Arama sonuçları: *

1. JAVERT

Çözüldü✓ Mavi Ekran Alıyorum.

Ramleri söküp takınca düzeldi.
  2. JAVERT

Çözüldü✓ Mavi Ekran Alıyorum.

CS2, PUBG oynarken hiç bir hata almadan oyunlar kapanıyor veya donup kalıyor. FPS'i normalde olduğundan daha düşük bir değere sabitleyince bu sorun düzeliyor. Bazen de oyun çökmüyor direk bsod alıyorum. İşin tuhaf yanı PC'deki tüm parçalara stres testi yaptım, memtest yaptım, tüm parçaları aynı...
  3. JAVERT

Çözüldü✓ acil yardım lazım hiçbir şey yapamıyorum

Sistem geri yükleme yap veya hiç yeniden başlatmadıysan yeniden başlatmayı dene. (Kapatıp açmaktan bahsetmiyorum)
  4. JAVERT

Mavi Ekran r6s oynarken mavi ekran hatası alıyorum

Aynı hatayı almıştım. MSI Afterburner ile herhangi bir ayar değiştirdin mi? Bende bu yüzden olmuştu.
  5. JAVERT

Discord bağlantı sorunu giriş yapılamıyor

Modemi resetlemeyi deneyebilirsin
  6. JAVERT

Pcm bozuldu napmam lazım

Monitörlerin görüntü kablolarını biligsayarından çıkartıp bilgisayarını aç ve 1-2dk bekle sonra bilgisayar açık iken 1 tane monitörün kablosunu geri tak. Benzer bir durumu böyle çözmüştüm.
  7. JAVERT

Pcm bozuldu napmam lazım

Bilgisayarını açınca klavyenin Num Lock ışığı yanıyor mu? Eğer yanmıyor ise Num Lock'a basınca yanıyor mu? Yine yanmıyor ise BIOS pilini çıkararak BIOS'u sıfırlamayı dene
  8. JAVERT

Pcm bozuldu napmam lazım

Bilgisayarın açık iken kulaklığından veya hoparlöründen ses alabiliyor musun?
  9. JAVERT

Tek girişten hem hoparlör hem miktofon girişi

Tek girişten yapabilir misin sanmıyorum ama böyle bir aparat işine yarayabilir
  10. JAVERT

Laptopum ne zaman gelir ?

2-3 günü bulabilir de geçebilir de. Dağıtıma çıktığı yer yakın ise belki erken gelir Ama kargo firmalarının sağı solu belli olmaz
  11. JAVERT

Bilgisayar açılışındaki ekran

Belki biosdan ayar falan yapman gerekiyordur Ya da biosu sıfırlamayı dene belki düzelir Olmazsa kartı çıkarıp onboard üzerinden dene bir de
  12. JAVERT

Csgo ya source 2 ne zaman gelecek?

Source 2'nin ne zaman geleceği hakkında kesin bir bilgi yok zaten Operasyon bileti.. eh.. ben oyunumu oynarım
  13. JAVERT

Telefonum oyun oynarken çok ısınıyor

Fan takmak dışında başka bir çözüm yolu yok
  14. JAVERT

Bilgisayarım Valorant Kaldırırmı

Ekran kartın iyiyse en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabilirsin
  15. JAVERT

Çözüldü✓ Oyun Oynarken Grafiklerde Bozulma Meydana Geliyor

W8.1'e Adrenalin sürücüsü kurmanın bir yöntemi varmış. O yöntemi deneyerek sürücüyü kurdum fakat sorun çözülmedi. Sorun çekirdek voltajından kaynaklanıyormuş. Sıcaklık veya sürücülerden değil. Stok sandığım ayar stoğa göre -150mv undervotluymuş. MSI Afterburner'ı silip tekrar yükleyince voltaj...
  16. JAVERT

Varsayılan ayarları da denedim fark etmiyor. Grafikler özellikle 60 derecenin üstüne çıktığı zaman bozuluyor nedense. 17.10.3211.1011-170612a-315161E-CrimsonReLive Sürücüsü Windows 8.1 kullanıyorum ve Adrenalin Edition'u desteklemiyor diye biliyorum
  17. JAVERT

Çözüldü✓ PC, Coil Whine Tarzı Bir Ses Duyuyorum

Yük altında veya boşta fark ediyor mu?
  18. JAVERT

Hehangi bir oyunda 35-40 dakika geçirdikten sonra, eklediğim görselde göründüğü gibi grafiklerde bozulma oluyor. Bazen bozulmalar olduğu anda oyuna çok fazla drop giriyor ve oyun çökebiliyor (Bunu GTA5 oynarken yaşadım). -Ekran kartı: Sapphire HD 7870XT -Saat hızları stok ayarda. -Ekran kartını...
  19. JAVERT

Çözüldü✓ Laptop CPU fanı yetersiz çalışıyor CPU sıcaklığı 80 derecenin altına inmiyor

WD40 sıkabilirsin bir zararı olmaz fakat fan arızalanmış gibi duruyor.
  20. JAVERT

Çözüldü✓ Ön paneldeki mikrofon girişinden ses alma

Ses sürücüsünü silip tekrar yükledikten sonra artık ön paneldeki mikrofon girişinden ses alamıyorum. Realtek HD Audio üzerinden kulaklığın takılı olduğu jak girişini kulaklık olarak yeniden görevlendirebiliyor iken artık kulaklık seçeneği çıkmıyor. Arka paneldeki girişlerde aynı durum söz konusu...
Top Bottom