyorumm.

Sistemim kaldırmasına rağmen sadece Cs:Go'da 25 ila 30 fps veriyor R6 , VALORANT ve benzeri gibi oyunlarda 60-80 ila alıyorum fakat Cs:Go'da böyle düşük alıyorum grafik ayarlarımın hepsi düşükte ama 30 fps alıyorum çok tilt edici bir durum lütfen yardım edin. Sistemim İşlemci: İntel Quad q9300...
  3. B

CORSAIR K60 RGB PRO Cherry Viola Alınır mı?

CORSAIR K60 RGB PRO Cherry Viola İtopya da 1462 TL ' DEN 650 TL ' YE Düşmüş alınır mı switch ' leri nasıldır
  4. B

600 TL Klavye Önerisi

bu akşam alırım o zaman alırım bi h.o
  5. B

600 TL Klavye Önerisi

bilmiyorum ya çok karasız kaldım ışıklandırma önemli değil tepkime süresi ses hissiyat önemli abimin sözü var o alcak yani parasını boşa harcamak istemiyorum
  6. B

600 TL Klavye Önerisi

7. B

600 TL Klavye Önerisi

Arkadaşlar merhaba maximum 600 TL bütçem var klavye alıcam genelde CS:GO , LOL , ETS2 , VALORANT gibi oyunlar öneriyorum aklımda bir kaç model var ama pek de bilmiyorum ne önerirsiniz. RAMPAGE ...
  8. B

Klavye önerisi 300-400 arası

Aga teşekkürler önermişsin de bunun Num pad i yok ya. ben tam klavye bakıyorum
  9. B

Klavye önerisi 300-400 arası

Arkadaşlar merhaba bütçem 300/400₺ mekanik klavye almayı düşünüyorum. kafamda 1 kaç tane var ama bilemedim. Düşündüğüm klavyelerden bir kaç tanesi; Gamepower Ogre: https://www.hepsiburada.com/gamepower-ogre-rgb-mekanik-kirmizi-switch-klavye-p-HBV00000PZBWZ (bu klavyede şikayetlere baktım...
  10. B

Mouse önerisi 3 tane

Selam elimde 350-370 TL gibi bir bütçe var. aklımda 3 tane mouse var sizce hangisini almalıyım. LOGİTECH G305 Logitech G203 GAMEPOWER Ursa
  11. B

Gamepower Mihawk 7.1 Vs GamePower Kizaru 7.1

Merhaba , Arkadaşlar 2 kulaklık arasında gidip geliyorum sizce hangisini almalıyım? Gamepower Mihawk 7.1 Mi yoksa GamePower Kizaru 7.1 Mi almalıyım? Yardımınız için şimdiden Teşekkürler.
Top Bottom