Arama sonuçları: *

• Users: Griff
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Griff

Gaming kulaklıklarda ses kartı ne işe yarıyor ?

Merhaba, yakın zamanda Razer BlackShark V2 almayı düşünüyorum ama USB bağlantılı ses kartı olduğunu duydum. Ses kartını takmazsam mikrofon özelliklerini kullanamaz mıyım ya da ses kartı takmanın artı ve eksileri nelerdir?
  2. Griff

Oyun içi fps ısı değerleri öğrenme

Çoğu videoda sol üstte ısı değerleri,fps, gpu ve cpu kullanımı vs. çıkıyor ve ben de bazı oyunlarda bunları merak ediyorum bunun için ne yapmalıyım?
  3. Griff

Bilgisayarım açılmıyor

Yakın zamanda bir pc aldım bugün sabah girdikten sonra kapattım her şey gayet normaldi ama sonra açmaya çalıştığımda bir türlü açılmıyordu fişleri kontrol ettim takılı elektrik var ama bir türlü açılmıyor sizce ne yapmalıyım 1628600947 ve 1 haftayı aşkın süredir sorunsuz çalışıyor
  4. Griff

Donanım arşivi yeni sistem

İnstagram storysinde atmış olduğu sistemde dikkatli bakılırsa b450 anakart ve 2060 ekran kartı kullanıldığı görülüyor bu fiyatta brkleyenler haberi olsun
  5. Griff

Xpg summoner red switch alınır mı ?

Eğer kullanan arkadaşlar varsa birkaç sorum var 1-kulaklık bağlamak için yer var mı 2-win lock yapılabiliyor mu 3-enter tuşu büyük mü 4-yazılım yüklemeden rgb si ayarlanıp kullanılabiliyor mu Şimdiden teşekkürler ☺️
  6. Griff

R5 5600x ve 3060ti kasa+ekipmanlar

Bı sistem yaklaşık 19.000tl ye denk geliyor sizce değer mi ?
  7. Griff

R5 5600x için soğutucu

5600X e stok soğutucunun yetmediğini duydum 700tl ye sıvı,hava hangisi daha iyi ise önerir misiniz (800’e kadar çıkabilirim) 1627404369 Kasa gt301 olacak
  8. Griff

Asus prime b550m-k Bluetooth bağlama

Arkadaşlar almayı planladığım sistemde asus prime b550m-k anakart var ve internette baktığımda wifi ve Bluetooth desteği yok. Wifi için sistemin yanında veriyor ama Bluetooth için bir şey yok. Eğer kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz ürün varsa sevinirim
  9. Griff

Asus VG24VQ iyi midir ?

Gaming gende sistemin yanına asus vg24vq 1600 TL ye denk geliyor sizce fiyatına değer mi
  10. Griff

18k her şey dahil sistem

Artık lgs sonuçları da açıklandığı için sonunda pc alabiliyorum bana gereken şeyler -kasa -monitör -klavye -mouse -mouse pad Bu bütçe ile neler önerirsiniz? 1627304132 Bir de ekran kartı nvidia olursa çok güzel olur dlss rtx falan
  11. Griff

650 TL Bluetooth mikrofonlu kulaklık önerisi

Arkadaşlar ablama doğum günü hediyesi olarak kulaklık alacağım. Genellikle film,müzik takılıyor ve arkadaşları ile film izlediği için mikrofonu da olması gerekiyor bütçe max 650tl tavsiyelerinizi bekliyorum.
  12. Griff

Viper mini elime sığar mı ?

Elimin boyu 16.5cm eni 7cm sizce elime sığar mı ( palm,fingertrip tarzı tutuyorum)
  13. Griff

20000 TL her şey dahil sistem

Sizce hepsi toplamda 20000 TL eder mi ?
  14. Griff

1500-2000 TL monitör

Arkadaşlar bu iki monitör arasında kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım ve aradaki fiyat farkına değer mi ona göre yazarsanız sevinirim.(bütçem 1800 ama 2000 e kadar arttırabilirim)...
  15. Griff

2000 TL monitör önerisi

Arkadaşlar yakında bir pc toplayacağım ve 1800-1900 TL ye monitör arıyorum (eğer çok güzel ise 2000’e kadar çıkabilirim) Aradığım özellikler -27 inc olmasın masama sığmıyor 24 iyidir -144hz 1ms -ips panel olmasıdır çünkü çok fazla film izlerim ama rekabetçi oyunlarda oynuyorum...
  16. Griff

14 bin TL pc tavsiyesi

14 TL bandında ne önerirsiniz (Nvidia ekran kartı olmasını tercih ederim rtx,dlss vs.)
  17. Griff

1000/1100 TL arası klavye

1000 max 1100 TL ye red switch klavye ne önerirsiniz ?
  18. Griff

Max 1600 TL monitör 144hz 1ms

144hz 1ms en fazla 1600 TL ye önerdiğiniz monitörler nelerdir ?
  19. Griff

R5 3600 için soğutucu

R5 3600 için en fazla 600tl olarak sıvı yada hava hangisi daha iyiyse soğutucu gerekiyor
  20. Griff

Rtx 2060 ve r5 3600 lü sistem

Merhaba ilk defa bir bilgisayar alacağım bu sistem iyi midir, fiyatına değer mi ve buna iyi bir işlemci soğutucu olarak max 600 TL ye ne önerirsiniz
Top Bottom