Arama sonuçları: *

• Users: Yone8
  • Order by date
  1. Yone8

Laptop hz nasıl ayarlanır ?

1662036591 sadece hz oynadım zaten ama düzeltim
  2. Yone8

şu anda 60 hz
  3. Yone8

hz düşürdüm monitörün yanları karardı eski haline getirmeye çalıştım oldu ama ekran titriyor şimdi
  4. Yone8

Laptop umu konsol gibi kullanmak istiyorum bunun için hz 30 çekmem lazım internette biraz araştırdım ama istediğim bilgiyi bulamadım
  5. Yone8

Realtek ses sürücüsü kurulmuyor

6. Yone8

Realtek ses sürücüsü kurulmuyor

DDU ile ilk önce ses sürücüsünü siliyorum sonra sürücüyü kurmayı deniyorum ama 2.adıma geçmiyor. İnternet bağlantısı olmadan deneyince 1.adımda hata veriyor.
  7. Yone8

windows 11 yönetici izni nasıl alınır ?

Dosya silmem lazım ama yönetici izni gerekiyor. Youtube dan birkaç videoya baktım ama olmadı. Yönetici izni nasıl alırım ?
  8. Yone8

Oyunları 30 FPS akıcı nasıl yaparım ?

Zaten hepsi düşükte
  9. Yone8

Denedim olmadı
  10. Yone8

God of war aldım ama oyun 60 45 fps arası gidip geliyor. 30 FPS ye sabitleyip oynamak istiyorum ama mouse çevirince çok kasıyormuş gibi oluyor. Ps4'deki gibi nasıl akıcı yapabilirim ? RTSS'yi denedim çok az faydası oldu
  11. Yone8

Hangi termal macunu almalıyım ?

Uzun zamandır laptopumun termal macununu yenilemedim yeni termal macun alıcam kaliteli termal macun önerir misiniz
  12. Yone8

Dualshock 4 V2 güvenilir satış yeri önerin

PC oyunları için gamepad alıcam Dualshock 4 V2 de karar kıldım ama güvenilir site bulamadım
  13. Yone8

Montaj programı önerisi

Proje ödevim var ücretsiz veya uygun fiyatlı montaj programı lazım. Kısa reklam yapıcam
  14. Yone8

League of Legends sunucu sorunu

1 el oynayım dedim oyuna giremiyorum sunucularda sıkıntı mı var
  15. Yone8

450 tl ofis koltuğu önerin

Yeni koltuk almayı düşünüyorum ama fiyatlar çok pahalı 450 tl fiyata koltun lazım
  16. Yone8

Laptop ekran parlaklığı sorunu

laptop şarjdan çıkarınca ekran parlaklığı çok azalıyor
  17. Yone8

Laptop ekran parlaklığı sorunu

Laptop şarjdan çıkarınca ekran çok kararıyor
  18. Yone8

Öneri 6-8 bin TL arası Laptop önerisi

https://ty.gl/qvc9n7a85n fiyatı 400 tl aşıyor ama bu pc de 16 gb ram 144 hz ips ekran i5 11300h işlemci var
  19. Yone8

Wallpaper engine fps düşürür mü ?

Uygulamayı satın almak istiyorum ama fps kaybına yol açıp açmadığını bilmiyorum ? (Gtx 1650 ti Ryzen 5 4600h 2x8 3200 mhz ram )
  20. Yone8

Kullanılmış elektronik cihazlar iade edilir mi ?

Yeni aldığım bilgisayar iade etmek istiyorum ama bilgisayarı 4 gündür kullanıyorum iade edilirmi ? (Aldığım yer trendyol)
Top Bottom