Arama sonuçları: *

• Users: ozkyz
  • Order by date
  1. O

CS2'de GTX 950'li sistem donuyor

bütçem 800 tl işlemci önerebilir misiniz? kasmaması için
  2. O

ram çift kanal hocam 2x4 bu sisteme hangi işlemciyi almamı önerirsiniz?
  3. O

Kökten sıstemı degıstırecek bütçem yok hocam takılmayı tetıkleyen hangı parça acaba onu degıstırsem yeterlı olur mu?
  4. O

hangi parçayı değiştirmem gerekıyor donmayı önlemek ıcın
  5. O

Merhaba CS2 oynarken bilgisayarım bir anda donuyor ve reset atmam gerekıyor bilgisayarım. A sizce sorun nerede? Eğer bilgisayarımdan kaynaklanıyorsa hangi parçayı değiştirmem gerekli donmayı çözmek için? Bilgisayar özelliklerim. Ekran kartı: GeForce GTX 950. RAM: 8 GB. İşlemci: AMD FX 4100...
  6. O

500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Merhaba arkadaşlar. 500 TL fiyat bandında kaliteli bir oyuncu kulaklığı önerılerınızı beklıyorum. Teşekkürler.
  7. O

Zowie EC2 benzeri mouse önerisi

Merhaba Zowie EC2 boyutun da mouse önerebilir misiniz?
  8. O

Bilgisayar kaynaklı internet hız sorunu

kablolu
  9. O

Bilgisayar kaynaklı internet hız sorunu

Merhaba bilgisayarımdan kaynaklanan internet de hız sorunu var anakartım 1gbit ınterneti destekliyor TurkNet GigaFiber kullanıyorum normal de 800-900 rakamları gormem gerekırken su an kullandıgım bilgisayar da 500 civarı görüyor Speedtest'de hız testi yaparken çubuk kasarak hız testi yapıyor...
  10. O

Hangi işletim sistemini kurmalıyım

Güncel
  11. O

Hangi işletim sistemini kurmalıyım

Merhaba bilgisayarıma uyumlu oyunlar da yüksek FPS alabileceğim ve performanslı hızlı çalışacak hangi işletim sistemini kullanmalıyım. Sistemim GTX 950 ekran kartı. İşlemci AMD FX 4100. Anakart Gigabyte GA-970A-D3 8 GB RAM. 1 TB HDD. SSD yok.
  12. O

300 TL Kule Tipi Soğutucu Önerisi

snowman t6 göre hangisi daha iyi rajintek mi snowman mı
  13. O

Kasama uygun mudur peki
  14. O

Merhaba, 300 TL kadar kasama uygun olan iyi bir kule tipi soğutucu önerir misiniz? Kasam: Cooler Master Elite RC-430 Anakart: Gigabyte GA-970A-D3
  15. O

70 TL Termal Macun Önerisi

Sadece n11 den alabılırım n11 de bu fiyatta yok mx 4 başka önerebılırmısınız
  16. O

70 TL Termal Macun Önerisi

Merhaba 70 TL kadar iyi bir termal macun önerir misiniz?
  17. O

GTX 950 CS:GO FPS düşmesi

kullandığım sisteme 6300 taksam kaç fps olur cs go da
  18. O

200 300 fps görür mü 6300
  19. O

anladım hangi işlemciyi önerirsiniz uygun fiyatlı olarak
  20. O

Merhaba CS:GO'da FPS çok düşük ve bazen de anı takılmalar oluyor GTX 950 ekran kartı AMD FX 4100 3.6 GHz işlemci 8 GB RAM Seagate 1 TB Barracuda HDD yeni aldım kasanın içini yeni temizledim sistem de arka plan da çalışan gereksiz uygulamalar da yok. Sizce sorun nerede? 50 FPS gibi düşük bir...
Top Bottom