Arama sonuçları: *

• Users: Erenackles
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

netflix aboneliğim 1 temmuzda bitti

1 haziranda aldığım netflix aboneliğim 1 temmuzda bitti ama ben hala izleyebiliyorum iptal etmedim aboneliği son faturalama tarihi ise 1 ağustos,1 ağustosta mı hesap kapanıcak acaba?
  2. E

Fifa 21de hızlı coins nasıl kasılır

oyuna yeni başladım ama coins kasamıyorum kadro kurma görevlerine oyuncularım yetmiyor nasıl hızlı coins kasabilirim en azından 15 20k
  3. E

diğer oyunlar normalken fortnite da düşük fps alıyorum

ekran kartım 2060 iilemci 3500x 16 gb çift kanal ram ama 144 bile alamıyorum sabit
  4. E

fortnite bp mantığı nasıl

fortnitetta bp almak istiyorum ama mantığı nasıl işleniyor bp alsam bile yıldız mı kasmam lazım hepsini tamamlamam için
  5. E

Razer Blackshark v2 x aldım aldıktan sonra yapılması gerekenler var mı

bugün razer blackshark v2x aldım aldıktan sonra yapılması gereken bir şey var mı 7.1 driver dışında kulaklığın miki sesi karşıya veriyor onu düzeltemez miyim
  6. E

selamlar blackshark v2x ankara itopyada 400 TL'ye stok gelicek dimi yarın

yarın açılıcak itopya mağazasına blackshark v2x almak için gitmeyi düşünüyorum 400 TL'ye blackshark v2x yarın geliyordu dimi kesin olarak
  7. E

500 TL kulaklık önerisi

selamlar 500 TL bütçe ile oyuncu kulaklığı almak istiyorum mümkünse mikrofonuda iyi olsun
  8. E

usps cyrex ile usps muhafız takaslıycak var mı

bende usps muhafız var cyrexle takaslicak olan arkadaş var mı
  9. E

Thermaltake J25 RGB değişmiyor

rgb tuşuna basıyorum ve reset atıyor yardımcı olabilir misiniz
  10. E

Stream life simulator yemek yediğimde canım azalıyor

hangi yemeği yesem canım azalıyor tekrar yiyince yada baştan canım gitmeyen yemek yokmu ?
  11. E

pes21 de aynı pcden 1imiz klavye 1miz gamepaddan nasıl oynar

bi yardım edin arkadaşlar
  12. E

en iyi valorant vandal skini size göre

en iyi vandal size göre nedir
  13. E

35 TL en iyi cs go skinleri awp ve deagle

bu 2 silaha beğendiğiniz desenleri atabilir misiniz biliyorum kendi zevkim ama siz yinede paylaşabilir misiniz
  14. E

15 TL steam oyun önerisi

öneri acill
  15. E

ne olucak bu türkiyenin hali

gerçekten türkiyenin haline üzülüyorum nolucak gerçekten bilmiyorum cumhurbaşkanı desen felaket demokrasi desen yok ekonomiye girmiyorum bile ne olucağız arkadaşlar________=?
  16. E

steam sizdede çöktü mü

bende steam çöktü net sitesinede girilmiyor
  17. E

lole yeni başladım yardim

pcyi yeni aldığım için lole başladım sürekli a basarak koşmaktan yoruldum sadece a basmadan mouse sol tıkı ile koşulma olmuyor mu
  18. E

60 GB ALANIM VAR PCYİ YENİ ALDIM HİKAYELİ OYUN ÖNERİSİ

60 GB ALANIM VAR OYUN ÖNERİSİ FARKETMEZ HİKAYELİ DE OLUR FPS OYUNLARI HARİÇ YÜKLÜ OYUNLAR:THE WİTCHER 3,VİLLAGE,SHADOW OF THE TOMB RİDER,FOREST,MAFİA DEFİNİTİVE EDİTİON, AC VALLHALLA HİKAYELİ BUNLAR VAR BUNLARIN DIŞINDA OYUN ACİLL
  19. E

rdr2 korsan indirdim unknown error fffff hatası veriyor acill çözüm

dediğim gibi teşekkürler
  20. E

metro exodus ingilizce yapma

metro exodusu torrentten indirdim ve ingilizc olmuyor ve dlss açıyor kaydetme yeri yok oyunindir.vip den indirdim dlss açıyorum çıkıyorum ayarlardan olmamış ingilizceyi rusça dilinde seçiyorum yine kaybetmiyor nasıl yapıcam
Top Bottom