Arama sonuçları: *

• Users: Atmacale
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

sizce bu sistem ne kadar eder? (2.el)

Ryzen 5 5600x Rog 3060 12 gb Rog ryuo 240 mm sıvı soğutma Rog 750 wt gold psu 500gb sandisk m2 Rog b550f gaming anakart 16gb 3200 mhz ram Hyper x cloud 2 Wireless Logitech g pro superlight Razer ortana v2 Benq 240 hz monitör RGB Ledli masa ve Nb F80 Monitör arm 2. el olarak düşünüp 30k...
  2. A

Steam Levelimi Arttırmak İçin Kart Alıyorum Ancak XP Artmıyor

STEAM LEVEL İÇİN KARTLAR SATIN ALIYORUM XP ARTMIYOR , bir sürü kart aldım 50 60tl lik falan ama xp 1 bile artmamıs neden olabilir beyler
  3. A

ÜCRETSİZ İNSTAGRAM KAPALI HESAP GÖRME

ÜCRETSİZ İNSTAGRAM KAPALI HESAP GÖRME , bildiğiniz işe yarar bir site var mı arkadaşlar ?
  4. A

kurstayiz.com güvenilir mi?

kurstayiz.com site linki böyle arkadaşlar sınava hazırlık içi burada kurs üclendiriyorlar - ama internette bir şey bulamadım çok siteye ait güvenilir mi değilmi diye - isemkitap.com sitesinde reklam çıkmışlardı oradan gördüm -
  5. A

windows 10 lisans key almak istiyorum nereden alabilirm güvenilr site?

windows 10 lisans key almak istiyorum nereden alabilirm güvenilr site?
  6. A

RTX ROG 3060 İLE TERCİH EDEBİLECEĞİM MAX İŞLEMCİ ? ŞUAN 5600X takılı

RTX ROG 3060 İLE TERCİH EDEBİLECEĞİM MAX İŞLEMCİ ? ŞUAN 5600X takılı , ryzen 7 5800x3d modeline geçmek istiyorum 360 hz ekran alacağımdan dolayı
  7. A

rog helios gx 601 alınır mı ? 10bintl - muadilli kasa önerisi ltf

rog helios gx 601 alınır mı ? 10bintl - muadilli veya daha iyi performanslı kasa önerisi lütfen , ve fiyatını anlayamıyorum 10bin TL ne :D işlemciden daha pahalı sizce o paralara yakın hangi kasa müthis olur
  8. A

BLACK FRİDAY GELDİĞİNDE PS5 FİYATLARI DÜŞER Mİ ?

BLACK FRİDAY GELDİĞİNDE PS5 FİYATLARI DÜŞER Mİ ? 17bin bandında seyrediyor beklemeliyi miyim?
  9. A

MORTAL KOMBAT 11- STEAM DA ARKADAŞIMLA OYNAYABİLİR MİYİM?

MORTAL KOMBAT 11- STEAM DA ARKADAŞIMLA OYNAYABİLİR MİYİM? oynayabilirsem nasıl teşekkürler.
  10. A

İthalatçi Garanti̇li̇ Ps5 Alinir Mi ?

https://www.n11.com/urun/sony-playstation-5-ps5-oyun-konsolu-ithalatci-garantili-1990253?magaza=teknodeposu , ürün linki budur arkadaşlar benim için ne gibi bir eksisisi olur yada bir yerde ithalatçı garantili diye bir sorun yaşamış olan varmı teşekkürler
  11. A

Yil Olmuş 2022 Ps 5 Alinir Mi ??

YIL OLMUŞ 2022 PS 5 ALINIR MI ?? , FİKİR VE GÖRÜŞLERİNİZİ MERAK EDİYORUM ARKADAŞLAR
  12. A

Uçak Bagaj Konusu Hk. (parfüm Vs)

arkadaşlar öncelikle günaydın (09:05) , uçakla seyehat edeceğim yurt içi ama uzun süredir gitmedim uçakla , parfüm deodorant şampuan duş jeli vb şeyleri götüremezsin dedi bi arkadaşım ne kadar doğru bilen var mı?
  13. A

Lolde en kısa yoldan şampiyon nasıl fullenir?

Lolde en kısa yoldan şampiyon nasıl fullenir?
  14. A

ROG 360 HZ kullanan var mı?

ROG 360 HZ kullanan var mı?
  15. A

xl2546 240hz ekranımı ne kadara satabilirim?

merhaba , xl2546 240hz ekranımı ne kadara satabilirim? 1 yılın üstünde garantisi mevcut kutu fatura hepsi var 1655216677 bu arada rog 360 hz geçeceğimden satmak istiyorum
  16. A

Rog 360hz veya 360hz kullanan var mı ?

Rog 360hz veya 360hz kullanan var mı ? , 240 dan farkları veya hangi ekrandan geçtiler neler hissettiler teşekkürler :D
  17. A

Bir ayakkabının tamamen orjinal olduğunu nasıl anlarız?

Bir ayakkabının tamamen orjinal olduğunu nasıl anlarız? N11 sitesinden air force almak istiyorum adamdan fotoğraf istedim fotoğraflar ektedir sanki çakma gibi fiyatı da 1200₺ Nasıl orjinal olduğunu anlarız ?
  18. A

sniper elite 5 ne zaman indirilebilir olacak arkadaşlar ? 26. mayıs

sniper elite 5 ne zaman indirilebilir olacak arkadaşlar ? 26. mayıs
  19. A

Sni̇per Eli̇te 5 Ne Zaman İndirilebilir Olacak?

SNİPER ELİTE 5 Ne zaman indirilebilir olacak?
  20. A

Hangi tomb raider oyunundan başlamalıyım ? (görsellerden)

Birde türkçe yamalarını edinebileceğim bir yer var mı?
Top Bottom