Arama sonuçları: *

• Users: Erleg
  • Order by date
  1. Erleg

Ekran Kartı Fanı Çalışmıyror

Yaz bitsin yaptırırım eyvallah kral
  2. Erleg

Yok 2 sene önce toplu olarak gaminggenden almıştım
  3. Erleg

kanka geçen bi oyunda 90 oldu ekran kartı yine de çalışmadı
  4. Erleg

Kanka sen diyince denedim oldu eyvallah da oyunlarda neden diğer 2 si çalışıyor da bu çalışmıyor ki geçen 90 derece oldu gene çalışmadı
  5. Erleg

Denedim dönüyo da ben döndürmeyi bırakınca kendisi devam etmiyor
  6. Erleg

zotac 3070 ti amp holo garantisi var
  7. Erleg

Nasıl yapılacağı ile ilgili video var mı
  8. Erleg

Beyler ekran kartının bir fanı çalışmıyor direkt bozulmuş mudur yoksa biosdan vs halledilebilir mi? https://streamable.com/i69af2
  9. Erleg

lgs için kitap ve kanal önerileri ?

Hocam pdf illaki vardır ama fiziksel kitap almanız en mantıklısı.
  10. Erleg

Çözüldü✓ Asus Tuf Gaming LC 240mm Armoury Crate Görmüyor

Tamamdır hocam sağ olun.
  11. Erleg

Hocam kendi programı var ama program dandik geldiği için armoury crate daha mantıklı gelmişti. Hocam montajı da youtube den bi kanaldan bakarak yaptım ama sıkıntı yok gibi.
  12. Erleg

Hocam ram gözüküyorsa, kendi sıvı soğutucusu neden gözükmesin?
  13. Erleg

Hocam kullanmak için Asus anakart mı gerekiyor? Çünkü benim ram gözüküyor. https://prnt.sc/JyZUIZSpr8My
  14. Erleg

Gigabyte B550 Gaming X
  15. Erleg

lgs için kitap ve kanal önerileri ?

Zamanında başka bir arkadaşa da önermiştim size de atayım buyrun: *Hız Yayınları: Bütün derslerini almanızı öneririm orta düzeydir ancak kalitelidir siz bunları güzelce çözerseniz sizin için etkisi çok fazla olacaktır. *PRF Yayınları: Yıl içinde çözdüğüm en kolay matematik soru bankasıdır eğer...
  16. Erleg

Arkadaşlar selamlar, iyi forumlar. Eski sıvı soğutucum garantide sıkıntılı çıktığından aldığım yer bana güzel bir teklif yapıp çok ucuz bir fiyata bu sıvı soğutucuyla değiştirdi. Neyse sıvı soğutucu dün geldi kurulumunu yaptım burada sıkıntı yok ama galiba anakarta kablolama yaparken bir hata...
  17. Erleg

5600X Soğutucu Öneri

Hocam işlemci geliştirmesi yapmayı düşünüyorum. Yardımlarınız için de teşekkür ederim. 1654186351 Hocam büyük ihtimalle onu alacağım. Size de teşekkür ederim.
  18. Erleg

5600X Soğutucu Öneri

Hocam bir şey daha soracağım. Benim kasanın önü kapalı ve sıvı soğutucu da kasanın önüne doğru dik bi şekilde takılıyor. Sizce sıvı soğutucu mu daha mantıklı yoksa kule tipi mi daha mantıklı h510i için.
  19. Erleg

5600X Soğutucu Öneri

Hocam bir de arkadaşın attığı cooler master nasıldır. Parasını hak ediyor mu? Yorumlarda bayağı bir övmüşler. Testlerini falan da izledim de soğuk tutuyor işlemciyi gibi gördüm. Sesle ilgili bir şey de yazmamışlar. 1654184764 Hocam o fiyatlar kule tipliler için fazla değil midir yoksa ben mi...
  20. Erleg

5600X Soğutucu Öneri

Hocam eskisi M22 120 mm di ancak sıkıntıları vardı. Servise gönderdim sorunlu çıktı oradan gelen paraya biraz daha katarak alacağım zaten şimdi alacağın soğutucuyu.
Top Bottom