Arama sonuçları: *

• Users: Ming
  • Order by date
  1. M

Hdmi to DP Kabloda 75 Hz Alabilir Miyim?

https://www.amazon.com.tr/Ugreen-Display-1080P-D%C3%B6n%C3%BC%C5%9Ft%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-Adapt%C3%B6r/dp/B07JKDX9B7/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8 Bu dönüştürücüyü almayı düşünüyorum. 2. monitörüm için alacağım. Sizce 75 almada ve 2. monitör için kullanmada bir sıkıntı yaşar mıyım?
  2. M

HDMI to DP dönüştürücü önerisi

hocam bunu kullanırken hz kaybı yaşar mıyım 144hz monitör için kullanmak istiyorum da. 144 için kullanmasam bile diğeri 75 hiç yoktan 75 kalsın isterim. Bu konuda sorun yaşar mıyım?
  3. M

Bilgisayar fanları sürekli durup çalışıyor

Ben yakın zamanda bir bilgisayar aldım. Ama şöyle bir sıkıntı var. Bilgisayar fanları bilgisayar açıldıktan bir süre sonra sürekli durup çalışmaya başlıyor. Örneğin çalışıyor, sonra 1 saniye durup tekrar çalışıyoruz. 10 saniye sonra durup 1 saniye aranın ardından tekrar çalışıyor ve bu olurken...
  4. M

Gamepower Raijin için Valorant ve Rock/Pop müzik için Ekolayzer Ayarı

Arkadaşlar iyi günler, bütçe sıkıntısından ancak gamepower raijin alabildim, ancak default sesi kötü bu nedenle eko ayarıyla oynadım, şu anda hem oyunda hem müzikte biraz daha iyi ama belki sizin eko ayarında daha fazla bilginiz olabilir diye sormak istedim. Güzel bi eko ayarı var mıdır bildiğiniz?
  5. M

Laptop çıkışım hdmi 2.0 ile 120 Hz üstü alamama sorunsalı

ben de biraz araştırınca 2.0 ile 144 hz alınabildiğini gördüm, o halde benim monitörün kutusunun içinden çıkan kablo, 144 hz almaya yeterli değil, benim kablo almam gerek diye yorumladım :d
  6. M

Laptop çıkışım hdmi 2.0 ile 120 Hz üstü alamama sorunsalı

Merhabalar, benim bilgisayarımda satın aldığım yerden baktığıma göre hdmi 2.0 çıkışı var, bende asus VP249QGR 144Hz monitör var, ben monitörün içindn çıkan kablo ile maks 120 Hz alabiliyorum, yeni bir kaliteli hdmi kablosuyla bu değeri 144Hz'e çıkarabilir miyim? Buradaki tek sorun benim hdmi...
  7. M

Asus VP249QGR için hdmi kablo alırken nelere dikkat etmeliyim?

oh, öyle mi? O zaman monitörün gelmesini beklemem daha mantıklı olur, geldikten sonra yoksa alırım, en fazla bir iki gün daha gelmesini beklerim, o kadarı önemli değil.
  8. M

Asus VP249QGR için hdmi kablo alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ben bugün Asus VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms monitörü sipariş vereceğim. Monitör 144hz, ben monitörü yeni bilgisayar alana kadar laptopa bağlı kullanacağım. Ancak birden fazla hdmi kablo türü olduğunu öğrendim. Hangi kablo türünü almam gerektiğini bilemedim. Bilgisayarı 1920x1080 pikselde...
Top Bottom