Arama sonuçları: *

1. N

Çözüldü✓ i3 9100F gtx1050ti set pc hakkında

Anladım hocam teşekkür ederim yorumunuz için
  2. N

Haklısınız kart epey eski set halinde fiyatı uygun geldi değerlendirmek sizlere sormak istedim. Mevcut koşullarda 7 bin lira bana göre set bir sistem için çok uygun bir fiyat gibi geldi
  3. N

Sizce ne kadar düşerse almalıyım bu fiyata da makul mü? 1722184703 Halihazırda monitörüm yok hocam o yüzden sadece kasa bakmıyorum monitörle bütçemi epey aşar sanıyorum
  4. N

Asus 24 inch monitör hocam
  5. N

Merhaba 2. El makul bir sistem bakıyorum. Letgoda i3 9100f inno3d çift fan gtx1050ti asus Anakart 8gb Ram Asus 144 hz 1ms 24 inch monitör klavye steelseries mouse jamesdonkey kulaklık bir sistem buldum. Pazarlık henüz yapmadım 7200 tl olarak ilana koymuşlar. Ufak tefek cs tarzı rekabetçi oyunlar...
  6. N

Anlayan arkadaşların yardımına ihtiyacım var sistem önerisi

Hazır sistemlerin genelde ssd veya soğutucu gibi parçaları çok nitelikli olmuyor gördüğüm kadarıyla. Benzer bütçelere rtx 4060 veya 512 ssd ile sistemler geliyor. Yine de takipteyim hazır sistemleri de teşekkür ederim.
  7. N

Anlayan arkadaşların yardımına ihtiyacım var sistem önerisi

Merhaba hazır sistem çıkmıyor son zamanlarda. Kendim akakçe üzerinden bir sistem oluşturdum yorumlarınızı bekliyorum. 30000 tl bütçeye daha iyi öneri varsa değerlendirebilirim. İşlemci r5 7500f Ekran kartı XFX SWFT 210 RX 7600XT 12GB RAM XPG Lancer Blade 16 GB 5600 mhz SSD Goodram PX600 1 TB...
  8. N

Hazır sistem yerine kendi topladığım r5 7500f rx 7600xt sistem nasıl?

Merhaba hazır sistem çıkmıyor son zamanlarda. Kendim akakçe üzerinden bir sistem oluşturdum yorumlarınızı bekliyorum. 30000 tl bütçeye daha iyi öneri varsa değerlendirebilirim. İşlemci r5 7500f Ekran kartı XFX SWFT 210 RX 7600XT 12GB RAM XPG Lancer Blade 16 GB 5600 mhz SSD Goodram PX600 1 TB...
  9. N

Çözüldü✓ MSI MODERN 15 i7 11.Nesil

Ürün linki Merhabalar oyuncu değilim uzun yıllar kullanabilmek istediğim bir laptop alacağım. Bu ürün nasıldır kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar bana fikir verebilir mi. Msi tercih etme sebebim parça kalitesi dayanıklılık diğer markalara göre pahalı olduğunun bilincinde olarak soruyorum...
  10. N

.

Öncelikle merhabalar. Bir süredir gaming laptop bakıyorum ve en mantıklı seçenek olarak Ryzen 7 4800h işlemcili Lenovo İdeapad Gaming 3 görünüyor. İş sahibi değilim parayı öykü yarışmasında birinci olarak kazandım. O nedenle bir kez para verip uzun yıllar kullanmak istiyorum. Bu laptop soğutma...
  11. N

Çözüldü✓ .

Merhabalar. Amd apu bir sistem toplamak istiyorum. Bütçe belirttiğim gibi. Rbg veya şekil kasa sevdalısı değilim. Bu fiyata olabilecek en mantıklı sistem hangisidir anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. Bütçenin üstüne çıkmam mümkün değil uzay montaj da olabilir. Şimdiden...
  12. N

Çözüldü✓ .

Teşekkür ederim takip edeceğim İncehesap adresindeki indirimleri
  13. N

Çözüldü✓ .

Sistem parçaları Nasıldır ikinci ele yönelmek istemiyorum. İşimi görür mü uyumlu mudur parçalar? Daha iyi ve bütçeyi aşmadan öneri yapabilirsiniz.
  14. N

Çözüldü✓ .

Bütçeyi aşmadan yapabileceğiniz bir öneri var mıdır?
  15. N

Çözüldü✓ .

Sistem linki Merhabalar. Bilgisayar hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var. Bütçem 3100 tl ve Uzay montaj bir sistem toplamayı düşünüyorum monitörüm var. Şu linkte verdiğim parçaları toplamayı düşündüm. Sizce nasıldır. Seçtiğim rami anakart destek listesinde göremedim...
Top Bottom