Arama sonuçları: *

1. K

R5 5600 RX 6600 oyunlarda "geçersiz platform" hatası

Merhaba. Son 5-6 gündür bir sorunla karşı karşıyayım. M.2 SSD'ye Steam'den yüklediğim oyunları oynarken, aniden oyundan atıyor ve tekrar açmaya çalıştığımda "geçersiz platform" veya "disk yazma hatası" gibi hatalar alıyorum. Hata veren oyunu silmeye çalıştığımda, diskte herhangi bir işlem...
  2. K

Kingston 16 GB D4 3200 RGB RAM sahte mi?

Teşekkür ederim
  3. K

Kingston 16 GB D4 3200 RGB RAM sahte mi?

Merhaba, bir ay önce Trendyol üzerinden Elmacık adlı satıcıdan Kingston 16 GB D4 3200 RGB RAM aldım. Arkadaşım sahte olduğunu söylüyor. Sizce aldığım bu RAM sahte mi? RAM Linki
  4. K

RX 6600 HDMI portu çalışmıyor

Merhaba, bilgisayar başında video izliyordum mutfağa gittim geldiğimde bilgisayarımın iki monitörü de siyah ekrandı. Bilgisayarı 2-3 kere kapatıp açtım düzelmedi. Bende ekran kartını çıkartıp tekrar taktım. Bu sefer de ana monitörüme görüntü gelmedi ama 2.monitörüme görüntü geldi. 2.monitörümde...
  5. K

20.000TL Gaming laptop önerisi

Merhaba, Şu an hazırda bilgisayarım var ama ekstra olarak laptop almak istiyorum. Bütçem 15-20.000TL Güzel bir laptop önerebilirseniz sevinirim.
  6. K

Psikopat mısınız? Psikopatlık Testi

27 :D
  7. K

Bilgisayarım drop yemeye başladı

yeni anakart aldım 1656078050 300TL için 20 gün servisi bekleyemem
  8. K

Bilgisayarım drop yemeye başladı

Merhaba yaklaşık 3 hafta önce işlemci mi değiştirdim Ryzen 5 3600'e geçiş yaptım işlemcide bir sorun yok gibi işlemciyi taktıktan sonra bilgisayarı açtığım 16 GB RAM'i 8 GB algılıyordu anakartın iki RAM slotundan birisi çalışmıyordu denedim yeni bir anakart alana kadar 8 GB RAM kullanayım dedim...
  9. K

Paragon Backup & Recovery ile 1. programı kurulumu

Paragon Backup & recovery ile 1. programı kurulumu - 2. sistem görüntüsü alma - 3. sistemi geri yükleme yapma. Merhaba böyle bir ödevim var ama nasıl yapacağım hakkında bir bilgim yok internette araştırdım Türkçe bir kaynak bulamadım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  10. K

GamePower Mei 7.1 Kulaklık nasıldır ?

şuan onu kullanıyorum iyi bence ben 250TL ye aldım
  11. K

ViewSonic VX2458-MHD 24'' 1ms Full HD Alınır mı?

sağlık olsun yapıcak bir şey yok şimdi bozulası geldi monitörün
  12. K

şuan monitör bozuk 1600TL param var acil bir şey almam lazım o kesin
  13. K

ViewSonic VX2458-MHD 24'' 1ms Full HD 1900TL gibi bir fiyata buldum acil monitör almam lazım sizce alınır mı? https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07JK6XMSN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
  14. K

Flight Simulator 2020 crackli indirilir mi?

Flight Simulator 2020 crackli indirilirmeyi düşünüyorum sizce indirmeli miyim?
  15. K

Discord'dan gelen arkadaşlık isteğini kabul edersem ne olur?

teşekkür ederim cevap için zaten linklere felan tıklamıyorum.
  16. K

Discord'dan gelen arkadaşlık isteğini kabul edersem ne olur?

Bazı kişiler Discord'dan çekiliş yapıyor çekiliş şartı arkadaşlık isteği atmak çekilişi yapan kişiye. Merak ettiğim şey şu arkadaşlık isteği atınca onlara IP miz falan mı gidiyor arkadaşlık isteği ne alaka anlayamadım arkadaşlık isteği atınca ellerine ne geçiyor? Bir bilgisi olan varsa beni...
  17. K

Poco x3 pro 'nun %20 den %100 olmasına 1 saat 1 dakika vermesi normal mi ?

poco x3 pro bende de var şarjı biraz hızlı bitiyor gibi şarj olma hızı hızlı ama şarjı bir tık çabuk bitiyor gibime geliyor anlayamadım.
  18. K

75hz monitörüm var satıp 144hz almaya değer mi ?

ne biliyim karşıma çıktı .d
  19. K

Valorant Hesabımı Kaça ve Nerede Satabilirim?

itemsatış dan satabilirsin.
Top Bottom