Arama sonuçları: *

1. S

virtualbox sanal pc de d klasörü yok

arkadaşlar şu virtualboxtan anlayan varsa lütfen yardımcı olsun sanal pc yi kurdum kaç kere ama şu sanal pc de d klasörü yok CD virtualbox klasörü dosya aktarımı yapacağım
  2. S

Ana pc den sanal pc ye steam oyunu atarsam steamdeki oyunu açar mı

reis nasıl yapılır yok mu yt videosu falan yapamam ben ya da kısaca anlatır mısın lütfen
  3. S

Sanal Pc kurmak istiyorum (bedava) ne önerebilirsiniz

aynen virtualbox daha iyi gibi reis bi sorum var ben sanal pc ye steamden tekrar indirme yapmak istemiyorum steamdeki oyunu ana pc den sanal pc ye atsam sanal pc de steami açıp oyunu denkleştirebilir miyim
  4. S

Sanal Pc kurmak istiyorum (bedava) ne önerebilirsiniz

reis bende hyper v çıkmıyor sistem özelliklerim de iyi 3060 5 5600 var
  5. S

Ana pc den sanal pc ye steam oyunu atarsam steamdeki oyunu açar mı

biliyorum biraz karışık bir soru ama demek istediğim çok basit ana pc deki mesela paladinsi sanal pc ye attım dosya olarak bunu steamden nasıl denkleştiririm ayriyetten sanal pc ye paladinsi yüklemek istemiyorum direkt olarak ana pc den aktarıp denkleştirilebiliyor mu yardımcı olursanız...
  6. S

500 TL bütçem var kablosuz kulaklık önerir misiniz telefon için

500 TL bütçem var kablosuz kulaklık önerir misiniz telefon için
  7. S

steam de rdr2 indirecem 112 gb 23 saatte mi iner ?

pc kapasam yine açınca kendisi kaldığı yerden devam eder mi
  8. S

steam de rdr2 indirecem 112 gb 23 saatte mi iner ?

beyler saniyede 1 mb indirmem var 112 gb cidden steamde dediği gibi 23 saatte mi iner gece koyacam sabaha iner mi
  9. S

17000 e alınır mı 3060 ryzen5 5600

Aldım beyler
  10. S

Ne gibi testler yapmak lazım kral direkt elden alacam
  11. S

DeepCool CC560 650W 80+ Tempered Glass LED USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa AMD Ryzen 5 5600 4.40 Ghz 6 Çekirdek 35MB AM4 7nm İşlemci Gainward Geforce RTX 3060 Ghost 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı Addlink 512GB S70 NVMe Okuma 3000MB-Yazma 2000MB M.2 SSD (ad512GBS70LTM2P) GoodRam IRDM PRO 16GB(2x8)...
  12. S

donanım arşivi kasım sonu sistem paylaşır mı ?

nerden paylaşıyor reis
  13. S

donanım arşivi kasım sonu sistem paylaşır mı ?

beyler kasım sonu donanım arşivi sistem paylaşır mı parayı hazır edelim 1700942248 bilgisi olan var mı veya paylaşacağı sistemleri bi yerde paylaşıyor mu şu gün sistem olacak diye
  14. S

beyler rx 580 li anakart cpu önerisi verebilir misiniz 2.el topluyorum

bütçeyi çok aşmassak beyler max 7 8 bin TL olacak ekran kartı hariç
  15. S

Çözüldü✓ Windows 10 oturum açma nasıl kaldırılır

yeni hesap oluşturun şifre koymayın sorun bu kadarmış
  16. S

öyle bir seçenek yok reis
  17. S

beyler format atmıştım windows hesap oluşturmada atla seçeneği yoktu mecbur oluşturdum sürekli çıkıyor karşıma nasıl kaldıracağım
  18. S

Windows 10 home oturum açmayı nasıl kapatırız

beyler windwos da oturum açma ya basıp şifreyi girmem lazım bunu nasıl kaldırırım direkt masaüstüne gelmesini istiyorum -Windows 10 home
  19. S

GIBIR NET MEMNUN MUSUNUZ

beyler selamlar şuan antenle ilçede olan interneti kullanıyorum çok fazla ping var gıbırnete geçmeyi düşünüyorum 100 mbps 110 TL imiş 50 TL kurulum falan aylık 160 TL olacak şuanki ödediğim miktar 140 TL gıbır net kullananlar ping sorunu yaşıyor musunuz kaç günde kuruldu az...
  20. S

Askerlik tecil ettirebilir miyim

Dostlar msb den mesaj geldi mayısta sınıflandırma olacak gibisinden yüksel ihtimal mayısta gideceğim fakat şuanda iş bulma çabası içindeyim hani böyle bir mesaj geldiyse askerlik tecil ettirme şansımız var mı iş bulabilirsem askerliği tecil ettirmek istiyorum
Top Bottom