Arama sonuçları: *

• Users: Fil Necati
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Fil Necati

Epic Games Among us hatası

Herkese merhabalar, Among us açılırken böyle bir şey geliyor ve ardından kapanıyor. Doğrulamayı denedim olmadı.
  2. Fil Necati

Valorant mavi ekran hatası düzeltildi mi ?

Herkese merhabalar, bir ara Valorant'ta mavi ekran hataları vardı sanırım bu Vanguard kaynaklıydı. Bu sorun düzeltildi mi ? Bilgisayarı formatlık düzeye getirmek istemiyorum.
  3. Fil Necati

Nox Player güvenilir midir ?

Herkese merhabalar, Nox Player virüslü müdür ? Nox Player kişisel bilgilerime zarar verir mi ? Bluestacks kadar güvenilir midir ?
  4. Fil Necati

Windows'da dosyalarda belirtilen kilit nasıl kaldırılır?

Herkese merhabalar, böyle bir şey oldu ve bilgisayara fotoğraf yüklediğimde veya metin belgesi ve benzeri bir şey açtığımda böyle kilit işareti oluyor ve bunu el ile düzeltmek zorunda kalıyorum. Bunu nasıl çozebilirim?
  5. Fil Necati

TP-Link Archer T9UH AC1900 vs TP-Link Archer T4E AC 1200 Mbps

Oyun oynamak için TP-Link Archer T4E AC 1200 Mbps VS TP-Link Archer T9UH AC1900 Linkler: TP-Link Archer T9UH AC1900: https://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-t9uh-ac1900-yuksek-kazancli-kablosuz-cift-bant-usb-adaptor-p-HBV00000BAJ3J TP-Link Archer T4E AC 1200 Mbps...
  6. Fil Necati

Gameloop güvenilir mi ?

Herkese merhabalar Gameloop güvenilir midir Steam den oyun alışverişi yapılırsa sorun olur mu ?
Top Bottom