Arama sonuçları: *

• Users: JAVERT
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. JAVERT

Çözüldü✓ Mavi Ekran Alıyorum.

CS2, PUBG oynarken hiç bir hata almadan oyunlar kapanıyor veya donup kalıyor. FPS'i normalde olduğundan daha düşük bir değere sabitleyince bu sorun düzeliyor. Bazen de oyun çökmüyor direk bsod alıyorum. İşin tuhaf yanı PC'deki tüm parçalara stres testi yaptım, memtest yaptım, tüm parçaları aynı...
  2. JAVERT

Çözüldü✓ Oyun Oynarken Grafiklerde Bozulma Meydana Geliyor

Hehangi bir oyunda 35-40 dakika geçirdikten sonra, eklediğim görselde göründüğü gibi grafiklerde bozulma oluyor. Bazen bozulmalar olduğu anda oyuna çok fazla drop giriyor ve oyun çökebiliyor (Bunu GTA5 oynarken yaşadım). -Ekran kartı: Sapphire HD 7870XT -Saat hızları stok ayarda. -Ekran kartını...
  3. JAVERT

Çözüldü✓ Ön paneldeki mikrofon girişinden ses alma

Ses sürücüsünü silip tekrar yükledikten sonra artık ön paneldeki mikrofon girişinden ses alamıyorum. Realtek HD Audio üzerinden kulaklığın takılı olduğu jak girişini kulaklık olarak yeniden görevlendirebiliyor iken artık kulaklık seçeneği çıkmıyor. Arka paneldeki girişlerde aynı durum söz konusu...
  4. JAVERT

Yardım HOI4 Açılışta Crash Veriyor

Oyna tuşuna bastığım gibi oyun açılmadan crash veriyor. Format atınca sorun düzeliyor fakat bi süre sonra tekrar crash vermeye başlıyor. Silip tekrar yükledim, işe yaramadı. Herhangi crack bir yazılım kullanmıyorum, McAfee kullanıyorum. Crash klasörünü buraya upload edemedim...
  5. JAVERT

Ekran kartım takılmalara sebep oluyor

Windows'ta PUBG Mobile oynarken oyunda kasmalar olduğu için bilgisayara Phoenix OS adında bir android işletim sistemi kurdum. PUBG oynarken binalar çok yavaş renderlanıyor, çatışma esnalarında oyun donuyor. Grafikleri düşürmek ya da yükseltmek işe yaramıyor. Ama iGPU ile oynarken oyun donmuyor...
  6. JAVERT

Dosya salt okunurluğunu nasıl kaldırabilirim?

Salt okunur olmamasına rağmen .sfs dosyasına herhangi bir şey atamıyor ya da dosyanın içindekileri editleyemiyorum. Bunun sebebi nedir?
  7. JAVERT

Beğendiğiniz kargo firmaları

Sevdiğiniz kargo firmaları hangisi? Benim tercihim Yurtiçi
  8. JAVERT

Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu.

Ara sıra aniden bilgisayar donuyor ve kendine geldiğinde bu hatayı veriyor. Sebebi nedir bunun? Driverlar güncel.
  9. JAVERT

i5-3450 sisteme hangi ekran kartı gider?

Sistem özelliklerim; İ5 3450 İşlemci ASUS H61M-PRO Anaart 8GB 1600MHz RAM ZM600-LE PSU 500GB HDD Şu anki ekran kartı: HD5550 1GB
  10. JAVERT

775 pin işlemci fan ayağı 1155 pin işlemci fanına olur mu?

Termal macun yeniledikten sonra fan ayağını kırdım 1155 pin ayak bulamadığımdan 775 pin ayak alacağım. Sıkıtı çıkar mı? ÜRÜN
  11. JAVERT

Bu sistem alınır mı?

R5 1600AF İŞLEMCİ Sapphire Nitro+ RX 580 4GB EKRAN KARTI MSI A320M-PRO ANAKART 2 adet Corsair Vengeance LPX 8GB (1x8GB) 3000MHz Canar 951 Boş kasa FSP Hexa+500w PSU Adata 480GB SSD Toplam: 3423TL Sizce alınır mı?
  12. JAVERT

PSU kapalıyken CW sorunu

2. el 600w PSU aldım. Sisteme monteleyip güç kablosunu takınca aniden odamın ve banyonun şarteli attı. Sistemin bağlı olduğu uzatma prizin şalterini 0 konumuna getirdim. Sonra gitip şalterleri açmayı denedim. Kendi odamın şalterini açtım fakat banyonun ki açılmıyor, kendini tekrar kapatıyordu...
  13. JAVERT

Zalman ZM600-LE PSU kapalıyken CW sorunu

Zalman ZM600-LE PSU'ya sahibim. Sistemi kapatınca PSU'dan tiz bir ses geliyor. Ethernet kablosunun ışığı yanınca bu ses biraz daha artıyor, söndüğünde azalıyor. Bilgisayari açtığımda ses inceleniyor ve yok oluyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Top Bottom