Arama sonuçları: *

1. Melikhan

Anlık drop ve GPU 0 olması.

Sistemime rx580 aldım, darboğaz yapacağını biliyorum zaten. Ama dün hicbir şekilde fps drop yemezken bugün yemeye başladım. PSU'yu yeni aldım 500w. Sistemim: AMD FX6300 /o.c 4ghz\ RX580 8GB 10GB RAM 120SSD 500HDD
  2. Melikhan

MercedesBenz 230E gelen takırtı sesi.

Selamlar, aracımın hızı 40 civarlarındayken takırtı ve titreme oluyor aracın şaft tünelinde hissediyorum. Oradan geliyor gibi, vites 2de de 3te de yapıyor; şanzımandan olduğunu düşünmüyorum. Sizce neden kaynaklanabilir?
  3. Melikhan

Yardım ETS 2 SCANİA FULL BEYAZ NASIL YAPILIR

https://store.steampowered.com/app/461244/Euro_Truck_Simulator_2__Mighty_Griffin_Tuning_Pack?curator_clanid=4419325&curator_listid=43342&snr=1_16_16_creator_205 buydu sanırım
  4. Melikhan

Yardım ETS 2 SCANİA FULL BEYAZ NASIL YAPILIR

Scania Tuning pack ile yapılıyor
  5. Melikhan

DVİ dönüştürücüyle hangisinden görüntü alırım?

Elimde https://www.hepsiburada.com/s-link-sl-dvi01-dvi-24-5-m-to-vga-15-f-cevirici-pm-bsuczlkpc1620 var, fakat görüntü alamıyorum. Bir kaç yerde pasif aktif muhabbetleri gördüm. Aktif olarak Ugreen DVI 24+5 to VGA Dönüştürücü Görüntü Aktarma Kablosu 1 Metre bu mu iş görür yoksa hdmi çıkışı alıp...
  6. Melikhan

1200TL blue switch klavye

Selamlar, max 1200tl bütçeye blue switch klavye arıyorum. TKL olabilir, "F" tuşları olursa sevinirim. TR satıcısı olursa çok iyi olur. (RGB tercihim)
  7. Melikhan

Hangi banka hesabını açmam gerek

Selamlar, 13 Haziran tarihi ile artık 18i bitirmiş bulunmaktayım. Yarın gidip banka hesabı açmayı düşünüyorum. Vadeli-Vadesiz-Vadeli kredi gibi seçenekler var sanırım, hangisini açmalıyım? Amacım kredi çekmek vb değil, normal para atıp - para gönderilen ve hisse alıp satabileceğim bir hesap.
  8. Melikhan

Online sınav "sınav iptal" oldu

Din dersinin sınavında iptal oldu, diğer zorunlu 3 dersin sınavından geçip sadece din iptalken mezun olamıyor muyum?
  9. Melikhan

Online sınav "sınav iptal" oldu

AOL online sınav olurken internetim gitti ve "Pencereden 20 saniye ayrıldığınız için sınav iptal" oldu gibi bir yazı çıktı. Şua o sınav iptal gözüküyor ne yapmam lazım ve ya ne olacak
  10. Melikhan

Yardım kullanılabilir ram 3.96 gb

Ramlari çıkar tak yapmayı deneyin
  11. Melikhan

Segment bilgisayar garanti hakkında yardım?

Ürünümü sorgulayayım dedim, "Teslim Edildi" yazıyor fakat teslim almadım? Bu konu hakkında ne yapabilirim?
  12. Melikhan

Redragon k552 için uygun switch

Kutunun içeriğinde 4 adet yedek switch var aslında?
  13. Melikhan

ekran kartım hangisi ??

Hocam Aygıt Yöneticisine girip "Görüntü bağdaştırıcı" kısmına bakabilirsiniz.
  14. Melikhan

Fx6300 ile FX8350 arasında ki fark?

Hocam 8350 bulldozer serisi işlemci ısınması 6300e göre fazla olur, bende 6300 kullanıyorum. Yayın vb GTA 5 oynarken max 78 derece görüyorum, aynı şekilde 8350 ile yaptığımı düşünemiyorum bile .
  15. Melikhan

Banka kartına siteden kredi oluyor mu?

Selamlar, banka kartına taksit yapılıyor mu acaba ?
  16. Melikhan

Discord anormal kasma?

yok hayır
  17. Melikhan

Discord anormal kasma?

Selamlar, dün discordu gayet normal kullanırken bugün kullanamıyorum. DC'ye grip arka plana attığımda dc den sesim gitmiyor-ses gelmiyor. DC'ye döndükten 5 10 saniye sonra düzeliyor, arka plana tekrar atınca aynısı oluyor. Sorun ne olabilir?
  18. Melikhan

15 yaşında boy uzar mı ?

17 yaşındayım 170im, hiç takmıyorum bile. 180 olup kafana takman garip dostum
  19. Melikhan

İG takip sıfırlama???

Selamlar, hesabımdaki takip listemi sıfırlamak istiyorum nasıl yapabilirim? Bir uygulama var mı, elle yaparken çok zaman kaybediyorum?
  20. Melikhan

18 yaş altı için en iyi banka kart/ kart hangisi

Pokus-Fups-Papara üçlüsünden birisi işini görebilir bence, şahsen pokus tercihimdir.
Top Bottom