Arama sonuçları: *

• Users: Thyphon
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Thyphon

Samsung Ses Sistemi Öneri

Merhabalar, Samsung Q70A Televizyonum var bunun için 10bin TL lik bi ses sistemi bakıyorum. Q800A Q700C bunları bulabildim ama hangisi iyidir? Aralarında ki farklar ne ?
  2. Thyphon

SS Arctis 9 arada sağ taraftan ses gelmiyor?

Merhaba, Arctis 9 var. herhangi düşme vs olmamasına rağmen bazen sağ taraftan ses az geliyor bazen gelmiyor. Ses gidip geliyor. 3 4 kere aç kapat yapınca düzeliyor. Bunun için ne yapabilirim?
  3. Thyphon

İki Laptop Arasında Kaldım Yardım Eder Misiniz?

Asus Vivobook 15 2022 tarihli işlemci kullanıyor vivobook 15, ekranı 15.6 inç 250nits parlaklık var. başka bir fark bulamadım. Asus Vivobook 16 2021 tarihli işlemci kullanıyor ama vivobook 16, ekranı 16inç 300nits parlaklık var. Eşim için alıcam yüksek lisans öğrencisi o yüzden fazla araştırma...
  4. Thyphon

Huawei Matebook D15 Alınır mı? Başka tavsiye

Alınır Mı? bu fiyatlara kadar ne alınabilir taşıması kolay kaliteli
  5. Thyphon

15000 TL Laptop Öneri ( Office ve Chrome )

Merhabalar, eşim yüksek lisans öğrencisi olduğu için laptop bakıyoruz i5 4.nesil bir laptop var ssd taksam da yavaşlıyor. Oyüzden Office ve Chrome kullanılacak ama 10 sekme falan da açılsa kasmayacak bir laptop lazım. Hangi işlemci daha iyi karar veremedim ddr5 almak daha mantıklı sanırım chrome...
  6. Thyphon

Ryzen 5 7600 ve LS720 SE Isınıyor Yardım

Merhaba Ryzen 5 7600 MSI B650 Tomahawk Gskill 6400mhz Ram Sapphire RX7800XT Nitro NZXT C750 Gold Lian Li 216 Deepcool LS720 SE yeni dizdim sistemi termal macun olarak deepcool un üstünde gelen termal macunu taktım Chrome da gezinirken 41c lerde geziyor biraz önce kspersky ile sistemi...
  7. Thyphon

Deepcool LS720 SE Alınır Mı? Kullananlar Yardımcı Olabilir Mi?

Merhabalar LS720 SE almayı düşünüyorum. Ama sesli çalıştığını falan yazmışlar. Sizce çok gürültülü mü çalışıyor? Alınır mı? Başka Modellere mi yönelmeliyim?
  8. Thyphon

120mm ARGB Fan Tavsiyesi

Merhaba Lian Li Lancool 216 kasa var R5 7600 Sapphire RX7800XT Nitro Deepcool LS720SE Kasanın alt tarafına ekran kartına hava akışı sağlamak için 3 tane fan takıcam. ARGB olması önemli ve uygun fiyatlı bir şey istiyorum. orada ki fanların çok verimli olmasına gerek yok diye düşünüyorum ARGB...
  9. Thyphon

MX-6 vs Thermal Grizzly Kryonaut

Merhaba, MX-6 vs Thermal Grizzly Kryonaut hangisi daha iyi olur? Uzun vadede performans düşüklüğü yaşatmaz ?
  10. Thyphon

MSI MAG CoreLiquid M360 360mm vs Deepcool LS720 SE Hangisi

Bu iki Sıvı soğutmadan hangisi daha performanslı hangisi alınır 3000 TL bandında
  11. Thyphon

🔥İndirim Ryzen 5 5500 RX 6600 Sistem kodla 11.000TL

https://www.gencergaming.com/pch-v5.1?utm_source=youtube&utm_medium=pchocasicomtr&utm_campaign=pch-v5-1 (İLK 100 için indirim kodu: PCHGG-1650 )
  12. Thyphon

Eğitim amaçlı Laptop Alınır Mı

Eğitim amaçlı kullanılacak sunum powerpoint,excel kullanılacak. bu yeterli olur mu 20 25 bandına çıkmak mı mantıklı...
  13. Thyphon

ARGB Fan Anakart Bağlantıları Hakkında Yardım

Merhaba Lian Li Lancool 216 Kasam var Anakart B650 Tomahawk Anakartım var. Deepcool LS720SE Sıvı soğutma var. Lian Li Strimer Plus 24 ve 16pin rgb kablo uzatma var hepsinin senkron birlikte çalışmasını istiyorum. LS720SE,RAMLER,Kasa Fanları,Strimer Plus hepsinin senkron olarak yanmasını...
  14. Thyphon

Okul için Laptop Önerisi

Merhaba Yüksek Lisans okuyorum. Sürekli araştırma yapmam gerekiyor. Sunum hazırlamam gerekiyor. Elimde şuan Lenovo G50-70 var. i5 4210U 4GB Ram var. Pil çalışmıyor. Pil ve ssd alsam 1000tl gibi bir fiyat tutuyor. 8 9bin TL ye yeni laptop a geçmek mantıklı mı? fiyat farkına değecek sonuç alır...
  15. Thyphon

Sapphire RX 7800 XT Nitro için GPU Tutucu Öneri

Merhaba GPU 32cm CPU Tutucu arıyorum...
  16. Thyphon

Lian Li Lancool 216 Kullananlar yardımcı olabilir mi?

Bu kasayı aldım ancak egzoz fanı RGB olmadığı için yerine Coolermaster MF140 Halo2 140mm fan alıcam. Normalde kasadan çıkan egzoz fanı ekstra arkaya dışarıdan takılan fan aparatı ile geliyor o 120mm fan mı destekliyor. 140mm olmaz mı? Olmaz ise kasadan çıkan rgbsiz fanı ne yapabilirim?
  17. Thyphon

140mm ARGB Egzoz Fan Önerisi

Merhabalar, Lian Li Lancool 216 kasam var egzoz fanı ARGB olmadığı için o fanı dışarıya takıp içeriye ARGB kasa fanı almak istiyorum. Önerebileceğiniz uygun fiyatlı ARGB kasa fanı var mı? https://www.itopya.com/cooler-master-sickleflow-140-argb-140mm-fan_u11858...
  18. Thyphon

Lian Li Galahad II Trinity SL-INFINITY AIO RGB Alınır mı? İndirim

https://www.sinerji.gen.tr/lian-li-galahad-ii-trinity-sl-infinity-aio-rgb-black-360-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-48180 bu 4000tl seviyesine gelir mi normalde ls720 alacaktım ama bu modelin fanları çok güzel duruyor indirime girer mi gören bilen var mı?
  19. Thyphon

Lian Li Lancool 216 ARGB egzoz fan ve filtre

Merhaba Bu kasa için egzoz fan içinde argb uyumlu fan önerir misiniz? 500 liraya kadar Lian Li Lancool 216 Siyah Mesh Ön Toz Filtresi Bu ürün ön taraf için mi kullanan var mı
  20. Thyphon

MSİ MAG A750 GL Bu Fiyattan alınır mı?

Merhaba MSİ MAG A750GL PCIE5 750w Gold 3950 TL Clash back var şuan 600 TL sini geri veriyor bu Psu iyi midir alınır mı bu fiyattan
Top Bottom