Arama sonuçları: *

• Users: Met2n
  • Order by date
  1. M

Öneri Parfüm önerisi kalıcı

horus nefertem markasını kullanabilirsin gayet başarılı türk parfüm firması 2 fıs sıkıyorum 3 gün kıyafetimde kalıyor blue wolf öneririm 1000 tl civarı
  2. M

Yardım modeme giriş yapamıyorum

Vodafone da nasıl elde edebilirim acaba bu şifreyi
  3. M

Vodafone ppp kullanıcı bilgileri nedir

Vodafone bu konuda sıkıntı çıkarıyor diye şeyler gördüm öyle bir şey olmaz değilmi
  4. M

Nasıl almam gerek
  5. M

yeni bir modeme geçiş sağlayacağım için ppp kullanıcı adı ve şifresine ihtiyacım var vodafone kullanıyorum bu bilgileri nerden edinebilirim
  6. M

internet vdsl verilerimde bir sıkıntı varmı

ama eski değerlerime göre yüksek ping alıyorum eskiden 24e 6ydı şimdi 28e 12 paket
  7. M

internet vdsl verilerimde bir sıkıntı varmı

bu verilere rağmen ping alıyorum bu değerler normalmi
  8. M

internetim sürekli kessiliyor

iki kere değiştirdim
  9. M

internetim sürekli kessiliyor

pc de ara ara internetim var gözüküp kesiliyor bakınca hiçbir sorun yok ve telefonumda interneti kullanabiliyorum nedeni ne olabilir
  10. M

windows server vs windows 10

şuan minecraft serverim için windows 10 kullanıyorum laptopumda uzaktan bağlantı ile windows server kullanırsam sunucum için bana ne yararı olur. ayrıca arada dosyalar sunucu programları kendi kendine kapanıyor windows server kurduğumda busorunum çözülebilirmi
  11. M

modemde internet var ama pc de yok

arkadaşlar modemimde internetim var pcye ethernetle bağlı normalde interneti kullanabiliyorum ama bir anda internet kesiliyor sonra kendi kendine tekrar düzeliyor bu sorun neyden kaynaklı nasıl düzeltebilirim
  12. M

GameBooster GB-2428FF nasıldır

ghosting vb sıkıntısı varmı
  13. M

GameBooster GB-2428FF nasıldır

https://www.itopya.com/gamebooster-gb-2428ff-238-280hz-1ms-freesync-g-sync-hdmi-dp-fhd-ss-ips-flat-gaming-monitor_u21274#bYorum bu monitör nasıldır alınır mı? sıkıntısı çıkarmı acaba yorumlarda herkes memnun kalmış
  14. M

kasama uyumlu yeni psu arıyorum

ne tercih edebilirim
  15. M

kasama uyumlu yeni psu arıyorum

https://www.teknofas.com/hazretiyasuo-eco-v3-i5-12400f-16gb-ddr4-rtx3060ti-8gb-1tb-m.2-nvme-ssd-gaming-bilgisayar bu kasa için yeni psu alıcam ne önerirsiniz https://www.itopya.com/power-boost-fury-750w-80-120mm-fanli-psu_u10946 bu psu yu buldum ama uyumlu olurmu bilmiyorum birde 150w fazla...
  16. M

🔥İndirim Teknofas Gaming Haftası İndirimleri

anladım teşekkürler
  17. M

🔥İndirim Teknofas Gaming Haftası İndirimleri

geldimi bi sıkıntısı varmı bende hazreti yasuonun sisteminden aldım site güvenilir mi? diye içimde bi kuşku var beni aydınlatırsanız sevinirim
  18. M

5k TL'ye monitör önerisi

5k bütceye güzel ghosting olmayan 24 inc bir monitör almak istiyorum hangisini almalıyım
  19. M

Hazreti yasuo eco v3

1k 2k
  20. M

Hazreti yasuo eco v3

hangi pcu yu önerirsiniz
Top Bottom