Arama sonuçları: *

1. omrysfcglyn

Asus TUF Gaming F15 FX506HM laptop Valorant'ta FPS düşüşü

Selam, iyi forumlar. Asus TUF Gaming F15 (FX506HM) marka modelli bir laptopa sahibim. Ürünü yaklaşık 4-5 ay önce aldım. İlk aldığım zamanlarda bu problem bazı oyunlarda olsa da Valorant'ta yoktu. Ancak son zamanlarda Valorant'ta drop sorunu başladı. (Ara ara oyun donuyor ve ses cızırtılı hale...
  2. omrysfcglyn

Hawk Fab V6 vs Exvega Andromeda

Selam iyi forumlar, uzun saatler masa başında kaldığım için (Oyun ve ders amaçlı) konforlu, sırtı rahat ettirecek ve oturma kısmındaki koltuk iskeletindeki demiri hissettirmeyecek bir koltuk arıyorum. Tespit ettiğim modeller Hawk Fab V6 ve Exvega Andromeda, ikisi arasında çok kararsızım ve...
  3. omrysfcglyn

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisi

Selam iyi forumlar. Bilgisayar başında uzun saatler kalıyor, oyun oynuyorum. Bu yüzden rahat edebileceğim bir koltuk bakıyorum. Şu ana kadar tespit ettiğim modeller Exvega Andromeda, Exvega Vesta ve Hawk Fab V6. Bu modeller iyi midir ve bu modellerin içinde en iyisi hangisidir. Bunun yanında da...
  4. omrysfcglyn

Armoury Crate Ultimate Mod Gözükmüyor

Selam iyi forumlar, Asus TUF Gaming F15 model laptopum var. Normalde GPU Ayarı kısmında Armoury Crate uygulamasında Ultimate diye bir ayar olması gerekiyormuş sanırım ancak bende gözükmüyor. Neden olabilir acaba bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa beni sevinirim. ( Laptop tam model adı: FX506HM )
  5. omrysfcglyn

Laptopu İlk Aldığımda 3 Saat Şarj Etmedim

Selam iyi forumlar. Geçenlerde bir laptop satın almıştım ve direkt alıp kullanmaya başladım. Daha sonrasında gördüm ki kullanma kılavuzunda ilk kullanımdan önce 3 saat şarj edilmesi gerektiği yazıyormuş lakin ben 3 saat şarj etmeden kullanmaya başladım. Bu daha sonrasında ciddi bir sorun teşkil...
  6. omrysfcglyn

Yardım Asus TUF F15 Mavi Ekran Sorunu

Arkadaşlar Asus TUF F15 kullanıyorum RTX 3060 + i5 11400H + 16GB RAM + 450 GB SSD var cihazda. Cihazın genel performansı çok iyi ancak bazen oyunlarda mavi ekran yiyebiliyorum oyunun ortasında. Mesela az önce Valorant'ta maçın ortasında mavi ekran yedim. (Bilgisayar daha yeni 9-10 günlük falan.)...
  7. omrysfcglyn

Valorant En Yüksek Ayarlarda Sabit 144 FPS İyi Mi?

Laptop Modeli: Asus TUF Gaming F15 İşlemci: i5 11400H Ekran Kartı: RTX 3060 Ekran: 144 Hz. RAM: 1x16 GB
  8. omrysfcglyn

Valorant FPS Sabitlemek Mantıklı Mı?

Arkadaşlar monitörüm 144 Hz. ve FPS'i 144'e sabitledim. Bunu yapmak mantıklı mı? Bilgisayarın alabildiği kadar çok FPS alması mı yoksa monitör Hz'ında sabit FPS alması mı daha mantıklı?
  9. omrysfcglyn

Asus TUF Dash F15 Valorant 130 FPS Civarı Normal Mi?

Bilgisayarımı başlıkta belirttim zaten ancak tam olarak model bu , bu bilgisayarla en düşük ayarlarda Valorant'ta ortalama 130 FPS civarı alıyorum. Kullananlar ya da bilgisi olanlar bilgilendirebilirler mi beni? Bu FPS değerleri normal mi? Bilgisayarı yeni aldığım için tam bilmiyorum.
  10. omrysfcglyn

Çözüldü✓ Monster Abra A5 V17.2.1 Alınır Mı?

Arkadaşlar iyi forumlar öncelikle, ben genelde FPS türü oyunlar oynayan birisiyim ve oyun için bir laptop arıyordum. Bu bilgisayarı buldum ve F/P bakımından bana iyi gibi geldi. Kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim. 🙂 Ürünün Linki
  11. omrysfcglyn

Çözüldü✓ ACER AN515-57 Alınır Mı?

İyi forumlar, çoğunlukla oyun amaçlı bilgisayar kullanıyorum. Oynadığım oyun türleri ise genellikle FPS türü oyunlar. Oyun için bir laptop bakıyorum ve başlıkta belirttiğim bilgisayarı almayı düşünüyorum. Kullananlar veya bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi? Fiyatı iyi gibi geldi bana sizce...
  12. omrysfcglyn

Reddit NFT Avatar Paralı Mı?

Arkadaşlar bana bir kaç ay önce Reddit'te futbol avatarı ve bir tane daha avatar gelmişti ama hiçbir şekilde ödeme vs. istemedi kart zaten kayıtlı değildi telefona sadece avatar seçim kısmında NFT avatar vardı topla diyordu ben de aldım muhtemelen paralı falan değildi ama yine de emin olamadım 😕...
  13. omrysfcglyn

20-25K Arası Laptop Önerisi

Genellikle oyun oynarım, ağırlıklı olarak oynadığım oyun ise Valorant. Oyuncu laptopu önerisi istiyorum ve lütfen RTX ekran kartlı ve İntel işlemcili önerin. Şimdiden teşekkürler.
  14. omrysfcglyn

POCO M3 Pro 5G Telefona MIUI 13 Yükleme

Arkadaşlar telefonuma manuel olarak MIUI 13 kurmak istiyorum önce kurulum zip dosyasını telefona indirdim daha sonra bu zipi PC'ye atsam ordan da telefon fastboottayken MiFlash Tool uygulamasıyla yüklesem kurabilir miyim MIUI 13'ü? (Telefonda Bootloader kilidi kapalı bu yüzden brick riski olur mu?)
  15. omrysfcglyn

Cihazınız Fortnite Mobile Desteklemiyor Hatası.

Arkadaşlar telefonum Poco M3 Pro 5G fakat buna rağmen Fortnite Mobile yüklemeye çalışırken aşağıdaki hatayı alıyorum bu normal mi? Cihazım yazılı sistem gereksinimlerini karşılıyor fakat bu problemle neden karşılaşıyorum?
  16. omrysfcglyn

Orijinal Olmayan Mi Band 6 Mi Fitness'a Bağlanır mı?

Arkadaşlar dediğim gibi soru yukarıda, Mi Band 6'mın orijinalliğinden emin olmak istiyorum. Büyük ihtimalle orijinal tüm özellikleri vs. çalışıyor malzeme kalitesi de iyi kutu arkasında Dora Mobile distribütör garanti belgesi de var Mı Fitness'a falan da bağlanıyor ancak yine de emin olamadım...
  17. omrysfcglyn

Öneri Android Telefon Önerisi

Arkadaşlar Android telefon alacağım ve kriterlerim şunlar; -En az 6 GB RAM -En az 128 GB depolama alanı -5G destekli -Kamerası çok çok iyi olmasa da olur fakat kalitesi ortalamanın biraz üstünde olsa yeter. Kullanım Alanlarım; Mobilden oyun oynamıyorum. En çok sosyal medya ve mesajlaşma...
  18. omrysfcglyn

Logitech G300S vs Corsair Katar Pro

El uzunluğum 16 cm, palm tutuşa sahibim ve genellikle FPS türünde oyunlar oynuyorum. İki mouse arasında kararsız kaldım sizce hangisini alayım?
  19. omrysfcglyn

Corsair Katar Pro Almalı Mıyım?

Şu anki mousemden hiç memnun değilim, Corsair Katar Pro almayı düşünüyorum. Genellikle FPS ve Battle Royale oyunları oynarım. El uzunluğum orta parmağımın tırnağından bileğimin bitişine kadar 16 cm, eni ise 7 cm. Sizce alayım mı Corsair Katar Pro? Zaten şu anki kulaklığım da Corsair, set yapmış...
  20. omrysfcglyn

Corsair HS50 Pro Kulaklığın Laptopta Mikrofonu Çalışmıyor.

Corsair HS50 Pro marka modelli kulaklığımın mikrofonu telefonumda çalışmasına rağmen laptopta çalışmıyor. Bu sorunun nedeni nedir ve çözüm yolu var mıdır?
Top Bottom