Arama sonuçları: *

1. Patates0

stardew valley dünyamıza yeni arkadaş ekleme

dostum sorunu araştırarak çözdük sunucuyu kuran arkadaşın robine gidip baraka oluşturması gerekiyormuş o zaman katılabilirsin
  2. Patates0

stardew valley dünyamıza yeni arkadaş ekleme

merhaba arkadaşlar sorunum söyle 2 arkadaş online olarak stardew valley oynuyorduk 2 kişilik save açmıştık şimdi 3. yeni bir arkadaşımızda bizim hali hazırda oynadığımız save e gelmek istiyor ama davet attığımızda veya katılmak istediğinde sunucu dolu hatası veriyor hatanın dünyayı oluştururken...
  3. Patates0

Harici tuşları olan ek klavye arıyorum

dostum problemini tam anlayamadım ama ekstradan tuşlara sahip klavye arıyorsan *makro tuşlu klavye* şeklinde aratarak bulabilirsin
  4. Patates0

3500TL monitör önerisi

tn panel kullanmak senin için sorun olmazsa bu ürünüde değerlendirebilirsin https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-vg248qg-24-gaming-led-freesync-ve-g-sync-uyumlu-0-5ms-165hz-dp-hdm%C4%B1-dv%C4%B1-mm-vesa-monit%C3%B6r-1217389.html 1672918534 mediamarkt da şuanda oyuncu ürünlerinde...
  5. Patates0

bilgisayar için wireless f/p kulaklık önerisi

öncelikle merhaba iyi akşamlar arkadaşlar bilgisayar başındayken kullanmak için wireless kulaklık arıyorum bütcem max 1.5k aşırı oyun bağımlısı değilim mikrofon kalitesi güzel olması benim için önemli bu özelliklerde bana öneribileceğiniz ürünler nelerdir kendim yaptığım araştımarlarda jbl...
  6. Patates0

hoi4 internetsiz oynanırmı

oynayabilirsiniz hocam iyi forumlar
  7. Patates0

google sekme ara butonu nedir ?

1616144871 kapatabilirmiyim ?
  8. Patates0

google sekme ara butonu nedir ?

arkadaşlar resimde gördüğünüz buton dün akşam yoktu bu sabah googleyi açtığımda böle bir buton gördüm sekme aramaya yarıyormuş heralde nedir anlatırmısınız merakdan soruyorum yeni bi özellikmidir kapatabilirmiyim ?
  9. Patates0

1650ti neden nvdia studio yu desteklemiyor

Bende aynısını düşünüyorum
  10. Patates0

Teşekkürler 1609676342 İleride tekrar destek gelirmi çünkü 1 ay önce geforceexperience da hem game ready sürücüsü hemde nvdia studio driver ı vardı ama artık sadece game ready drıver i var
  11. Patates0

arkadaşlar neden 1650 nvdia studio driver i destekliyorda 1650 ti desteklemiyor sadece merakdan soruyorum yaklaşık 1 ay önce 1650ti inda desteği vardı ama artık yok nedenini bilen var mı ?
  12. Patates0

Geforce experience da hata var

Knk belki program kaldırmıştır o yeri güncellemeleri kontol et e basınca 2sini de tarıyordur olabilirmi ? 1609434916 Yine de teşekkürler ler artık nvdia studio yerinde değilde game ready kısmındayım zaten studio driverini belkide hiç kullanmayacağım
  13. Patates0

Teşekkürler deneyeceğim 1609434023 Tekrar kurdum ama hâlâ aynı
  14. Patates0

Evet
  15. Patates0

merhaba geforceexperience da sürücüler kısmında güncelleştirmeleri kontrol et tuşunun yanında 3 tane nokta oluyo du onun sayesinde game ready ve nvdia studio driverinin güncellemelerini kontrol ediyordum ama oradaki 3 nokta kaybolmuş nedenini bilmiyorum ve nvdia studio driverinda kaldım...
  16. Patates0

Apu sistem toplayacağım ucuz power önerisi

Teşekkür ederim
  17. Patates0

Apu sistem toplayacağım ucuz power önerisi

Ryzen 3 3200g bi sisteme nasıl PSU tercih etmeliyim ileride rx570 takacağım ucuz ve pişman olmayacağım model önerir misiniz?
  18. Patates0

Monster abra a7 v12.1.6 mı almalıyım abra a5 v15.7 mi alayım

Arkadaşlar laptop alacağım da bu iki si arasında kaldım a5 de 15.6inç 1650ti 250gb SSD 8gb ram a7 de ise ekranı 17.3 inç 1650 480 GB SSD 8gb ram var hangisini alayım kararsızım
  19. Patates0

Monster abra a7 v12.1 alınır mı?

Sağolun
Top Bottom