Arama sonuçları: *

• Users: Mehz
  • Order by date
  1. Mehz

Ekran Kartı Termal macun yenilenmeli mi

Arkadaşlar pc yi 4 senedir kullanıyorum kasamın hava sirkulasyonu kötü fakat ekran kartı 75 dereceyi geçmezdi su aralar çok sıcak olduğundan mı yoksa termal macun yenilemeye mi gerek var bilmiyorum 81 dereceye kadar çıkıyor sizce yenilenmeli mi bilgisayarcı yapabilir mi
  2. Mehz

Monster Pusat Clutch gamepad çalışmıyor

Arkadaşlar dün Monster Clutch gamepadim geldi her şey normaldi oynuyordum bugün oynarken bir anda PC'yi görmüyor bağlanmıyor Home tusuna bastıgımda kırmızı ısık yanıp sönüyor sonra kapanıyor Home y tusuna bastıgımda mavi ısık yanıp sönüyor gamepadi şarj ettim fakat sorun devam ediyor yardımcı...
  3. Mehz

İşlemci ve ekran kartı çok ısınıyor

İşlemci ve ekran kartım çok ısınıyor boşta çok kullanılıyor virüs taraması attım malware ile bir şey çıkmadı dün gece bir şey yoktu PC'yi bugün daha yeni açtım ekran kartı boşta 83 derecede açıldı neden?
  4. Mehz

Warzone indikten sonra PC geç açılmaya başladı

wise ne
  5. Mehz

Warzone indikten sonra PC geç açılmaya başladı

Merhaba, dün Warzone indirdim ve PC'yi kapadım. Actıktan sonra şifre kısmında 1 dakika bekletiyor. Normalde böyle bir şey yoktu üstüne görev cubugu 2dk sonra yükleniyor. Warzone sildim sorunum devam ediyor. Çözümü olan arkadaşlar yardım edebilir mi yoksa formatla düzelir mi? SS de bir şey yok...
  6. Mehz

Termal macun yenileme sonrasi kasa açılmıyor

Arkadaslar bugun islemcinin termal macunu yeniledim fakat sogutuy7 takamadjm sogutuyucu takmasi icin babama soyledi babam sogutuyucu guc uygulayarak takti sonrasinda kasayi actigimda usb den asiri guc cekiliyor hatasi aliyorum 15 saniye sonra bilgisayar kendini kapatıyor bios pilini tak cikar...
  7. Mehz

işlemci çok ısınıyor

bende virüs yok 1687977377 evet galiba biraz hızlı buharlaşıyor :D
  8. Mehz

işlemci çok ısınıyor

hayır yarın tekrar takıcağım
  9. Mehz

işlemci çok ısınıyor

işlemci fanı tam oturmasaydı daha öncedende sorun olmazmıydı
  10. Mehz

işlemci çok ısınıyor

maalesef fakat bu kadar ısınmıyordu 1687974314 yarın termal macunu değiştirip fan temizliği yapıcam büyük ihtimalle sorun düzelir gibi teşekkür ederim önerin için
  11. Mehz

işlemci çok ısınıyor

Arkadaşlar, bundan 7 8 ay önce termal macunmu değiştirdim Artics MX 4 ile. O zaman sıcaklık değerleri gayet güzeldi fakat bu aralar işlemci sürekli ısınıyor. Boşta 75 derecelerde calısıyor ve sadece yüzde 10 kullanıyor. MX4 orijinal, Teknobiyotik'den aldım. Sizce termal macun kurumus olabilir...
  12. Mehz

Oyun oynarken ekran donuyor gibi oluyor

Valorant oynarken ekranım donuyor gibi oluyor fpsim düşüyor fakat 180 200 fpslerde oyunumda yırtılmalaer ekranım donuyor ve bu sadece valoda çok oluyor eskiden olmuyordu pc formatlamama rağmen hala oluyor yardım edebilicek var mı
  13. Mehz

A320m-h-cf anakarta bu m2 ssd takılır mı

olur dostum
  14. Mehz

Elden Ring Anlık Donuyor

Elden Ring anlık donuyor sistemim karsılıyor fakat oyun sürekli anlık donma ve fps kaybı yasıyorum sistemim RTX2060 ryzen5 2600x 16gb ram oyun ssd ye kurulu
  15. Mehz

Güç kaynağımı satıcam

ben yapmıcamda nerde yaptırabilirim
  16. Mehz

Güç kaynağımı satıcam

birine götürücem pc den anlayan 1672363694 bende 10 kere elektirik kesintisi oldu hiçbişey olmadı
  17. Mehz

Güç kaynağımı satıcam

ya aslında söyle o 0 alcaktı ben oyunu istiyorum diye benden alcak bende elimde durmasın diye satıyorum
  18. Mehz

Güç kaynağımı satıcam

bu arada ben güç kaynağını 1 yıl kullandım millet önermiyodu bende sorun çıkmadı kendisini severim satayım mı sence
  19. Mehz

Güç kaynağımı satıcam

dostum onları yapmadan diyorum
  20. Mehz

Güç kaynağımı satıcam

su anki güç kaynağım takılı
Top Bottom