Arama sonuçları: *

1. Parzival97

🔥İndirim Marshall Emberton II 3999₺

İade sürecin tamamlandıysa şuan Amazon'da 3999₺'ye satılıyor ve satıcı Amazon.com.tr. Ben aldım bir tane, bu sefer de çakma olma durumu olmaz herhalde :)
  2. Parzival97

DEEPCOOL DEEPCOOL CH510-WH 650W ATX KASA ALINIR MI?

Bu kasada fan ve psu var mı ? Boş olarak mı gelecek ?
  3. Parzival97

İade onaylanmış benim. Bunun yerine Soundcore Motion X600 alabilirim, şuan en mantıklı o gibi duruyor.
  4. Parzival97

İade ulaşmış satıcıya, beklemedeyim bende.
  5. Parzival97

İnceleyeyim bir, hoşuma giderse ona yönelebilirim. Gerçi Jbl genelde bass ağırlıklı oluyor ama incelemek lazım yine de.
  6. Parzival97

Çok enteresan benim kutu komple kapalıydı açılmamış geldi. Kutunun açık olması zaten iade sebebi.
  7. Parzival97

Tamamdır ben de aynı şekilde iade ediyorum. İnşallah sıkıntı çıkarmazlar senin kutu açık diye. 1709736717 Bunun yerine ne alabiliriz ki ? Baya güzel bir modeldi ses kalitesi olarak sadece 20w olması sıkıntıydı.
  8. Parzival97

Bende aynı şekilde, en azından başkası almasın. Vazgeçtim mi seçtiniz iade sebebi olarak.
  9. Parzival97

%100 çakmadır zaten programda görünmüyorsa, içiniz rahat değilse iade edebilirsiniz dedi, trendyol üzerinden iade sağlayacağım direkt. 1709736304 Yok ben numaradan aradım senden cevap gelene kadar, adamlar muhtemelen replika ürün satıyor tamamen.
  10. Parzival97

Az önce iletişim sağladım üzerinde gelen numara ile, adam diyor 2 modeli yok bunun düz bu diyor. Birisi gold rengiymiş diğeri siyah rengiymiş güya.
  11. Parzival97

1.model mi geldi sana da ? Orjinal olmadığını kutusundan mı anladın yoksa farklı mıydı?
  12. Parzival97

Tamamdır haber bekliyorum sizden.
  13. Parzival97

Araştırdığımda orjinal gibi, ama yine de 2 modelini istiyordum bu fiyata da olsa almam. Satıcıya yazdım cevabına göre iade veya değişim isteyeceğim. Hatta şöyle yapayım seninki de düz Emberton modeli gelirse doğrudan iade edeyim. Ard arda iki yanlışlık yapmış olamaz herhalde.
  14. Parzival97

Ürün bugün geldi fakat satıcı Emberton II modeli yerine 1.model olan düz emberton göndermiş.
  15. Parzival97

Benimki perşembe gelir muhtemelen, gelirse konu üzerinden haber verebilir misin ?
  16. Parzival97

Ürün tarafınıza ulaştı mı acaba, kontrol edebildiniz mi ?
  17. Parzival97

Ben de bir ihtimal öyle olduğunu düşünüyorum ama iade imkanı var sonuçta, denedim o yüzden.
  18. Parzival97

Ben de aldım fakat aklımda bir şüphe kalmadı değil. O ürünlerin yorumlarında bu satıcının yorumu ya yok ya da çok az. Umarım orjinal ürün gelir, gelmediği durumda da iade ederiz en kötü.
  19. Parzival97

Merhabalar, konuda bahsettiğim Marshall Emberton II model taşınabilir speaker normalde 6k-8k bandında bir fiyata sahipken Trendyol üzerinde Dibbu isimli bir satıcıda 3999₺'ye satılıyor. https://ty.gl/v4xrk61778 Bu satıcı güvenilir midir nasıl anlayabiliriz ?
  20. Parzival97

İnceleme Omen Encoder Mekanik Klavye İncelemesi

Evet hala aktif olarak kullanmaktayım, hala da memnunum.
Top Bottom