Arama sonuçları: *

1. jackso0nn

Öneri En fazla 1600TL'ye Kadar Monitör Önerisi Acil!!!

Dün inceledim zaten ve ona göre oradaki bir çok mönitörü araştırdım. 1500tl olan Asus marka monitörde çok fazla ışık sızması olduğu şikayeti olduğu için ondan uzak duruyorum biraz.
  2. jackso0nn

Anladım hocam teşekkürler yardım için.
  3. jackso0nn

Öneri için teşekkürler dostum ama Rampage yerine daha köklü markaları tercih ederim. 1616777662 Onu söylemeyi unutmuşum evet çok fazla ölü piksel çıkma sorununu duymuştum. Eğer zaten bir karar veremezsem büyük bir ihtimalle LG alıcam...
  4. jackso0nn

Hocam bu monitörün ayak kısmını sevmediğim için bu modele pek yanaşasım gelmiyor :D 1616776080 LG monitörün 1ms GtG olması çok hoşuma gitti ve bunu almayı düşünüyordum fakat neredeyse hiç inceleme videosu göremediğim için biraz tedirginim. Çok fazla da şikayet almamış bir ürün . MSI G241...
  5. jackso0nn

Merhaba arkadaşlar 4-5 gündür monitör araştırıyorum ve hala ne alacağıma karar veremedim. Kullanmış olduğunuz deneyimlediğiniz 1700TL'yi aşamayacak monitör önerilerinizi bekliyorum. Ghosting olmayan(en düşük) ve 1 ms monitör arıyorum.
  6. jackso0nn

MSI B350M Gaming Pro Anakart Bios Güncelleme

Merhaba arkadaşlar. Daha önce hiç Bios güncellemesi yapmadım. Şimdi yeni bir işlemci aldım 3500x ve bu yüzden Bios güncellemesi yapmam gerekiyor. Ama sitede son sürüm olarak Beta sürüm Bios mevcut eğer beta sürüm yüklersem bir sorun çıkar mı ? Yoksa bir önce ki sürümü mü yüklemeliyim...
  7. jackso0nn

5000-6000 TL arasında laptop

https://www.teknosa.com/acer-nitro-5-an51543r7kr-amd-ryzen-5-3550uh-8gb-ddr4-1tb-128-gb-ssd-amd-radeon-rx-560x-156-w10-notebook-p-125034061?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.8.1...
  8. jackso0nn

Donanım Arşivi Sistemlerini Nasıl Buluyorsunuz?

F/P sistemler açısından gerçekten üstüne tanımam. Özellikle kendi için değil takipçileri için uğraşan kanalların başında geliyorsun kral <3
  9. jackso0nn

Teknobiyotik P2XT vs El Capitan

Kasa kalitesi ne kadar iyidir tartışılır. Bir tarafta çoğu kişinin beğendiği güzel bir kasa diğer tarafta ise pek de iyi yorumlar almamış bir kasa var. Tüm para farkı Kasa ve İşlemci yönünden kaynaklanıyor. El captain bi tık daha cazip gibi geldi. Çünkü ilerde işlemci soğutucusu alabilirsin...
  10. jackso0nn

Gamepower ogre rgb

Almayı istediğim fakat alamadığım gerçekten fiyat performansın kralı bir klavyedir kendileri.
  11. jackso0nn

Kalıcı Ücretsiz Total War: SHOGUN 2 (Steam) (105TL)

rica ederim kral bilmeyenleri bilgilendirmek iyidir :)
  12. jackso0nn

Yardım Ssd fiyatına m2

Bu ssd'deki tek fark kabloyla uğraşmamak okuma yazma hızı sata ssdlerle aynı sayılır.
  13. jackso0nn

Sipariş verdiğim hazır sistem sizce nasıl ? Yayın ve oyun için iş görür mü?

Kesinlikle işini görür gayet iyi bir sistem olmuş. Hayırlı olsun dostum.
  14. jackso0nn

EKRAN KARTI MONTAJ YAPAMIYORUM

Arkadaki siyah küçük plakaları çıkarttığına emin ol öyle tekrar dene 2 slotluk yer kaplıyor diye biliyorum.
  15. jackso0nn

POWER BOOST VK-P3305B Görüntüsü

Dışı Hollywood içi Taliban kanka :D
  16. jackso0nn

İnternet Hızınız?

8.5/0.5 Türk Telekom :mad::mad: Alt sokakta hipernet varken halabize gelemedi.
  17. jackso0nn

Geil RAM'ler Alınır Mı ?

Hayır hocam sorun yaşatmaz, sadece AMD için özel bir tasarım o kadar. Doğrudan AMD Ryzen CPU desteği olduğu için AMD ile daha uyumludur. Ama intel platformlar içinde kullanılabilir. Fakat AMD kullanılmayacaksa da pek de gerek yok.
  18. jackso0nn

4 saat sonra ücretsiz olacak arkadaşlar.
  19. jackso0nn

https://store.steampowered.com/app/201270/Total_War_SHOGUN_2/?curator_clanid=4777282&utm_source=SteamDB Yarın ücretsiz olarak alabilirsiniz.
Top Bottom