Arama sonuçları: *

• Users: Haruka
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Haruka

Dolandırıldım sanırım napabilirim?

Gardrops üzerinden 550tlye ürün satın aldım ve satıcı ibandan ödersem daha uyguna geleceğini söyledi. Hesabını kontrol ettim ve daha önce satış yapmış, yorumları vardı. Dolandırıcı olduğunu tahmin ediyordum ama ürünü o kadar almak istiyordum ki kesinlikle benim enayiliğimden dolayı satın almaya...
  2. Haruka

Detroit become human çöküyor

Merhaba Steam üzerinden Detroit become human oynuyorum ve oyunun 3 veya 4. bölümdeyim sanırsam, oyun sürekli donuyor ekran öylece kalıyor. Detroit become human exe yanıt vermiyor diyor sürekli o bölümde. Daha önce oyunu oynayıp bitirdim hiçbir sıkıntı olmamıştı. Sistemim: rx 6600, 16gb ram, i5...
  3. Haruka

Bu iki anakart arasındaki fark nedir?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ms%C4%B1-b560m-pro-e-soket-1200-ddr4-4800-oc-pc%C4%B1-e-gen-4-m-2-usb3-2-1x-1g-lan-matx-anakart-1216807.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.94...
  4. Haruka

Rx 6600 için ram önerisi

Rx 6600 için PSU ve anakart önerisi verebilir misiniz? İşlemci i5 11400f olacak. İşlemci + ekran kartı toplam 10325 TL tutuyor. Diğer donanımlar için en fazla 4500 TL ayırabiliyorum, buna göre öneri yaparsanız sevinirim
  5. Haruka

Topladığım rx 6600'lü sistem nasıl?

Merhaba rx 6600 ile sistem toplamak istiyorum. Topladığım sistem: Xfx rx 6600- 8000TL i5 11400f- 2480 TL Dragon B450- 473 TL Corsair lpx 2x8 3600 mhz- 1158 TL Ssd:? (500 600 tllik bütçem var) Evga supernova 650 gt 650w - 1200TL Kasa : Msi mag force - 800 TL Toplam: 14.611 civarı tutuyor...
  6. Haruka

Ekran kartı olmadan sistem kaça mal olur

3050 alsam 7kya şimdi diğer iç donanımlar kaça patlar ortalama? 3 4k var mıdır?
  7. Haruka

Ekran kartına rgb Led takılır mı?

Ekran kartında rgb olması hoşuma gidiyor ama her ekran kartında rgb yok. Kendim sonradan karta nasıl rgb ekleyebilirim? Kasanın içine fanların rgbsi dışında nasıl ışık ekleyebilirim? Rgb Led falan mı takılır
  8. Haruka

Stok gelmiş Aquarius 5T11-RTX3050

Gamegaraj'ın çıkardığı Aquarius 5T11-RTX3050 sisteme tekrar stok gelmiş 12.000 TL fiyatı. Alınır mı? https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t11-rtx3050/
  9. Haruka

Durup dururken mavi ekran geldi

Ya oyun oynuyordum birden bir cızırtı gelmeye başladı ve mavi ekran geldi pc kendini baştan başlattı. Neden kaynaklı bu?
  10. Haruka

10 Kasım için okul panosu düzenleyeceğim. Tavsiyeniz lazım

Hoca beni pano düzenleme başkanı yaptı ve 10 Kasım yaklaşıyor, 10 Kasım için okuldaki panoyu düzenlemem lazım. 3 kişiyiz. Ben Atatürk'ün fotoğraflarını hazırlayacağım diğerleri şiir falan seçecek. Nasıl bir şey yapmalıyız sizce, tavsiye verin lütfen. Kusursuz olmasını istiyorum, daha önce hiç...
  11. Haruka

Pc çok yavaş unknown hard error diyor

Merhaba arkadaşlar. pc çok yavaş tamam eski 10 yıllık falan ama normalde bu kadar yavaş değildi. 15 dakikadır bekliyorum açılsın diye ama öyle dönüp duruyor ve az önce unknown hard error diye bir sistem uyarısı verdi ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum bu nedir, sorun nerede? Şu an...
  12. Haruka

a101'e gelecek piranha kulaklık alınır mı?

Merhabalar, 21 ekim günü A101'e gelecek olan Piranha kulaklık alınır mı sizce? Bu fiyata daha iyisi var mıdır internette?
  13. Haruka

Monitörde ekranı kaydı ve pc aşırı yavaş

İyi geceler. İşim vardı pcyi açtım ve ekran sağa doğru gitmiş. Zaten ilk başta monite ekran gelmedi bekledim 3 4 dakika öyle açıldı ama ekran kaymıştı. Ayarlara bakayım dedim ama ayarlar da açılmadı. Bir tıklama için 2 dakika bekliyorum resmen. Zaten pc kötüydü ama bu kadar da değildi. Şimdi...
  14. Haruka

Hangi Devil May Cry oyununu oynayayım?

Dmc serisi çok ilgimi çekiyor. Pc Dmc 5 kaldırmıyor bu yüzden 4'ü oynamayı planlıyorum. Sizce 4 oynamadan önce 3'ü oynamalı mıyım veya Dmc mi oynamalıyım ilk önce? Not: Daha önce de Witcher serisine merak saldım ve direkt witcher 1 oynayarak başladım. 1'den o kadar çok nefret ettim ki şu an 2...
  15. Haruka

14 yaşında nasıl para kazanabilirim?

Merhabalar, 14 yaşındayım ve kendime en azından 2. el ps4 almak istiyorum yani yaklaşık 2000 TL kazanmam lazım. Nasıl para kazanabilirim? İngilizcem a2 b1 seviyesinde. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ingilizce dersi vermek aklıma geldi ama ailem "14 yaşında olan birisinden ders almazlar"...
  16. Haruka

Papara'ya para yükleyince Prime aboneliğim yenilenir mi?

Bakiyem yetersiz olduğu için bugün yenilenmesi gerekn Prime aboneliğim yenilenemedi. Yarın Papara Black kartıma para yüklersem ben bir işlem yapmadan otomatik bu ay olan Prime aboneliğim yenilenir mi?
  17. Haruka

Yeni delinen piercingi çıkarıp başka küpe takabilir miyim?

İyi günler, geçen gün kulak kıkırdağımı deldirdim ve bugün küpenin önü çıkmış, her an küpe kendiliğinden çıkabilir. Küpeyi hemen çıkarıp yerine başka bir küpe taksam sorun olur mu? Umarım anlatabilmişimdir...
  18. Haruka

100-120 TL kulak üstü kulaklık önerisi

100-120 TL kulak üstü mikrofonlu kulaklık önerir misiniz? Kablolu kablosuz fark etmez. Kablosu sağlam olursa iyi olur, kablo ile sürekli oynayıp zarar veriyorum.
  19. Haruka

Telefonumun ekranı karardı. Ne yapmalıyım??

10 dakika önce telefonumu kolonya ve mendil ile temizliyordum. Telefonun ön ekranına 3 4 damla kolonya döktüm sadece. Ekranı sildikten sonra telefonun kenarında hafif kararma oldu. Her zaman yaptığım şeydi. Ne yapmalıyım geçmesi için? 1629146821 Şimdi yavaş yavaş kararma azalıyor ama ileride...
  20. Haruka

Bilgisayarım The Evil Within'i açar mı?

Bilgisayarım The Evil Within 1 oyununu açar mı? Sistem : GeForce 9500 GT AMD Athlon (tm) ii x2 250 3.00ghz 4gb ram
Top Bottom