Arama sonuçları: *

• Users: Emre0935
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

SSD ÇELİŞKİLİ GÖRMEME SORUNU

Arkadaşlar elimde Sandisk 240lık Normal Ssd var PC bazen görüyor bazen görmüyor sorun ne olabilir teşekkürler
  2. E

MONTAJ VE YAPAY ZEKA

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim. Şimdi internetten bir tane araba ya da kamyon bulup üstüne ismimi yazmak tarzında bir montaj programı arıyorum. Program yapay zeka üzerine de olmuş olabilir. Fark etmez. Yeter ki aracın üstüne yazı yazabilelim. Önerilerinizi bekliyorum.
  3. E

OYUN DOSYALARINI SİLDİM AMA HALA VAR GÖSTERİYOR

Arkadaşlar acil bir işlemden dolayı diski silmek zorunda kaldım ve bazı oyunlarda gitti(PUBG PC) oyun dosyaları yok ama hala sildiğim oyunlar PROGRAMI KALDIRda gözüküyor ve silemiyorum lütfen yardım edin
  4. E

Ki̇li̇t Ekrani Pin Deği̇şti̇rme

Arkadaşlar o herkesin pını değiştir dediği yere giriyorum ancak pın seçeniğinde kullanılamıyor fln yazıyor ve parola diye bir seçenekte çıkmıyor
  5. E

GTA 5 BİLDİRİM SORUNU

Arkadaşlar gta online dolu sunucularda oynuyorum genellikle ancak sol tarafta sürekli bildirim tekrarlıyor sağ taraftaki sohbette yazılanları onu nasıl kapatırım
  6. E

GOOGLE DRİVE DİSK SORUNU

goggle drive kendi kafasına göre disk kurmuş ama nasıl düzeltirim.
  7. E

BAU SİM 2015 FPS SIKINTISI

Arkadaşlar gtx 1660 ekran kartım ve pc de teknik hiç bir sıkıntı yok ancak 60 fps den fazla alamıyorum neden olabilir acaba (diğer oyunlarda 140 fps civarı anladığ8m kadarıyla oyunla ilgili bir şey)
  8. E

BAU SİM 2015 ANA MERKEZ

Arkadaşlar bau sim 2015 ana merkez nasıl değiştirilir acaba
  9. E

STEAM HESAP SATIŞI X-BOX

Hocam Steam hesabı saticamda ilk defa X-BOX Live(Forza Horizon Ultimate) ve EA(FIFA 22) hesapları bende mi kalcak yani alıcı hesabı aldığı zaman yeni X-BOX hesabı mı açıcak
  10. E

Hesap Satişinda Di̇kkat Edi̇lmesi̇ Gerekenler

Hocam 450 yatırdığım 240 saat oynamam olan bir Steam hesabımım var ancak satmak istiyorum satarken nelere dikkat etmem lazım ve önerebilecegniz bir platform varmı satış için???
  11. E

SAMSUNG MONİTÖR DEĞERLENDİRME

(Samsung Odyssey G3 24" 1 Ms 144 Hz Freesync (Dp + Hdmi, Has+Pivot) Full Hd Monitör LS24AG300NUXUF) Arkadaşlar bu üründe ölü piksel sorunu fln varmış diyorlar görüşlerinizi alabilirmiyim.Alıcamda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim 1645353094 Ve bunun yanında ASUS VG249Q1R düşünüyorum
  12. E

YAHOO NASIL SİLECEĞİM

Arkadaşlar arama motorlarını yönet dediğimde 3 noktaya tıklıyorum ancak kaldır butonu çıkmıyor ayarları sıfırladımda ne yapabilirim acaba
  13. E

VALORANT GECE PAZARI NE ZAMAN??

Arkadaşlar Valorant 2022 nın gece pazarı ne zaman gelir acaba?
  14. E

EXCALİBUR G770 BATARYA

Arkadaşlar G770 im varda bataryayı fişe takıp kullanmaktan sıkıntı çıkarmı acaba?
  15. E

Prime Gaming'de farklı hesaplar açıp GTA V için para alabilir miyim?

Arkadaşlar prime gaming te gta 5 için 4.10⁵ dolar veriyorlarda . Ben farkla hesaplar açıp aynı rockter hesabını girsem tekrar bu kadar doları alabilirmiyim?
  16. E

Minecraft Yaratıkları

Arkadaşlar bu yaratıkları nasıl doğmıttırmıycam? sıktı artık
  17. E

SSD BÖLMELENDİRME?NASIL

Arkadaşlar 500 Gb ssd var ve bunu bölmelenendirmek istiyorum şöyle bölmelendirdim alan gerekiyor ve unuttum nasıl yapcam tekrar?
  18. E

GAMELOPP?LÜTFEM YARDIM EDİN

Arkadaşlar pes 2021 mobile yüklemiştim.Ancak gamelooptan kaldır diyom ancak hafızada bir oynama olmuyor belli ki silinmiyor nasıl silicem?
  19. E

Gameloop Oyun Silme?

Arkadaşlar gamelooptan bir oyunu tamamen nasıl silicem.
  20. E

İNŞAAT OYUNU OLARAL ÖNERİ?

Arkadaşlar müteahhit oyunu varmı önericeğiniz?
Top Bottom