Arama sonuçları: *

• Users: Sp4rky
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Sp4rky

taskudpmt.exe nedir?

taskudpmt.exe nedir bilgisayarımın görev yöneticisinde çalışmakta. 1655811998 . 1655831491 Şu koskoca forumda bilen yok mu ya?
  2. Sp4rky

Prime95 testindeki ısı stabil değil

Merhabalar overclock yaptım ancak hiç bir sıkıntı bulunmamakta. Aklımda olan tek soru yaptığım prime95 testinde neden ısı stabil değilde bu şekilde?
  3. Sp4rky

Ram ısınırsa ne olur?

Merhabalar Cs go valorant gibi az ram kullanan oyunlarda bilgisayar reset atmıyor gta 5 PUBG gibi ram kullanımı yüksek olan oyunlarda reset atayor ram ısınması ile mi kaynaklı ram'in üzerinde çok fazla toz var.
  4. Sp4rky

Fanın Kablosu Koptu Japon İle Yapıştırsam Çalışır mı?

Evet başlıkta gördüğünüz gibi fanın kablosu koptu japon yapıştırıcısı yapsam çalışırmı?
  5. Sp4rky

Ssd Ram taktıktan sonra gözükmüyor

Bilgisayara ram taktım ve 2. Diskim gözükmüyor bu sorunu nasıl çözebilirim. 1624609489 Arkadaşlar konuma bakarsanız iyi olur
  6. Sp4rky

İtem Banı Ne Zaman Bitecek ?

7. Sp4rky

Bu Rami önerir misiniz??

https://www.n11.com/urun/golden-gm16ln118-8-gb-ddr3-1600-mhz-cl11-ram-1722806?magaza=teknocity1 Ürün bu arkadaşlar rami önerir misiniz? bütçem kingstona yetmiyor seçenek olarak bende bunu seçtim. bide bu ram var...
  8. Sp4rky

Ram Kalınlığı Önemlimidir

Beyler Voltaj Değerleri Vesaire her şey Uygun Ancak Şu Boyut Olayı Önemlimidir Kendi Ramim Bu Boyutta Buda Yeni Alacağım Ram Boyutu
  9. Sp4rky

Kasayı Yeniden Başlatırken Donuyor

Kasayı Yeniden Başlatırken Donuyor Donduğu Anda Kasanın Kendi Düğmesine Basınca Yeniden Başlatıyor Bunun Bir Zararı Varmıdır ? +Olarak Çözüm Yolu Varmıdır? 1623935226 Beyler Donuyor Derken Şu Anlamda Yeniden Başlatma Yeri Boşta Dönüyor 1623939933 Up
  10. Sp4rky

PUBG Ramdan Dolayı Drop

Merhabalar PUBG steam da sabit 45 fps orta ayarlarda almaktayım sistemim:gtx750ti twin frozr fx 6100 6 çekirdek ve 8gb ddr3 1600mhz ram bu rami yükseltsem drop olayı kalkarmı?
  11. Sp4rky

Molex kabloyu doğrumu taktım?

Beyler ben bu kablolari doğrumu taktım?
  12. Sp4rky

Usb wifi adaptörümün siyah çipi koptu

Evet arkadaşlar başlıktaki gibi usb wifi adaptörümün çipi koptu yapılabilecek bir şey varmı? 1623589656 Çip işaretli yerde
  13. Sp4rky

beyler harddiski nasıl sökücem

beyler harddiski nasıl sökücem karşı tarafta yuva yok sadece burda var bunuda söktüğüm zaman olmuyor
  14. Sp4rky

Kasa İçindeki Parçalara Elim Çarptı

pcye ssd takarken elim psuya ekran kartına ve ramına çarptı herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım?
  15. Sp4rky

Windows 10 Sadece oyunlarda ses gelmiyor

Merhabalar masaüstü için bt400 adlı blutooth adaptörü aldım cihazı bağladım windows 10 ses açma yerinin seside geliyor youtubedan bir şey açtığım zaman sesde geliyor ama oyunlarda ses yok yardımcı olurmusunuz.
Top Bottom