Arama sonuçları: *

1. T

merhaba düşük bütçeli özelleştirilebilir ucuz sistem

nasıl yapacağımı bilmiyorum
  2. T

sıvı soğutma şart değil ama bir 360 mm sıvı soğutma alırsam daha iyi olur diye düşünüyorum ileride alacağım zaten yeter mi psu
  3. T

evet ama öenmli değil o kadar fazla fps ile işim yok peki 550 watt sonradan 240 mm veya 360 mm sıvı soğutma alırsam yeter mi
  4. T

az önce sistem önerisi istemiştim birde ona wireless adaptör lazım

arkadaşlar az önce sizden sistem önerisi istemiltim teşekkürler güzel sistemler önerdiniz birde iyisinden max 150 tl wireless adaptör önerirseniz iyi olur malum türkiyede yaşıyorum internet kötü
  5. T

ileride 360 veya 240 mm sıvı soğutma eklersem psu yetermi 1624299637 iki ekran kartı arasındaki fps farkı çok fazla değil diye biliyorum ytden test videoları izlemiştim 30 40 fps fark vardı ben zaten çok fazla oyun oynamayacağım yazdıklarım dışında
  6. T

evet sanki bu daha güzel işlemcisi 3600 şimdilik bütçem düşük olduğu için 8 gb ram yapıp alacağım sanırım
  7. T

owww evet baya iyi gözüküyo zaten sadece ekran kartı şuan 9000 TL'ye bile var diye biliyorum ama güvenilir gelmedi sadece ekran kartı bu kadar pahalı 1624299150 güvenilir ise bunu alırım
  8. T

arkadaşlar battlefield 5 (orta ayarlarda güzel bir şekilde oynatabilcek) csgo yüksek ayarlarda oynatabilecek ve minecraft güzel oynatabilecek özelleştirilebilir sistem önerisi olan varmı (bütçem 8000 tl)
Top Bottom