Arama sonuçları: *

• Users: ALİKLKN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

1500-2000 TL'ye Gamepad Önerisi

Arkadaşlar PC için 1500-2000 TL civarında bir gamepad arıyorum MSI Force GC30 V2 1500 TL ve Amazon Germany'de Xbox 9.nesil 2000 TL sizce hangisini almalıyım arada 500 lira var değer mi?
  2. A

Razer Kraken 319 TL'ye alınır mı?

ÇiçekSepetinde Razer Kraken 319 TL'ye düşmüş diğer sitelerde 400-500 arası fiyatı bu fiyata alınır mı 300 e başka düzgün bir kulaklık bulamadım açıkçası nasıldır Kraken?
  3. A

RDR 2 YANINA HANGİ OYUN DAHA MANTIKLI ? ( Detroit, Far Cry 5, Metro Exodus )

Dostlar başlıkta da yazdığı gibi kuponla rdr 2 + far cry, detroit, metro exodus bu 3 oyundan birini almayı planlıyorum bunlardan hangisini önerirsiniz sebepleriyle açıklarsanız sevinirim.
  4. A

EA PLAY OYUNLAR AÇILMIYOR

Xbox game pas üyeliğimle ea play üzerinden fifa 22 indirmiştim. dün açılan oyun bugün açılmıyor ea play bu işlem normalden uzun sürüyor diyip kalıyor ea playden herhangi bir oyun da indiremiyorum problemin çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?
  5. A

3-4 BİN ARASI DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR ÖNERİSİ

Arkadaşlar uzaktan eğitimden dolayı diz üstü pc lazım 3-4 bin arası özellikleriyle en iyi hangi laptop alınır önerir misiniz?
  6. A

Valorant Drop Düşürdüm ama oynayamıyorum

Oyunu drop olarak düşürdüm. Hem mailime hemde twitch hesabıma düşürdüğüme dair bilgi geldi ancak oyunu indirip giriş yapmaya çalışınca bu oyunu oynamaya iznin yok yazıyor tüm fotolar aşağaıda yardım edebilecek var mı ?
Top Bottom