Arama sonuçları: *

1. beritankorkusuz

Yardım PlayStation 5 Oyun Tavsiyesi .

Merhaba arkadaşlar, 3 Gün önce PlayStation 5 CD 'li sürümü 2 Yıl Sony Eurosia garantili olarak 7000TL ye aldım. Ancak alırken hesap etmediğim şey hangi oyunları oynayacağım. Ps Plus 1 yıllık ve Ea Play 1 yıllık aldığım için Fifa 21 Heat vs vs var. Ancak bir arkadaşımın tavsiyesi kutulu oyun...
  2. beritankorkusuz

Playstation Ödeme Sorunu

Playstation Ödeme Sorunu yaşıyorum. Direkt oyun satın alınca almıyordu . Para ekledim 200TL,oyun 209 TL 10tl daha ekleyeceğim ama hata veriyor.
  3. beritankorkusuz

Playstation Alınır mı ?

Playstation5 Alınır mı ? Türkiye garantili 7800TL
  4. beritankorkusuz

Bu fiyata ps5 alınır mı ?

Almanya cihazı, faturalı sıfır kapalı kutu . Cd li sürüm . 5000₺
  5. beritankorkusuz

R10.net vs Donanimhaber.com

R10.net vs Donanimhaber.com ?
  6. beritankorkusuz

Yardım Max 1000₺ telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar , Max 1000₺ ye ikinci el olarak veya sıfır, iş için kullanabileceğimiz bir telefon istiyorum. whatsapp kullanılacak , zaten whatsapp mac de kullanılacağı için sadece orada inmesi yeter. Onun dışında arama yapması yeter
  7. beritankorkusuz

Yeni bir sosyal platform kodlasaydınız hangi özellikleri eklerdiniz ?

Merhaba arkadaşlar , yakın zamanda güzel bir sosyal medya platformu geliyor, şu an testlerini yapıyoruz, eklenmesini istediğiniz özellik vs var mı ? En çok neyin olmasını isterdin ?
  8. beritankorkusuz

Yardım Ryzen 5 3600 İşlemciyi Kaç TL ye satmalıyım

Kutu fatura var , max 11 aylık , tertemiz sorunsuz
  9. beritankorkusuz

Yardım 2060 super ikinci el fiyati

Merhaba, Rtx 2060 super Msi Ventus Modelini 15.04.2020 yılında 3k ₺ ye aldım . Şuan piyasası nedir tam olarak, birisiyle konuştum 5500₺ veririm dedi . Sizce teklif nasil ?
  10. beritankorkusuz

Yardım 7000 TL iPhone 12 Pro ya verilir mi ?

Merhaba, Şuan Samsung Galaxy S10+ 128 Gb Tr garantili modelini 6 aydır kullanıyorum. Yakında Amerika ya gidiş dönüşüm olacak . 1000 Dolar 12 Pro 128gb modeli, yaklaşık 6800TL, bugün yayınlanan düzenleme ile pasaport kayıt etmeden kullanma süresi 6 ay dan 12 aya uzatılmış. Alıp 12 ay kullanma...
  11. beritankorkusuz

Yardım RTX3070 VS RX6800 ?

Merhaba dostlar, 3070 mi 6800 mü daha iyi bir seçenek. Stabil olması, ısınmaması, ve yazılım desteğinin iyi olması lazım.
  12. beritankorkusuz

Yardım 4k 60hz vs 2k 144hz Sizce hangisi daha iyi ?

4k 60hz vs 2k 144hz Sizce hangisi daha iyi ?
  13. beritankorkusuz

Yardım Bu monitör nasıl ? PHILIPS 288E2A/00-28"

PHILIPS 288E2A/00-28" 4k 28'' 27'' ve IPS olması önemli . Max Bütçe 3200 TL Max budur ... İncelemesini bulamadım
  14. beritankorkusuz

Reklam Kısıtlaması Geliyor . Görüşleriniz neler ?

Merhaba dostlar, Sosyal Medya devlerine temsilci bulundurmadıkları için reklam kısıtlaması geliyor. Sizce nasıl olacak ? Sosyal medya üzerinden satış yapan ,ev geçindiren birçok kişi var? Yeni reklam stratejileri neler olacak sizce ?
  15. beritankorkusuz

Wordpress için Destek Teması veya Eklentisi

Merhaba dostlar, Öncelikle nasılsınız , iyisinizdir umarım. Dostlar E-Ticaret için destek , eklentisi arıyorum. Başlıca istediklerim, web siteden ayrı bir tasarımı olması, ve örneğin Bilgisayar için destek seçip destek gönderince, [email protected] mailine göndermesi, telefon ile ilgili...
  16. beritankorkusuz

Yardım 4K Monitör Önerisi 3500₺

Dostlar merhaba , 27-28" 4K IPS panele sahip Max 3500₺ Çerçevesiz monitör lazım. Önerilerinizi bekliyorum.
  17. beritankorkusuz

Şubat 20 'ye kadar okullar yok !

Görüşleriniz nedir?
  18. beritankorkusuz

Sınavlar Nasil olacak ?

Dostlar sinavlar nasil yapılacak bilgisi olan var mi ? Kardesim 10.sinif 1. Sınavlarını yüz yüze yaptılar sonra okullar kapatıldı. Ve hiç 1. Sinav olmayan öğrenciler var.
  19. beritankorkusuz

Yardım iPad Air 4 nasıl bir tercih ?

Dostlar merhaba , Kendim Web Tasarımcıyım , masaüstü pc ve laptop var . Ancak laptop umdan hiç memnun değilim bir çok sıkıntısı mevcut. iPad Air 4 nasıl bir tercih olur sizlere sorayım dedim. Teşekkürler şimdiden.
  20. beritankorkusuz

Yardım 700 liraya Psu + Kasa önerisi

Sistem R3 3100 16gb drr4 Rx 5500xt 8gb 512gb m2 Buna uygun hava akışı iyi olan kasa ve kaliteli psu min 600w. Onerir misiniz 1607608013 Kasa ve psi ayri olabilir
Top Bottom