Arama sonuçları: *

1. furqyz

Monster Tulpar 20.3.2 Oyunlarda FPS sıkıntısı

Monster Tulpar 20.3.2 modelini kullanmaktayım. - Valorant yüksek ayarlarda 120-140 arası düşük ayarlarda 150 fps - CSGO yüksek ayarlarda 170 düşük ayarlarda 140 ( evet düşük ayarlarda daha düşük alıyorum) Bunun nedeni ne olabilir? İşlemcim ve ekran kartımın az bölümünü kullanıyor. - İşlemci...
  2. furqyz

Monster Abra A5 V15.8 15,6"

Beni uzun yıllar idare etsin istiyorum. Seneye yks sınavım var mühendislik düşünüyorum aslında seneye alacaktım fakat benim laptopum artık hiçbir iş görmüyor. Çok oyun oynayan birisiyim bu yüzden monster tercih etmek istedim
  3. furqyz

Dostum en fazla 9900tl bütçem var üniversiteye başlayacağım hem ufak oyunlar valo/csgo tarzı hem de ders çalışmak için almak istiyorum 1622819289 Hem oyun hem ders için almak istiyorum. Valorant/csgo gibi fps oyunlarını seviyorum. Üniversiteye başlayacağımdan dolayı da ders için de...
  4. furqyz

Merhaba arkadaşlar. İlk kez bir forum adresine kayıt oldum ve ilk kez bir konu açıyorum yaptığım hatalar, yanlışlar var ise affola. Direk konuya başlamak istiyorum. Elimde 11-12 senelik acer laptopum var. Artık emekli olma zamanı geldi hiçbir işime yaramıyor. Yeni bir laptop almak zorundayım...
Top Bottom