Arama sonuçları: *

1. F

Sistem aniden donup kapanıyor

Wattman dediğimiz olay amdnin yazılımına özgü bir olay diye biliyorum. Ama voltaj ile alakalı bir konu gibi geliyor bana da. Ramlerde veya psu da bir problem var gibi bi kaç şey daha var, deneyeceğim onlar da olmazsa komple tekrar garatiye göndereceğim . Çözüme ulaşırsam veya sorunu bulursam...
  2. F

Sistem aniden donup kapanıyor

Oyun oynarken ilk olarak aniden ekran donuyor 2-3 sn sonra monitörler gidiyor. 4-5 saniye ses vs. devam ediyor sonra anakartta DRAM ve VGA ışığı yanıp sönüyor bilgisayar kendini yeniden başlatıyor. Bilgisayar yeni toplandı sayılır. Her şey güncel (BIOS, driver vs.). Her gün kesin bir kere oluyor...
  3. F

Yardım Hdd çınlama sesi sorunu ?

Yeni aldığım bilgisayarda takılı olan (Seagate) hard diskten çok çok ince bir çınlama sesi(boşta kulak çınlaması gibi) geliyor. Normalde dururken fark edilmiyor fakat bir kere dikkat etmeye başlayınca duyuyorsunuz. Kasadaki plastik hard disk slotunda, HDD'nin tam arka kısmındaki yuvarlak yerin...
  4. F

Thermaltake rgb plus h_0x0001 hatası

Gençler merhabalar İtopya üzerinden https://www.itopya.com/kojiro-w-intel-core-i5.../sat%C4%B1n bu sistemi satın aldım. Sistemin parçalarının hepsi gigabyte ın rgb fusion yazılımını destekliyor fakat bende sadece anakart , ramler ve ekran kartının rgb ayarları gözüküyor. Sıvı soğutucuyu ve...
Top Bottom