Arama sonuçları: *

1. M

Eskiden oynadığım oyunu arıyorum yardım eder misiniz?

Yaklaşık 5 6 sene öncesinde telefondan bir oyun oynuyordum bir polis oyunu siz bir polis arabasını kontrol ediyorsunuz kamera açısı yukardan sokaklarda caddelerde falan suçlu arabalarını falan takip edip onlara çarparak durdurmaya çalışıyorsunuz özel güç kullanma falan vardı hızlı gidiyordu onu...
  2. M

Forza Horizon 4 ne zaman indirme girer?

knk onu kaldırcak pc yok ki
  3. M

Forza Horizon 4 ne zaman indirme girer?

Forza horizon 4 almayı düşünüyorum steamde 92 tl ne zaman indirime girer
  4. M

Okullar 6 eylülde açıldığında sınıflar tam sınıf mı olacak?

aynen çünkü anlamadığım normalde 2 li sıraya tek kişi oturuyordu az da olsa bir mesafe vardı şimdi mesafede olmayacak anlamadım valla
  5. M

Okullar 6 eylülde açıldığında sınıflar tam sınıf mı olacak?

Arkadaşlar ben şimdi lise 2 ye gidiyom 6 eylülded de okullar açılcakmış haftada 5 gün önceden 2 gün 2 gün 15 kişi olarak sınıflara ayrılmıştık şimdi yani tam sınıf mı olucaz 5 gün olduğu için eğer kapasite dolu olursa 1 metre kuralı falan nasıl olur? (son olarak da siz okulların açılmasını...
  6. M

İlk defa org çalıcam ancak nerden başlayacağımı bilemiyorum.

Arkadaşlar bugün bir org aldım daha önceden hiçbir müzik aletiyle ilgilenmedim ancak org güzel gözüktü ve almak istedim aldığım model casio ctk-3500 modeli bu konularla ilgilenen arkadaşlar hangi tuşların ne işe yaradığını vb. konularda yardımcı olabilir mi veya link atarsanız da güzel olur...
  7. M

Youtube kanalı açmayı düşünüyorum nasıl gelişebilirim?

Bu korona günlerinde evde herkes gibi benimde canım sıkıldı ve bir youtube kanalı açayım dedim. Bu konularla ilgilenen arkadaşlar varsa ayrıntılarıyla nasıl gelişebileceğimi videolarımın falan izlenebileceğini anlatırsanz sevinirim
  8. M

Minecraft'ta Nasıl Server Kurabilirim?

bekleriz ya sıkıntı olmaz
  9. M

yani oyundan çıktıktan sonrar aternos sitesine girip sunucuyu açsak yetiyor mu
  10. M

Merhabalar 5 arkadaşımla birlikte minecraft oynamak istiyoruz çok kasmadan nasıl sever açabiliriz? Aternostan server kurmaya baktım ancak oyundan çıkınca sanırım yaptığımız her şey siliniyormuş daha kolay bir server kurma yöntemi var mı istediğimiz zaman çıksak dünyadan yine de yaptığımız...
  11. M

Org almayı düşünüyorum nasıl öğrenirim veya önerriniz var mı?

hiç bir şey bilmediğim için en azından notaları falan öğrenirim diye düşünmüştüm bir bakayım onada
  12. M

Org almayı düşünüyorum nasıl öğrenirim veya önerriniz var mı?

Merhabalar arkadaşlar 15 temmuzda a101 e 169 TL'ye bir org gelecekmiş hayatımda hiç müzik aletleri ile uğraşmadım orga dokunmadım bile kötü bir orgmuş onu aleti tanımak amaçlı almayı düşünüyorum öğrendikten sonra prosfosyonel orglarra geçerim ancak nerden nasıl öğrenirim bilmiyorum. Yardımcı...
  13. M

Haplar nasıl yutulur?

cin misiniz arkaşlar susuz hap yutmak nedir
  14. M

Haplar nasıl yutulur?

🤨
  15. M

Haplar nasıl yutulur?

Arkadaşlar herkese çok teşekkürler yorumlarınızdan sonra denemeye karar verdim ve yaklaşık 1 dakika önce hap içebildim
  16. M

Haplar nasıl yutulur?

ya ondan değil boğazımda kalcakmış gibi hissediyorum otomatikmen çıkartıyor dilim bir kere şansa yutmuştum olmuyor şimdi
  17. M

Haplar nasıl yutulur?

Arkadaşlar bu zamana kadar hiç hap içmiyordum içmediğim için ancak yaşım büyüme başladıkça doktorlar hep hap vermeye başladı.Bu haplar nasıl içilir hastayım ve hapları içmem lazım ama dilime koydyuğum da tam yutucekken dilim sanki geri itiyor kolay bir yolu var mı hap içmenin?
  18. M

Batman oyunları sırası nedir?

tamamdır teşekkür ederim
  19. M

Batman oyunları sırası nedir?

Bu sıraya göre oynarsam hikayeyi anlar mıyım
  20. M

Öneri Yaz Tatilinde Yalayıp Yutacağım Oyunlar! (EPIC GAMES BELEŞ OYUNU)

Dying light ı bu ay içinde bitirdim gerçekten gerek hikayesi gerek grafikleri ile çok etkileyen bir oyun combat sistemi zatem efsane ancak oyunu tamamen bitirmek istiyorsanız dlc si olan the followingi almalısınız çünkü orada hikayeyi kavrıyorsunuz ve olayları anlıyorsunuz yaklaşık dlc si ile...
Top Bottom