Arama sonuçları: *

1. HP Kullanıcısı

200TL bütçe oyun tavsiyesi

Steam Epic Xbox felan farketmez ama öncelik Steam. 5600G sistemde oynayacağım çok fazla ağır olmasın
  2. HP Kullanıcısı

Yardım Samsung Watch 4 Google Asistan olmuyor

Telefonunuzda açın diyorum ancak samsung değil diye mi açamıyor bilmiyorum. Dil ayarında da sorun yok. 1658056138 @Evil Belief
  3. HP Kullanıcısı

Yardım iPad 8.nesil 32GB kaça satayım?

Bütün her şey eksiksiz sorunu yok hasarsız sıfır ayarında kutusu da belgesi de duruyor tertemiz. Sizce 4000TL'ye pazarlıksız satsam nasıl?
  4. HP Kullanıcısı

Çözüldü✓ iPad 8.nesil satıp Buds 2 Ve M13 almak mantıklı mı

Ben 2900TL'ye almıştım. Şuan sıfırı 7000TL. Benimki tertemiz eksiksiz sorunsuz hasarsız çiziksiz vs. garantili şekilde duruyor. Telefonu yenileme zamanı geldi zaten. Redmi Note 7 64GB değişim kampanyası ile indirimle alacağım. Pek kullanmıyorum iPadi artık. Ayrıca yanına klavyem çok sıkıntılı...
  5. HP Kullanıcısı

Yardım Samsung Buds 2 Alınır Mı?

Fiyatına göre bana çok mantıklı geldi. A40 ve Watch 4 ile Ekosistem olarak kullanacağım.
  6. HP Kullanıcısı

🌲Microsoft Hava Durumu ile Sizde Ağaçlandırmaya Destek olun!

Günlük görevleri yaparak gerekli seviyeye ulaştıkça puanı topladıkça Kenya'da ağaç dikilecektir. https://www.msn.com/tr-tr/havadurumu
  7. HP Kullanıcısı

Dünyanın İlk 4K 240Hz 1ms GTG oyuncu monitörü ODYSSEY Neo G8

4k240hz geçtim de bu özellikte 1ms gtg nedir ya. https://www.samsung.com/us/computing/monitors/gaming/32-odyssey-neo-g8-4k-uhd-240hz-1ms-curved-gaming-monitor-ls32bg852nnxgo/
  8. HP Kullanıcısı

i5 3210M sistemde UEFI desteği var mı?

Merhabalar. i5 3210M 2,50 GHz,4 GB RAM ve 250GB HDD ile Windows 10 21h2 kurulum yapacaktım fakat GPT olmadığı hatası aldım BIOS'a baktım UEFI Boot açık Boot menüye girdikten sonra USB'yi seçtiğimde Casper logosu geldi geri gitti sonra Windows logosu geldi. Bu sistem UEFI destekliyor mu ve...
  9. HP Kullanıcısı

Her açılışta "To skip disk checking, Press and key within x seconds" hatası

Merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayarda 3 adet işletim sistemi kayıtlı (Windows 10 2.birim , Windows 10 4.birim , Windows 8.1) Toplamda 3 disk var her biri 120 GB (Windows 10 4.birim hariç) onu yaptığındam beri "to skip disk checking, Press and key within 8 seconds hatasını veriyor atlıyorum 1...
  10. HP Kullanıcısı

ETS 2 Müzik Çalmıyor

Merhaba arkadaşlar. ETS'de radyodan müzik çalacağım ama çalamıyorum. Müzikler resimde ; Daha ayrıntılı olsun diye video'yu da koydum. Çözümünü bulursanız sevinirim. @Windows 10 Aşığıyım bir bilgin var mı?
  11. HP Kullanıcısı

OPPO A16 Android 12 alacak mı?

OPPO A16 cihazım var. Şuan Android 11'de. Android 12 alacak mı alacaksa ne zaman alır?
  12. HP Kullanıcısı

OPPO A16 Uygulama okunamıyor/başlatılamıyor hatası

Hata resimde. Nasıl çözebilirim?
  13. HP Kullanıcısı

200 TL SSD veya HDD önerisi

Merhabalar. Benim şuan 200 TL'm var. Ona göre SSD önerir misiniz? Kronik sorunlu olsa da yeterli. SSD Parası çıkmaz ise HDD'de önerin istiyorum. 220 TL'ye kadar zorlarım. Öneri yapar mısınız?
  14. HP Kullanıcısı

Bilgisayarım Bluetooth desteği var mı?

Merhabalar. Benim bilgisayarım Bluetooth destekliyor mu? i5 2410M 2,30 GHz, 4 GB RAM, 240 GB SSD, HP Pavilion G6 1235-SO cihazında destekliyordu. Peki bende var mı? Varsa sürücüsü nedir? Benim Sistem: i5 2430M 2,40 GHz, 6 GB RAM, 750 GB HDD, HP Pavilion G6 1235-SO (Windows 7)
  15. HP Kullanıcısı

Kardeşime aşı alamıyorum

Merhabalar kardeşim 13 yaşında ve aşı randevusu alamıyorum. 182'yi arıyorum öncelik grubunda değilsiniz diyor Mhrs'de aynısını diyor hastaneye gidip randevu alabilir miyim? Kardeşimin sınıfındaki kişiler aşı olmuş. Ama kardeşim hayla olamadı.
  16. HP Kullanıcısı

Mavi Ekran Mavi Ekran Hatası Aldım

Merhaba. Aslında erkenden konu açacaktım ama technopat'i bekledim cevap gelmeyince buraya açmak istedim :D Bu hata 1 Ocak'ta yaşandı. Intel HD 3000 sürücüsünü yükledikten sonra bilgisayarımı yeniden başlattım. Bilgisayar açıldı. Sonra normal kapatıp açtığımda KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR adında...
  17. HP Kullanıcısı

GTA 5 2,8 MB/s hız ile kaç saate iner

GTA 5 indireceğim (100 GB falandı oyun Epic'ten indirecem) 2,5 MB-3,0 MB/s internetimle kaç saate iner?
  18. HP Kullanıcısı

Sistemim Forza Horizon 4 Demo kaldırır mı?

Merhabalar. Benim sistem Forza Horizon 4 Demo'yu kaldırır mı? Sistem; Ekran kartı olarak İntel HD 3000 var. Kaldırır mı?
  19. HP Kullanıcısı

Benim işlemcim AMD Radeon HD 7400M destekliyor mu?

Merhabalar. Benim cihazda Intel Core i5 2430M CPU 2,40 GHz, 6 GB RAM ve 750 GB HDD var. Benim ekran kartım Intel HD Graphics 3000 ve HD 3000'nin harici bir ekran kartı daha var diyorlar ama bende yok. Sistemim AMD Radeon HD 7400M ekran kartını destekliyor mu? Destekliyorsa şimdi yükleyeceğim...
  20. HP Kullanıcısı

Altyapım olmasa bile güzel hız alır mıyım

Merhabalar herkese. Benim turknet altyapım yok ama türk net'ten 100 mbps paketini alsam 100 download falan alır mıyım? Alabilirsem cayma bedelini ödeyip TurkNet'e geçecem.
Top Bottom