Arama sonuçları: *

• Users: Dippy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Dippy

G24F-2 ve R25i-30 farkları nelerdir?

Bu iki model arasında ne gibi farklar vardır ve Dell G2422HS modeli bunların yanında nasıldır hangisini önerirsiniz açıklar mısınız
  2. Dippy

4060 ve 7500F darboğaz olur mu?

Bu ikili 1080p de darboğaz yapar mı?
  3. Dippy

1080p Monitör Tavsiyesi

Merhaba 1080p monitör araştırıyorum aklımda Dell G2422HS ve Gigabyte g24f modelleri var sizin bir öneriniz var mı ıps olmalı ve renkleri güzel olsun her türlü oyunu oynamak istiyorum
  4. Dippy

4000-7000 TL Arası Telefon Önerisi

Babamın telefonunun ekranı kırıldığı için ona yeni bir telefon alacağız kendisi samsung istiyor ama biz xiaomi telefonların şarjı iyi dayandığı için öyle bir şey almasını istiyoruz ama kendisi samsung kullanımına alıştığı için pek yanaşmıyor 4000-7000 TL arası bir telefon önerir misiniz mümkünse...
  5. Dippy

İnternet Altyapım Çok Kötü

Merhaba mahallemde vdsl altyapısı bulunmakta ama benim olduğum sokakta sanırsam yok kendi katima vdsl altyapısı gelmesini istiyorum şuan 16 megabit adsl var bunun vdsl e yükseltmek mümkün mü nereye başvurabilirim?
  6. Dippy

Hyperx Kulaklıklar Alınır mı?

Merhaba birkaç aya bir bilgisayar alacağım diğer parçalar kafamda oluşsun diye araştırıyorum bilgisayarda her türlü oyunu oynamak istiyorum arkadaşlarla cs2 falanda gireriz ama ben hikayeli oyunlarda oynamak istiyorum rdr2 gibi ama genelde kulaklık olarak hyperx tercih edenler genelde cs2 gibi...
  7. Dippy

ASUS VG27AQ1A vs MSI G274QPF-QD 27

Bu iki monitörden hangisini önerirsiniz ve neden
  8. Dippy

1440p Monitör Tavsiyesi

Bütçem 8 bin TL belki biraz artabilir freesync gsync 2k bir monitör istiyorum ips panel
  9. Dippy

ViewSonic VX2780-2K alınır mı

Bu monitörün herhangi bir sıkıntısı var mıdır alınır mı nasıldır
  10. Dippy

Takım üyelikleri ne işe yarar

Futbol takım üyelikleri ne işe yarıyor?
  11. Dippy

Dips barı önerir misiniz?

dips barı satın almak istiyorum yerden yüksekte olsun bütçe 1200 TL ama biraz arttırabilirim
  12. Dippy

S21 mi S21 FE mi almalıyım?

S21 mi S21 FE mi almalıyım zannımca ikiside birbirine çok yakın telefonlar ben karar veremedim bir kısım S21 derken bir kısımda S21 FE diyor bilgisi olanlar söyleyebilir mi?
  13. Dippy

S20 FE Hala Alınır Mı?

Merhaba 3-4 gün içinde bir telefon alacağım s20 fe almak istiyorum ama 2020 eylülde cikmis bir telefon ben uzun yıllar güncelleme almasını istiyorum o yüzden böyle bir başlık açtım telefonu kullananlar çok ısındığını söylemiş gerçekten o kadar ısınıyor mu ve s20 fe yerine alabileceğim başka...
  14. Dippy

170-220 Bin TL Araba Önerisi

170-220 bin lira arası araba alacağız babamın aklında Laguna modeli var, önerebileceğiniz bir araba var mı
  15. Dippy

Döküm dambıl önerisi

Merhaba şu tarzda bir şey istiyorum https://www.trendyol.com/delta/10-kg-gri-dokum-plaka-krom-bar-set-ds-1011-p-4053331?boutiqueId=61&merchantId=921&filterOverPriceListings=false&sav=true Ancak spor aletleri diğer her şey gibi zamanla daha pahalı olacağını biliyorum o yüzden bu şekilde 2 dambıl...
  16. Dippy

Hangi dambılı almalıyım

Bir dambıl alacağım ve ikisi arasında kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım veya başka önerileriniz var mı? https://www.hepsiburada.com/avessa-hex-5-kg-olimpik-dambil-p-HBCV00000UHQNO https://www.hepsiburada.com/wolfclaw-olimpik-kaucuk-dambil-1-adet-5-kg-p-HBV00000TW86P
  17. Dippy

Google play store indirme sorunu

Mobil veriden uygulama indirmeye çalışıyorum ancak ekrana bu çıkıyor tamam deyince indiriyor gibi yapıyor ancak yüklenmiyor ne yapabilirim
  18. Dippy

Telefon klasör silme

Merhaba telefonumda bir klasör oluşturdum ancak nasıl silenecegini bilmiyorum yardımcı olur musunuz
  19. Dippy

Logitech g29 mu yoksa Thrustmaster t150 mi?

Bu iki direksiyon arasında bir seçim yapmak istiyorum sıfır olarak g29 mu almalıyım yoksa ikinci el Thrustmaster T150 mi almalıyım?
  20. Dippy

RX 6700 Veya 3070 Li Sistem Önerisi

RX 6700 XT veya Rtx 3070 li bir sistem istiyorum toplama veya hazır fark etmez darboğaz sorunu olmasın ve psu su iyi olsun yeterli sadece kasa veya monitör lü bütçeyi biraz daha asabilirim
Top Bottom