Arama sonuçları: *

1. B

USB Bellek XX sorunu

Arkadaşlar Benim USB Belleğim var ve Dosya Gezgininde USB Belleğim USB Sürücüsü (D:) olarak görünüyor ne biçimlendiriliyor nede içine bişi atılıyor yardım edin.
  2. B

Bu Sistem alınır mı?

Site açılmıyor.
  3. B

USB Bellek XX hatası

Arkadaşlar USB Belleğime Windows 10 yazıcaktım steam de çökme sorunları ve virüs girmesiyle yeni Windows 10 yazıcaktım ama USB de Dosya gezgininde Aygıt USB Sürücüsü (D) olarak görünüyor ne biçimlendirilebiliyor nede içine bişi atılabiliyor yardım edin. 1627041489
  4. B

Router Modem Eşit MBPS bölme

Router Modem 24MBPS internetim var ve bende ekstra modem var 24MBPS internetimi 2 tarafada eşit şekilde paylaştırabiliyormu ve benim ekstra olan modemimde sadece 1 tane Ethernet Yeri var yani sadece 1 tane bağlayabiliyorum oda köprülemeye gitcek USB To Ethernet alsam PC mi bağlasam olurmu?
  5. B

VAC Hakkında Düşünceleriniz.

Anladım Kısa ve öz.
  6. B

haklısınız ama bazı silver 1 ler HİLE diyerek raporluyolardı Ben Çift Keleş 2 ydim o hesabım OWERWATCH ban yedi hiçbir şekildede hile açılmadı
  7. B

Vanguard Anti Cheat iyi ama Koskoca Riot'un hala arka planda işlemcini %20 oranında arttırıyor bende ve arkadaşlarımda yani boş yere pc yoruyor kapatsak desek pc ye res atmak gerekiyor yani %24 oluyor Windowsda
  8. B

VAC Hakkında Düşüncelerim
  9. B

Counter Strike Müzikleri

bu linkte 5:57 ye getirip ondan sonra ordaki müziğin bana ismini söylermisiniz?
  10. B

Steam'den 30 TL'ye Hangi Oyunu Almalıyım?

Gerek Yok bence Valve Complate Packet Paketini satın alabilirsin bende alacağım fiyatı 25,06TL
  11. B

Discordda Müzik açma (BOTSUZ)

Arkadaşlar Youtube'dan müzik açtım ama discord takilerinde duymasını istiyorum Ama Lütfen BOTSUZ olsun Araştırdım Denetim Masasında Streo Karıştırıcı yok bende sorun olurmu yani sorun yaparmı?
  12. B

165hz Monitör Tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/acer-kg251qjbmidpx-zeroframe-24-5-165hz-1-ms-hdmi-display-freesync-full-hd-monitor-um-kx1ee-j01-p-HBV00000SVXJ9
  13. B

DC EKRAN YAYINLAMAK İÇİN GEREKENLER NE?

hocam upload sen 0.3 gördünmü TTNET Pişmanlıktır.
  14. B

Arkadaşlar 4000tl Sistem Önerisi Valorant CSGO Rocket League için

Hocam Hazırı Varmıdır Toplamaya Biraz Sıcak Bakmıyolar.
  15. B

Arkadaşlar 4000tl Sistem Önerisi Valorant CSGO Rocket League için

Evet Arkadaşlar Benim Arkadaşım Pc almaya karar verdi Bütçesi 3400tl - 4000tl bu araya bir pc önerir misiniz? Ekran Kartlı Olursa daha iyi olur.
  16. B

i7 4790 İşlemci 2021'de Alınır mı?

Alınır İşlemci hala R5 1600 AF ile kapışabiliyorsa alınır ama hocam fiyatlar 1200tl ile 700tl arası bence o fiyata R5 2600 var.
  17. B

3600den 4300GE geçiş ?

siz bilirsiniz ama ben olsam 3600 ü satmam ve APU almakda Mantıklıdır H.o
  18. B

R3 4300GE VS R3 3200G

https://www.cpu-monkey.com/tr/compare_cpu-amd_ryzen_3_3200g-952-vs-amd_ryzen_3_4300ge-1565 Burdan Bakabilirsiniz yada Youtube FPS Test yazarak bakabilirsiniz hangisinin daha güçlü olduğuna.
  19. B

3600den 4300GE geçiş ?

Hocam Mantıksız bence 3600 daha mantıklı çünkü GT 1030 yada GTX 750 Ti yada RX 550 alman daha mantıklı olcaktır ve piyasa düzelince keşke satmasaydım dersin bence. 1623746898 tabi para yoksa APU almak mantıklıdır.
Top Bottom