Arama sonuçları: *

• Users: Emirkese
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Ps 4 ü kırdırmak istiyorum

Merhabalar malum oyunlar çok pahalı nasıl kırdırabilirm ya da fiyatı ne kadar kırdırmanın
  2. E

ÖTV'li araç kullanımı

Merhabalar ÖTV araç amcamın üstüne 3.akrabalık var ben sürebilir miyim
  3. E

Bilgisayarım kaça satılır yardımcı olur musunuz

Merhabalar bilgisayarımı satmak istiyorum Özellikler: İnno3d Gtx1050ti ekran kartı İ3 9100f işlemci 8*2=16 gb ram 3000 mhz 450 w soğutucu Asus h310 m r r2.0 anakart 480 gb Ssd Acer 144 hz 1 ms monitor Kasa da ve monitörde en ufak bi hata yoktur Hiçbir oyunda bugüne kadar kasma donma...
  4. E

Devlet üniversitesinde pilotaj okumak

Merhabalar İnternetten araştırdım ama bulamadım Hangi devlet üniversitelerinde pilotaj bölümü var bilgisi olan söyleyebilir mi?
  5. E

Vakıf olan üniversite pilotaj bölümleri

Merhabalar İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ Vakıf olan Pilotaj bölümleri masrafları internette yazmıyor bilgisi olan var mı yıllık ne kadar öderiz toplam Uçuş kursları dahil Vakıf olan üniversitelerde
  6. E

Witcher 3 Velendeki diğer ipuçları

Merhabalar Witcher 3'de Velen'deki diğer ipuçlarını incele ve Baronun karısını bul diyor. Bu görevi geçen var mı 2 gündür uğraşıyorum olmuyor sürekli yardımcı olursanız sevinirim. Fotoğraf atılmıyor nedense
  7. E

Maximum mısır fiyatları

Merhabalar maxiumumda mısır fiyatlarını bilen var mı
  8. E

Web tasarımcı olduktan sonra ne yapmak gerekir.

Merhaba arkadaşlar Ben şuan web tasarım işinde çalışıyorum mesela site yapmaya başladım kodları ezberledim vs.İş nereden bulabilirim bi bilgisi olan var mı?
  9. E

Format attıktan sonra windows silinirmi

Merhabalar bilgisayarı yeni alınca usbden windowsu yükledim şimdi format atmak istiyorum attıktan sonra windows kendine yüklenirmi yoksa tekrardan usb ile yüklememmi gerekiyor
  10. E

Yazılım işine girme tavsiye verebilirmisiniz

Merhaba değerli arkadaşlar ben yazılım web işine girmeye karar verdim ve dalımı java üzerinden ilerletme kararı aldım sizce udemy kursları alınır mı??bana ne tavsiye verebilirsiniz bu işe gerçekten merak salmış durumdayım ve öğrenmek başarmak çok istiyorum.Aranızda ilgilenenler falan varsa yazabilirmi
  11. E

Bayram günü kargo şubeleri açıkmı

Merhabalar sipariş ettiğim ürün bayram gününe denk geldi kargo şubeleri açık oluyormu yurtiçi kargonun
  12. E

Check-in yaptırmakkk

Merhabalar yarın saat 10.50 de uçağımız var check-in havalimanndan yapılıyormu internet üzerinden 6 saat öncesinde yaptırınız otomatik koltuk verilir diyorda
  13. E

Düşük ayak hangi yaşta olur

Merhabalar bende düşük ayak var şuan 16 yaşındayım.sizce bu ameliyatın yaş ortalaması varmıdır ilgilenenler yazabilirmi
  14. E

GTX 1050 Ti İçin İşlemci Önerisi

Merhabalar herkese ben işlemciyi değiştirme kararı aldım.Şuan kullandığım işlemci i3 9100f ama güzel bi işlemci önerebilirmisiniz arkadaşlar bütçede fazla sıkıntı yok
  15. E

İnternet uçak bileti alma yardımcı olabilirmisiniz

Merhabalar enuygundandan uçak bileti alıcam ama aldıktan sonra ne yapmam gerekiyor.Bide koltukları seçemiyoruz değilmi uçaklarda
  16. E

Valorant ucuz vp yardımcı olabilirmisiniz

Merhabalar benim arkadaşım algidadan kod aldığını idda ediyor arkadaşlar mesela vpyi alsam ban falan yermiyim farklı yerlerden alınmış falan olsa çünkü öyle hi2games gibi falan değil
  17. E

240 HZ MONİTOR KIRILMA MESELESİ

Merhabalar ben 240 hz monitör düşünüyorum ama genelde 150 200 arasında valorantda fps alıyorum şimdi ne gibi kötülükler olur 240 hzi kullanamıyormuyum şimdi
  18. E

Modem h168 vs zte h168n

Merhabalar modemin pinge katkısı olduğu için iyi ping almak istiyorum sizce hangi modem tercih edilmelidir ping için
  19. E

Az ram kullanımı yardımcı olurmusunuz acil

Merhabalar bende 16 gb ram var iki modelide aynıdır. ama assassnis creed oynarken 4 gb kullanıyor ve takılmalar meydana geliyor
  20. E

Assasins creed valhalla oyuna girmiyor

Merhabalar crackli indirdim başlarda güzel gidiyordu oynadım Sonradan böyle hata gelmeye başladı oyuna girilmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz
Top Bottom