Arama sonuçları: *

1. nydachles

Yardım ETS bilmedigim bi hata alıyorum

Dosyaları doğrulayıp dener misin ?
  2. nydachles

Yardım ETS bilmedigim bi hata alıyorum

Hata değil en üstteki seçeneği seç başlat.
  3. nydachles

OPERA GX KICK SORUNU

Hocam desteklemeyebiliyordur belki de ben de de olmuştu zamanında Opera://browserjs şu adrese git seçenek gelecek önüne onu kapat öyle dene düzelir belki bende düzelmişti ama Chrome geri döndüm.
  4. nydachles

🔥İndirim HangiKredi Finansal Rapor Ücretsiz

Sanırım bu biraz karmaşık.
  5. nydachles

windows imleç ayarları değişti

Arama yerine Performans yazın Windows'un görünümünü ve Performansını ayarla diye bir yer gelecek onu açın orada üstte en iyi görünüm seçeneğini seçip uygulayın.
  6. nydachles

500 GBM2 SSD önerisi

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-western-digital-blue-sn570-500-gb-wds500g3b0c-m-2-pci-express-3-0-fiyati,1571515074.html
  7. nydachles

Sistemim açılmıyor (sıfır)

Sistemde kısa devre var gibi duruyor ekran kartını siz mi taktiniz yoksa gönderici firma takılı mi gönderiyor.
  8. nydachles

tazeleme hızı yükseltince ghosting

Monitör markası nedir acaba ?
  9. nydachles

Mavi Ekran Bilgisayar her daim mavi ekran veriyor.

Her oyun girmemde mesela ETS2 oyunu açıyorum daha ekran gelmeden mavi ekran yiyorum teknik desteğe gönderdim ve düzelttik dediler ama düzelmedi. Mini dump ektedir.
  10. nydachles

bu mönitörü aldım kullanan varmı

Hikayeli oyunlarda çok güzel olur ekstra film olarak da arkadaşa katılıyorum bende almayı planlıyorum eğer ürün sizde ise veyahut geldikten sonra benimle deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
  11. nydachles

Linkteki ürün orjinal midir nasil anlarim ?

Yurt dışından ibaresi kullanılmış ama ürünler hakkında herhangi bir puan yapılmamış 2 mağazaya da. Dikkat edin lütfen tavsiye etmiyorum.
  12. nydachles

Buna ek olarak sanırım dolandırıcı arkadaşımızın 2 hesabi bulunmaktadır.
  13. nydachles

Bana açıkçası pek orijinal bir satıcı gibi gelmedi.
  14. nydachles

Hocam site orijinal sahte değil domain ise n11 firmasının mobil versiyonu için tasarlandı web sitesi linkindeki m ibaresini kaldırın ve tekrar deneyin anlayacaksınız. 1713126315 Hemen bakınıyorum bende ona.
  15. nydachles

Bilgisayarda Windows 11 Yükledikten sonra ekran gelmiyor

Tekrar format atmayı denediniz mi ?
  16. nydachles

Öneri 1500 TL klavye önerisi

Urun Almanca bilginize yani almanca design.
  17. nydachles

Bilgisayarda Windows 11 Yükledikten sonra ekran gelmiyor

Eğer format sonrasında USB belleğin takılı ise bilgisayarında çıkartıp öyle dener misin aynı sorunla bende karşılaşıyordum da USB hatası vardı bende.
  18. nydachles

1.4 Fire Egea nasıldır

Aga yokuş kavramını bilmiyor 1.4 Egea tavsiyem değildir yani onun yerine megane al daha iyi. Hele hele Fire edit ise uzak dur.
  19. nydachles

Fps drop yiyorum[Rust]

Oyun SSD' de mi kurulu yoksa HDD' de mi kurulu ?
Top Bottom