Arama sonuçları: *

1. UmutcanK.41

APEX LEGENDS OYUN AÇILMIYOR

Apex legends güncellemeden sonra yüklenme yerinde bu yuvarlak dönerek kalıyor dosyaları doğruladım ekran kartı güncelledim PC resetledim düzelmiyor çözümünü bilen var mı?
  2. UmutcanK.41

Çözüldü✓ CS2 Formattan Sonra Donma Takılma ve 'Gölgelendiriciler Derleniyor' Sorunu

aynı durum bende de var oyun sıkıntılı galiba
  3. UmutcanK.41

Çözüldü✓ Glorious Model O Minus nasıldır

Düz model o kullanıyorum çok memnunum güzel indirime girmiş bende aldım bu minus modeli normal model o dan daha hafif kaçırma bu fiyata çok kaliteli mouse
  4. UmutcanK.41

Kablosuz Gaming Mouse Ne Tercih Etmeliyim?

Merhabalar güncel olarak masaüstü sistemimde Glorious Model O kullanıyorum gayetde memnunum fakat laptopda kablolu mousedan daral geliyor kablosuz mouse bakıyordum birkaç model arasında kaldım kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Arasında kaldığım mouselar şunlar: 1-Glorious Model O 2...
  5. UmutcanK.41

FC24 GİRDİĞİMDE İNTERNETİM GİDİYOR

Dünden beri benim de Ultimate teamde internetle ilgili sorun var maça başlama vuruşunu yaptığım gibi rakibin bağlantısı koptu diyor hiçbir şekilde rivalsa felan giremiyorum direkt atıyor maçtan
  6. UmutcanK.41

RDR2 için epic games rockstar hesabına giriş yapamıyorum yardım

Selamlar indirimlerden rdr2 aldım epic games üzerinden illa bu hesaba bağlı rockstar hesabıyla giriş yapmam gerektiğini söylüyor mailin bir kısmını gösteriyor ona uyan 2 mailim var ikiside epic hesaplarına bağlı ama ikisinide denedim şifreleri sıfırladım denedim yine olmuyor bunun bi çözümü var...
  7. UmutcanK.41

Farming Sim 19 Lan üzerinden oynanır mı?

Merhaba arkadaşlarla kyk yurdunda kalıyoruz malum kyk interneti kötü mobil verilerde çok çekmiyor acaba LAN üzerinden kendimiz ağ kurarak beraber oynayabilir miyiz farming simülatörü?
  8. UmutcanK.41

Çözüldü✓ Yeni Laptop Kurulum Yardım

Knk onu biliyorum da yanlarındaki çıkan şeyleri ilk defa gördüm ondan sordum
  9. UmutcanK.41

Çözüldü✓ Windows kurulumu yardım

Windows kuruyorum masaüstü PC’ye kurarken hiç uefıshell felan görmedim laptopa kurarken bunları kaldırıyormuşuz yoksa ellemeden devam mı ediyoruz
  10. UmutcanK.41

Oldu teşekkürler 1699094527 Arkadaşlar uefishell ve windriver kalıyor dimi onları ellemiyorum 1699094792 @StrangerIX knk bilgin var mı?
  11. UmutcanK.41

Denedim bir şey olmadı
  12. UmutcanK.41

Merhaba arkadaşlar acer nitro laptop aldım bu ekrandan çıkamadım kapatma tuşuna basılı tutuyorum kapanmıyorda yardım lütfen
  13. UmutcanK.41

20 K Hp Victus Rx6500m alınır mı?

Merhaba arkadaşlar okulda AutoCAD solidworks kullanmak arada oyun oynamak için ideal mi Kasım indirimleri yeni başladı 3050 li laptop indirimi mi beklemeliyim? Cihaz: Hp Victus Gaming Laptop 15-FB0015NT Amd Ryzen 5 5600H 16 GB 512GB SSD RX6500M Freedos 15.6" FHD 144 Hz Taşınabilir Bilgisayar...
  14. UmutcanK.41

Autocad ve Solidworks için laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar Mekatronik okuyorum autocad ve solidworks de işlerimi halledebileğim bataryası güzel laptop arıyorum fakat kafam çok karıştı ekran kartı olan modellere pek fazla çıkamıyorum max 22 k oda zorunda kaldığım zaman çıkabileceğim fiyat birkaç model arasında kaldım sizlerden de...
  15. UmutcanK.41

10-15K Arası Güncel Laptop Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar üniversite için laptop almam gerekiyor Office programları Autocat,solidwork gibi uygulamaları kullanabileceğim rahat taşıyabileceğim gündelik işlerimi yapabileceğim batarya süresi fiyatına göre iyi olan bir laptop lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.Huawei matebook...
  16. UmutcanK.41

Diş braketim sallanıyor

sallanıyorsa söküp yapıştırırlar büyük ihtimalle benim tel taktığım zaman 2 tane braket ücretsiz değişiyordu
  17. UmutcanK.41

Ekran Süresi 18 Saat kullanan site yardım

Geçmişi sil ve web sitesi verilerini sildim safariden 1693586115 Bakalım yarın ne olacak
  18. UmutcanK.41

Bu iki sitenin ne olduğunu da anlamadım yazdığımda herhangi bir siteye girmiyor 1693585503 İki siteninde kullanımını günlük 1 dk olarak sınırladım ama yarın tekrar bakıcam böyle bir şey olacak mı acaba diye
  19. UmutcanK.41

iPhone alalı daha 1 ay olmadı 2 gün öncesine kadar böyle bir şey yoktu 2 gündür şöyle 2 site 18 saat ekran süremi kullanmış diyor virüs felan mı kaptı bilgisi olan var mı?
  20. UmutcanK.41

Eskişehir Anadolu Üniversitesi kaydı sildirme

Eskişehir Anadolu Üniversitesi kaydımı sildirmem gerekiyor başka bir lisans programına yerleşemiyorum kayıt silme işlemi çok uzun sürer mi sildiren var mı? (Kayıtlar Cuma günü son)
Top Bottom