Arama sonuçları: *

• Users: xmar
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. X

Yardım Nvidia Ekran Kartından AMD Ekran Kartına Geçişte Problem

Merhaba bugün 1060lı sistemime yetersiz kaldığı için yeni ekran kartı alma gereksinimi duydum ve aldım. Satan arkadaşım çocukluk arkadaşım olmasına rağmen her türlü kontrolu onun bilgisayarında yaptım. Aldığım ekran kartı MSİ rx 580 8gb anakartım gigabyte b450m s2h ryzen 5 3500x işlemci x-power...
  2. X

GTX 1060 Düşük Frekans değerleri

Merhaba ekran kartım hakkında bir problem yaşıyorum, probleme geçmeden önce sistemim hakkında bilgi vermek istiyorum. Gigabyte B450M anakart. Corsair 3200 MHz CL15 8x2 RAM. AMD Ryzen 5 3500X işlemci. 500W Bronze Power. Uzun zamandır işimden dolayı bilgisayar başına geçemiyordum. Şu aralar boş...
  3. X

Yardım Ryzen 5 3500x ve GTX 1060 3GB Düşük FPS

Merhaba Yakın zamanda işe başladığımdan dolayı oyunlara pek vakit ayıramıyordum, bugün istifa edip biraz kafa dağıtmak için VALORANT girmek istedim fakat oyun içerisinde 15 fps almaya başladım. Ayarlarım en düşükte, driverlarım güncel. Sistem özelliklerim AMD Ryzen 5 3500x İşlemci Asus gtx 1060...
  4. X

Yardım TUF b450m ve corsair ram overclock nasıl yapılır

Ram ve anakartım aşağıda gösterdiğim gibi perfonmansından memnunum fakat 3200mhz de çalışan ramimi arttırmak istesem ne kadar arttırabilirim anakartım 4400mhz'e kadar desteklediğini belirtiyor. Sorularım ne kadar attırabilirim nasıl attırabilirim? Şimdiden teşekkür ederim
Top Bottom