Arama sonuçları: *

1. yigitbayr

Minecraft modlu sunucumda vds problemi

1 gün önce kendime bir Minecraft serveri aldım arkadaşlarımla oynabilmek için, kendisi VDS tabanlı yani web üzerinden değil. Kendimiz bir şekilde serverı kurduk fakat modları yüklediğimizde bir sorun çıkıyor. Modlar duruyor fakat ne kullanabiliyoruz ne bir şey, teknik ekip rezalet ve hiç...
  2. yigitbayr

FC 24 EA play sıkıntısı?

Selamlar fc24'ü ea play üzerinden oynamak istiyordum fakat directx hatası veriyor gpu amd 6750xt en son sürümünde fakat yine de olmuyor yardımcı olabilir misiniz?
  3. yigitbayr

Ekran kartı sıcaklığı hiç bir şey yokken 70 derece oluyor

bilmiyorum ki ben olduğunu düşünmüyorum çünkü görev yöntecisini açtığım zaman sıcaklık iniyo ve üstüne zaten kartı kullanmıyor sadece derecesi fazla onu çözemedim
  4. yigitbayr

Ekran kartı sıcaklığı hiç bir şey yokken 70 derece oluyor

Merhabalar geçenlerde yeni sistem çektim içerisinde 6750 xt 13400f var fakat bi işim olduğu zaman bilgisayarı açıyorum iki dakka bir yere gidip geldiğimde ekran kartı yanıyor 72 dereceleri görüyor ancak görev yöneticisini açtığım zaman kendine geliyor bunun çözümü nedir?
  5. yigitbayr

Merhaba sizce hangi sistemi almalıyım?

Merhaba çok yakın bir sürede sistem almayı planlıyorum ve sürekli araştırıyorum doğal olarak şu iki sisteme bakın istedim sizce hangisi daha mantıklı? Bu sistemde...
  6. yigitbayr

Bu sistem nasıl? Alınır mı

32 yapıcağımı düşünmüyorum ama 24 yaparım yine de sıkıntı olur mu? anakarta 1000tl daha fazla verecek bütçem yok. bir de bu sisteme 600w iyi mi?
  7. yigitbayr

Bu sistem nasıl? Alınır mı

Arkadaşlar merhaba ben bir sistem buldum her şey dahil 25000 TLlik bir bütçem var klavye mouse ve kulaklık istemiyorum sizce bu sistem nasıl daha iyisi varsa yazabilir misiniz? 550 Power supply çok az geldi sizce de öyle mi...
  8. yigitbayr

Oyunda FPS'im Sürekli Dalgalanıyor (30-60-100 FPS)

sağolun çözdüm olayı:)
  9. yigitbayr

Oyunda FPS'im Sürekli Dalgalanıyor (30-60-100 FPS)

merhabalar oyunlarda bir süre 30 fps bir süre 60-100 fps alıyorum nedeni nedir acaba oyun fark etmiyor düzeltebilir miyim? şimdiden teşekkürler:)
Top Bottom