Arama sonuçları: *

1. A

sizce bu sistem ne kadar eder? (2.el)

Ryzen 5 5600x Rog 3060 12 gb Rog ryuo 240 mm sıvı soğutma Rog 750 wt gold psu 500gb sandisk m2 Rog b550f gaming anakart 16gb 3200 mhz ram Hyper x cloud 2 Wireless Logitech g pro superlight Razer ortana v2 Benq 240 hz monitör RGB Ledli masa ve Nb F80 Monitör arm 2. el olarak düşünüp 30k...
  2. A

Steam Levelimi Arttırmak İçin Kart Alıyorum Ancak XP Artmıyor

STEAM LEVEL İÇİN KARTLAR SATIN ALIYORUM XP ARTMIYOR , bir sürü kart aldım 50 60tl lik falan ama xp 1 bile artmamıs neden olabilir beyler
  3. A

ÜCRETSİZ İNSTAGRAM KAPALI HESAP GÖRME

tesekkür ederim
  4. A

evet sanırım öyleymiss bende geziyorum intenrette bakmadıgım yer kalmadı
  5. A

ÜCRETSİZ İNSTAGRAM KAPALI HESAP GÖRME , bildiğiniz işe yarar bir site var mı arkadaşlar ?
  6. A

kurstayiz.com güvenilir mi?

kurstayiz.com site linki böyle arkadaşlar sınava hazırlık içi burada kurs üclendiriyorlar - ama internette bir şey bulamadım çok siteye ait güvenilir mi değilmi diye - isemkitap.com sitesinde reklam çıkmışlardı oradan gördüm -
  7. A

windows 10 lisans key almak istiyorum nereden alabilirm güvenilr site?

windows 10 lisans key almak istiyorum nereden alabilirm güvenilr site?
  8. A

RTX ROG 3060 İLE TERCİH EDEBİLECEĞİM MAX İŞLEMCİ ? ŞUAN 5600X takılı

anakart ram derken dahada iyisini almak isterim onun ucu açılır kanka 1685549728 Rog Strix Ryuo 240mm soğutucum mevcut , idare eder herhalde
  9. A

tamam o zaman beyler tamam o zaman beyler 5800x3d modeline geçmek istiyordum 360 hz alacağım için daha farklı öneriniz var ise dinlemek isterim
  10. A

5800x3d modeline geçmek istiyorumda dar boğaz gibi şeylerle karşılaşır mıyım acaba inceleme videolarına bakıyorum çok bir şey göremedim
  11. A

250-400 arası bazen biraz daha düşüyor sanırım termal macunum bitmeye yakın
  12. A

RTX ROG 3060 İLE TERCİH EDEBİLECEĞİM MAX İŞLEMCİ ? ŞUAN 5600X takılı , ryzen 7 5800x3d modeline geçmek istiyorum 360 hz ekran alacağımdan dolayı
  13. A

rog helios gx 601 alınır mı ? 10bintl - muadilli kasa önerisi ltf

rog helios gx 601 alınır mı ? 10bintl - muadilli veya daha iyi performanslı kasa önerisi lütfen , ve fiyatını anlayamıyorum 10bin TL ne :D işlemciden daha pahalı sizce o paralara yakın hangi kasa müthis olur
  14. A

BLACK FRİDAY GELDİĞİNDE PS5 FİYATLARI DÜŞER Mİ ?

BLACK FRİDAY GELDİĞİNDE PS5 FİYATLARI DÜŞER Mİ ? 17bin bandında seyrediyor beklemeliyi miyim?
  15. A

MORTAL KOMBAT 11- STEAM DA ARKADAŞIMLA OYNAYABİLİR MİYİM?

MORTAL KOMBAT 11- STEAM DA ARKADAŞIMLA OYNAYABİLİR MİYİM? oynayabilirsem nasıl teşekkürler.
  16. A

İthalatçi Garanti̇li̇ Ps5 Alinir Mi ?

https://www.n11.com/urun/sony-playstation-5-ps5-oyun-konsolu-ithalatci-garantili-1990253?magaza=teknodeposu , ürün linki budur arkadaşlar benim için ne gibi bir eksisisi olur yada bir yerde ithalatçı garantili diye bir sorun yaşamış olan varmı teşekkürler
  17. A

Yil Olmuş 2022 Ps 5 Alinir Mi ??

arkadaşlar dikkat çeksin diye yıl olmuş 2022 yazdımda , yani sizin görüşlerinizi merak ettim almaya değermi şuan 16k seviyelerinde , kronik bir sorunu çıkmıştır belki biliyorsunuzdur diye konu açtım
  18. A

Yil Olmuş 2022 Ps 5 Alinir Mi ??

YIL OLMUŞ 2022 PS 5 ALINIR MI ?? , FİKİR VE GÖRÜŞLERİNİZİ MERAK EDİYORUM ARKADAŞLAR
  19. A

Uçak Bagaj Konusu Hk. (parfüm Vs)

uçak altına göndermek istiyorum valizimi ama ml muhabbeti canımı sıktı , ne yapmam lazım kesin bir şey için anlamadım müşteri hizmetleri bile paralıymış
  20. A

Uçak Bagaj Konusu Hk. (parfüm Vs)

bazı kaynaklarda götüremezsin alıyorlar diyorlar bununla ilgili bir kaynak varmı ?
Top Bottom