Arama sonuçları: *

• Users: Ahmetyksl
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

5000-6000₺ Bandında Telefon Önerir Misiniz? (vergi yasasından bağımsız)

Arkadaşlar yeni çıkacak olan yasadan bağımsız 5000-6000 TL arasındaki en f/p telefon/telefonlar önerir misiniz? 6300-6400 gibi fiyatlar durumunda çok az daha ekle bu gerçekten aradaki 300-400 tllik farkı 800-900 TL gibi yaşatır derseniz onların da önerisine açığım ama önceliğim 5-6 aralığı.
  2. A

Kasamdaki fan sayısını anakarta takamıyor muyum?

Arkadaşlar selam MSI MAG100R kasaya sahibim anakartım B550M DS3H kasada 3 adet fan var 2 ön 1 arka olmak üzere ama sanırım anakartımda 2 adet fan girişi var veya ben yanlış biliyorum. Çoklayıcı mı almam gerekiyor anakartta yeterli fan girişi var mı, bu durumla ilgili yardımcı olabilir misiniz
  3. A

i7 3770 işlemci için en ideal ekran kartı önerisi

Bütçe sınırı yok zaten bu işlemciye takılabilecek en iyi ekran kartının çok pahalı olmayacağını düşünüyorum rx 580 4 gb var aklımda belki de 570 4 gb nvidiada muadil ne takabilirim sizin önerileriniz nelerdir
  4. A

3000 TL bandında kasa önerisi ve psu yeterli mi

Ryzen 5 5600 - 16x2 GB RAM - RX 6600 XT -B550M - 1 TB M2 SSD - KULE TİPİ SOĞUTUCU Sisteme kasa psu alacağım 600W 80+ PSU yeterli olur mu? Ayrıca sizin bu fiyat bandında önereceğiniz bir kasa psu ikilisi (ya da ayrı ayrı) var mıdır?
  5. A

1500₺ bandında kasa önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B09RG465SJ/ref=asc_df_B09RG465SJ1687240800000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B09RG465SJ&linkCode=asn Aklımda bu kasa var ama yardımcı olabilir misiniz? Anakart B550M DS3H, PSU Corsair RM850 bu bileşenler bu kasaya uygun mudur? Bu fiyat bandında...
  6. A

Ryzen 5 5600 İçin Uygun Fiyatlı Soğutucu Önerisi Olan?

https://www.teknobiyotik.com/dark-freezer-x94bl-2x92mm-4pin-pwm-mavi-led-fanli-4xisi-borusu-direkt-kontak-amd-ryzen-am4-ve-intel-uyumlu-islemci-sogutucu-dkccx94bl.html?ref=akakce&v=1.16.9 Aklımda bu ürünü almak var bu fiyat bandında daha iyi olduğunı söylediğiniz işlemci soğutucu var mı? Bu...
  7. A

Bilgisayarımı en güvenli şekilde nasıl formatlayabilirim?

Laptopumu ikinci elden satacağım ve içerisindekş verilerimi sıfırlamak istiyorum. Orjinal windowsu kaybetmeden nasıl format atabilirim en rahat ve güvenli şekilde?
  8. A

3000-4000 TL bandında telefon önerisi

Arkadaşlar bu fiyat bandında babam için bir telefon almak istiyorum. Bu fiyat aralığındaki en fiyat/performans ürün hangisidir acaba? Cüzzi fiyat farklarıyla çok daha kaliteli telefon varsa bütçemi biraz daha alabilirim.
  9. A

2.4 GHz ve 5 GHz den aynı anda yayın yapacak modem önerisi

Arkadaşlar bütçe 400-700 TL arası birazcık bütçe belki aşılabilir ama aşmadan da güzel önerileri gösterirseniz çok sevinirim. Çoğunlukla kablosuz olarak kullanılacak 2.4 GHz ve 5 GHz den yayın yapacak ama şart değil bir modem önerir misiniz
  10. A

HUAWEI MateView GT 34 VA Panel Alınır mı?

HUAWEI MateView GT 34 Monitörünü almayı düşünüyorum lakin VA panel olması birazcık canımı sıkıyor. Grafik tasarım fotoğraf video montajlama gibi amaçlarla kullanacağım ve güzel bir kalitede ekran olmasını istiyorum. VA Panel renk konusunda eksik olur gibi gelse de 10 bit renk derinliği olması 1...
  11. A

Montaj için monitör önerisi

fotoğraf ve video montaj için renk kalitesi monitörün her alanında güzel olan sorun yaratmayacak ve en önemlisi tek monitörde çift monitör olarak kullanılabilecek monitör önerisi istiyorum maksimum fiyatım 7000 ama maksimum fiyata olabildiğince yaklaşmamak en iyisi olur
  12. A

Yazılım ve video render laptop tercihi

Arkadaşlar merhaba laptop üzerinden daha çok yazılım ve adobe programlarıyla çalışacağım iki laptop arasında kaldım ve bu iki laptopun teknik özellikleri arasında çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim Matebook d15 5500u işlemci vs matebook 14 4600h işlemci İşlmecilerin farklarına...
  13. A

Çift Sim Kartlı F/p Telefon Önerisi Var Mı?

Arkadaşlar yaklaşık 2500 TL bütçe ile +- 500 TL sayabilirsiniz ama çok da saymazsanız iyi olur çift hat kullanabileceğim en fiyat performans telefon nedir acaba
  14. A

Ramlerim normal frekansta çalışmıyor?

Arkadaşlar merhaba işlemcim Ryzen 5 1600 AF modeli Anakartım 3600 mhz ram destekliyor ve ramlerim de 3600 mhz ama biostan seçmeme rağmen ramlerim bilgisayarda 3200 mhz hızında çalışmakta
  15. A

laptopun ramlerini sokup iki tane aynı ramden takıcam ama 1.5v?

merhabalar şu an kullandığım ramler 1.35v o ikisin de çıkartıo 2 tane aynı ramden takmak istiyorum ama 1.5v olduğu için sorun yaşar mıyım?
  16. A

2 tane PCIe4.0 x4 slotlu anakart önerisi

10850K işlemci ve 4*16 4000 mhz ram için en kötü halde bile 2 adet PCIe4.0 x4 slotu olan ve ssd slot sayısı 2 den fazla olan anakart önerisi yapabilir misiniz? Fiyat bandı bilmediğim için bütçe belirtemiyorum ama bu özellikleri kapsayan yaklaşık en düşük bütçeli en fiyat performans anakartları...
  17. A

ASUS 24" VG248QG vs BenQ Zowie 24" XL2411K

Merhabalar şu an aktif bir şekilde ASUS 24" VG248QG monitörümü kullanıyorum memnunum lakin biraz ghosting varmış gibi hissediyorum ve bu canımı sıkıyor. Tam emin değilim de tabii olduğundan. O yüzden şimdi hazır video linkiyle ucuzken BenQ Zowie 24" XL2411K monitörüne geçip kendi monitörümü de...
  18. A

5600X için soğutucu önerisi

Arkadaşlar bütçem 200 en fazla 250 TL ve 5600x işlemcisi için soğutucu önerisi istiyorum kullandığınız bildiğiniz güzel olduğunu iddia ettiğiniz. Anakartım da MSI B550M Pro VDH ve 4 ram soketini de kullanıyorum. Ramlerimi de işgal etmeden en iyi soğutucu sizce nedir benim aklımda...
  19. A

Msi B550M Pro VDH ile 5800x

Merhabalar dün storyden görüp bu ürünü satın aldım bu ürüne 5800x işlemcisini takmamda mosfetlerden anakart ısınmasından sorun yaşar mıyım yardımcı olursanız sevinirim
  20. A

Editlediğim videoları nasıl tutmalıyım

Merhabalar şimdi kafama takılan bir durum var telefondan veya kameradan video kaydı alıyorum o video kaydını bilgisayara yüklüyorum ordan da youtubeye atıyorum Benim bilgisayarımda 3k okuma 2k yazma bir m2 ssd 500 gb 1 tb bir sata ssd ve 2 tb bir hard disk var ben genelde stok videoyu m2 ssdye...
Top Bottom