Arama sonuçları: *

• Users: Goxaria
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G

Örgün ve açıktan iki üniversite okuyorum 3. üniversiteye kaydolabilir miyim?

Hocalar merhaba bir örgün bir de anadolu üniversitesinde açıktan bir bölüm okuyorum. Açıktan istanbul üniversitesine kaydolup bir bölüm de aynı anda oradan okuyabilir miyim? Ne yapıyorsun vs. demeyin çıtır çerez bölümler zaten açık aşırı kolay geliyor.
  2. G

SÖZ 50K EA 320K Ne tercih edeyim?

SÖZEL 50 bin EA 320 bin ne tercih edeyim? Hiçbir fikrim yok. Bu ülkede hiçbir amacım da hayalim de yok. Ne söylerseniz mantığıma yatarsa onu okurum. Teşekkür ediyorum.
  3. G

Jel kalem vs tükenmez kalem vs roller kalem

Merhaba hocalar, Bir süredir jel kalem kullanıyorum ancak hangi marka kullanırsam kullanayım hızlı yazımda kesiliyor. Tükenmez kalem kesilmiyor ancak hem yazım olarak biraz yavaş kalıyor hem de istikrarsız akıyor. Bu yüzden size sormak istedim siz ne kullanıyorsunuz? Kesilmeyen bir kalem...
  4. G

TYT için tüm dersler anlatımı kaynak tavsiyesi

Merhaba hocalar TYT için tüm derslerin konu anlatımlarının olduğu bir kaynak arıyorum ayrı ayrı almak istemiyorum zira bunu sosyal ve fen konularında giriş seviyesinde bilgi edinmek için kullanacağım mat ve türkçe için ayrı kaynaklarım zaten var. Bildiğiniz veya tavsiye ettiğiniz bir kaynak var...
  5. G

6700k windows 11 kurulumu için iso nasıl yapılmalı?

Merhaba desteklenmeyen işlemci için windows 11 isosu nasıl kurulmalı? Windowsun kendi programıyla isolasam çalıştırır mı? Rufus diye program ile isolayın demişler ancak zannedersem o tpm 2.0 için... Teşekkürler şimdiden
  6. G

Her şeyi 2x hızda izliyorum okuduğum metinler ve hayat yavaş gelmeye başladı

Youtube'da ya da izlediğim kurslarda, derslerde her şeyi 2x e alıp izliyorum. Bir süredir metin okumak yavaş gelmeye başladı sanki beynim daha yavaş çalışıyormuş hissi uyandıracak kadar yavaş. Sonrasında bu insan hareketlerine de yansıdı sanki her şey yavaş beynimde flow akıyor gibi :D Normal...
  7. G

GamePower Ranger alınır mı? Yastıkları değişiyor mu?

GamePower Ranger alınır mı? En çok merak ettiğim konu ise yastıkları değişiyor mu satılıyor mu? Çıkıyor gibi görünüyor ama satış yapıldığını görmedim.
  8. G

İki BM800 mikrofon arasında kaldım

İlk cihaz Last Voice BM800 https://www.yonkamuzikmarket.com/lastvoice-bm800-black-mikrofon-phantom--stand--filtre-set İkinci cihaz ise araştırırken gördüğüm bu cihaz König BM800...
  9. G

L Beden T-Shirt giyiyorum Oversize T-shirt için beden önerisi

Merhabalar, Normalde L Beden t-shirt giyiyorum. Çok çok az bol gelme durumu var ama sorun değil. Oversize modellere bakıyordum çok hoşlar ancak bunda L seçersem çuval giymiş gibi mi olurum? Herkes kendi bedenin neyse öyle al onların kesimi beden olarak normal sadece kollardan uzun vs. diyor...
  10. G

Skyrim SE Türkçe Yama

Skyrim SE Türkçe Yama için en düzgün çeviriyi nereden bulabilirim?
  11. G

Windows 11'in 7. nesil ve öncesi işlemcileri desteklememesi

Windows 11'in 6. ve 7. nesil intel işlemcileri desteklememesi konusunda ne düşünüyorsunuz? https://docs.microsoft.com/en-us/windows-hardware/design/minimum/supported/windows-11-supported-intel-processors?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  12. G

Bilgisayarım Windows 11 desteklemiyor (TPM 2.0 var)

Biliyorum gereksiz bir uğraş neredeyse çöp cihazlara bile kurulacak ancak tpm 2.0'ı açmama rağmen bu hatayı almam normal midir?
  13. G

Logitech kamerada kenardan gelen ışık hüzmesi

Kameramda sol tarafta görünen ışık hüzmesi var bu iade sebebi midir? Lensini sildim. oradan ışık da gelmiyor zaten parmağımla kapattım hiçbir yerden görüntü almıyor kendinde var bu ışık hüzmesi. Model: c505... <- Yeni versiyon diye bunu aldım keşke c310 alsaydım.
  14. G

W10 temiz kurulum sonrası iconlara gelen şekiller

Ekte görüldüğü gibi seçim olduğunda ya da üstüne geldiğinde kare tik çıkıyor ve bazı uygulamalarda da verified tikine benzer bir tik var. Temiz kurulumdan önce de w10 güncel sürüm kullanıyordum ancak bunlar yoktu sizde de böyle mi?
  15. G

Bir doğrulama için edu maile ihtiyacım var

Merhaba hocalar, Öğrenci değilim. Freelance çalışan bir yazılımcıyım ve bir program lisansını ücretsiz edinebilmek için edu maile ihtiyacım var. Edu maile ücretsiz veriliyor. Ben de isterdim satın alabilmeyi programı lakin yıllık 5.600 liranın üstünde ödemesi çıkıyor :( Milletin yıllık 600 birim...
  16. G

Göz doktorunun cam denerken hata yaptığını düşünüyorum

Merhabalar hocalar, Göz doktoruna gittim. Önce bir cihazda ölçüm yaptılar sonra da odasına gidip gözüme bir şey taktı bu sırada maske ağzımdaydı... Maskemi çıkartmak yerine üstüne bant taktı ancak o bant hiçbir işe yaramadı. Lensler ikidebir buğu oluyordu bu sebepten de hangisi net ya da değil...
  17. G

Dişçiye gideceğim özel mi devlet mi? (Sigortam yok)

Dişçiye gideceğim özel mi devlet mi daha mantıklı olur. Sigortam yok. Aradaki fiyat farkı ne durumdadır bilen var mı acaba?
  18. G

Uygulamardaki iconlar yerine fotoğraf simgesi çıkıyor (Windows 10)

Böyle bir sorun yaşıyorum sebebini de anlamadım şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler
  19. G

Yardım Yeşil kumaş green screen görevi görür mü?

Merhabalar, yeşil bir kumaş bulsam kusursuz green screen görevi görür mü? Bunun sadece kumaşını alabileceğim yer var mı? Zira green screen diye satılan ayaklı modellerde ayakları koyacak kadar yerim yok bildiğin perdeyi asacağım perdeyi asacağım için de satış nedeni ayakları olan bir şeye para...
  20. G

Fallout 76 Steam'de indirimde ancak hangisini almalıyım?

Fallout 76 - 42,57 TL'ye düşmüş ancak Deluxe edition adında bir paketi var 139,60 TL görünüyor. Deluxe edition sadece kozmetik paketi mi? Fallout 76 alsam tüm oyuna erişimim olur mu?
Top Bottom