Arama sonuçları: *

• Users: C4YCI
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

3200 TL YE İPHONE 7 15 AY GARANTİLİ ALINIR MI ?

Alınır mı ?
  2. C

İPHONE 7 PLUS VS 8 HANGİSİ DAHA İYİ BİR SEÇİM OLUR ?

ARKADAŞLAR BU İKİ TELEFON ARASINDA KALDIM SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM ? EN ÖNEMLİ UNSUR KAMERDIR!!! İYİ FORUMLAR...
  3. C

Sizce Iphone (SE) 2020 Alınır mı?

Öncelikle herkeze iyi akşamlar. Dostlar acaba bu cihazın artıları vs eksileri nelerdir ? samsung galaxy a52 alacaktım vazgeçtim İphone se veya x alacağım sizce hangisi alınmalı ?
  4. C

SAMSUNG GALAXY A52' INSTAGRAM KAMERA SORUNU ?

Arkadaşlar öncelikle Selamın Aleyküm. Çoğu android telefonlarda Instagram vb uygulamalarda Kamerada baya baya düşüşler söz konusu oluyor. Acaba bu düşüşler Samsung galaxy a52'de mevcutmu yoksa giderildimi ? İYİ FORUMLAR.
  5. C

Samsung Galaxy A52 Alınır mı?

Samsung galaxy a 52 alınır mı? ? kullanan dostlarım tavsiye eder mi? şimdiden teşekkürler NOT: KAMERA EN ÖNEMLİ UNSUR.
  6. C

SAMSUNG GALAXY A52 ALINIRMI ?

Öncelikle herkeze selamlar. Arkadaşlar Samsung Galaxy a52 alamayı düşünüyorum aramızda kullanan dostlar varmı ? ve bu cihazı önerir misiniz? ?(ÇİN MENŞEİ CİHAZLARI ÖNERMEYİNİZ) BENİM İÇİN EN ÖNEMLİ UNSUR...
  7. C

SAMSUNG GALAXY A52 VS IPHONE X ?

öncelikle herkeze selamlar. Arkadaşlar bir telefon alacağım fakat bu iki telefon arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz ?şimidi den cevaplayan herkeze teşekkürlerimi iletiyorum iyi forumlar.
Top Bottom